אנדרואיד 2.3 - ג'ינג'רברד ל-SGS, במרץ הקרוב - עמוד 26 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד 2.3 - ג'ינג'רברד ל-SGS, במרץ הקרוב

ariebel

Recommended Posts

יאפ. כשזה עובד, זה עובד תענוג. לצערי הבעיה הגדולה היא חוסר יציבות. ריסטים של הטלפון בסיום שיחה, טלפון נרדם ולא מתעורר (להוציא ולהכניס סוללה). הקלטת שמגמגמת למרות שחל שינוי חיובי.. ועכשיו שאותו צוות גם עובד על הsgs2 זה בכלל נראה כאילו אין התקדמות.

אני מתכוון לטוס לארה"ב בסוף ספטמבר ולא רואה את עצמי לוקח טלפון עם cm.. אני לא יכול להרשות לעצמי שהוא ימות דווקא ברגע שאני צריך את הgps ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 381
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה"רשמי" של החברות לא עדיף... ההפך הגמור... להתרחק כמו מאש

אני מאד מצטער אבל ממכשיר אחד שיש לנו פה בבית שכרגע כולל 2.3.3 מקורי של מפעילה אני מקבל את הרושם שהביטוי להתרחק כמו מאש רחוק שנות אור מהמציאות, המכשיר עובד בצורה טובה מאד, לא מרגיז לא נתקע ובכללי ל-95% מהאנשים לדעתי זה בהחלט יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ. כשזה עובד, זה עובד תענוג. לצערי הבעיה הגדולה היא חוסר יציבות. ריסטים של הטלפון בסיום שיחה, טלפון נרדם ולא מתעורר (להוציא ולהכניס סוללה). הקלטת שמגמגמת למרות שחל שינוי חיובי.. ועכשיו שאותו צוות גם עובד על הsgs2 זה בכלל נראה כאילו אין התקדמות.

אני מתכוון לטוס לארה"ב בסוף ספטמבר ולא רואה את עצמי לוקח טלפון עם cm.. אני לא יכול להרשות לעצמי שהוא ימות דווקא ברגע שאני צריך את הgps ;)

לא נתקלתי בתופעות כאלו (צילום לא ניסיתי)

אבל הם מעדכנים אותו בקצב לא רע, למרות העבודה על הSGS2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי CM אחרי שהתעייפתי מהסטוק. בינתיים טס הרבה יותר מהר מכל דבר אחר שהיה לי עליו (וניסיתי כמה וכמה רומים).

הכל בינתיים עובד חלק - לא נתקלתי בתופעות ש-m1ke מתאר - אבל כמובן אני עם זה מאתמול בערב ככה שזה לא אומר שום דבר. נראה איך הוא יהיה בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

למי שרוצה לנסות מודם של 2.3.3 מהעדכון של אורנג' לצריבה עם CWM3:

http://www.multiupload.com/56X7EJ88EA

נלקח מה-dump שעשו ב iadroid.

שלום לכולם.

אני מריץ רום JVQ של דארקי, עובד מעולה ומהיר בטירוף, אבל כשאני מנסה לצרוב את המודם הנ"ל דרך הריקוברי אני מקבל ארור.

ה CWM שלי הוא 3.0.2.8X

בבקשה תעזרו לי ... )= שמעתי ניסים על המודם הזה ואני ממש צריך אותו שיעבוד לי על הטלפון.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי לפני כמה ימים רום חדש יחסית שנקרא F1, עם touchwiz 4 ועוד שטיקים של ה SGS2.

זה, by far, הרום המהיר ביותר שהשתמשתי בו.

תמיכה ביישור של העברית אין ממש, וגם לא חיפשתי פאטץ' לזה כי לי זה בכלל לא מפריע, אבל הוא יציב כמו סלע, הסוללה מחזיקה מצוין, נראה שיגעון, וה ננעל בשמחה על לווינים גם עם 13-14snr מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...