תאימות האקינטוש? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאימות האקינטוש?

thepoosh

Recommended Posts

שלום לכולם. לאחרונה נפתחה לי הזדמנות עבודה שדורשת התקנה של OSx ויש לי מחשב נייח ומחשב נייד. השאלה היא האם אני אוכל להתקין ולהריץ את המערכת על המחשב שלי:

המפרטים הם:

נייח

AMD 64 bit Dual 5200+

gygabyte MA78GM-S2H

4 GB RAM DDR 2

NVIDIA GeForce 9800 GT

2XHD western digital (in RAID 0 as one)

האם צריך לקנות הארד דיסק בודד לזה? ואם כן, האם אפשר להריץ אותו במקביל לשניים שברייד?

נייד

DELL inspiron n5010

intel i5

4 GB RAM 3

תודה מראש

ישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש צורך בפרמוט של המחשב לתצורה של מאק או שאפשר לעשות מחיצה שתוקדם למאק?

כן, צריך לחלק את ההארדיסק למחיצות בשיטת GUID במקום MBR, ולפרמט את המחיצה של מק לפורמט Mac OS Extended Journaled. את זה עושים במהלך ההתקנה בעזרת התכנה Disk Utility שנמצאת על דיסק ההתקנה.

איזו גרסה תעבוד?

גרסת 10.6.3 - http://store.apple.com/us/product/MC573Z/A?fnode=MTY1NDAzOA&mco=MTc1MTEzNjY

ולאחר ההתקנה לפני שאתה עושה ריסטרט, תעדכן ל10.6.6 - http://support.apple.com/kb/DL1349

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם המון תודה.

רק כדי להבין, תוכנת ה-utility היא התוכנה הראשונה שעולה ב-boot? או שיש שם תפריט בחירה?

בכל מקרה אני אצטרך לפנות מקום במחשב שלא יהיה עם מערכת קבצים כדי שאני אוכל להקצות מחיצת MAC?

תודה על הסבלנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תפריט Utilities ושם נמצאת התכנה Disk Utility באמצעותה מפרמטים את ההארדיסק ומחלקים אותו למחיצות.

אפשר לחלק אותו לשתי מחיצות כדי להתקין OSX ו Win ואז בזמן הדלקת המחשב ניתן יהיה לבחור בין מערכות ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי כבר על המחשב, האם אני יכול לעשות לחלק מהדיסק un-allocate כך שה-utility יזהה אותו כמקום פנוי?

אם כן, כמה מקום בערך מומלץ לעבודה מול Xcode ותכנות כללי ל-iphone

אין לי שום צורך נוסף במק

תודה רבה על הזמן, ההקשבה והמענה המהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אתה צריך שההארדיסק יהיה מחולק למחיצות בשיטת GUID, מה שבעיקרון דורש פירמוט של כל ההארדיסק באמצעות Disk Utility.

מערכת ההפעלה שוקלת בסביבות 7-8GB ועוד כמה GB לXcode וSDK של , אבל הייתי ממליץ לא להתפשר ולתת לזה מחיצה של 50GB לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז עדכון קצר ממה שקרה עד עכשיו.

ההתקנה אכן דרסה לי (די במפתיע) את כל ההארד דיסק. (מחשבות על דואל בוט עברו לי בראש אבל נו שויין)

אחרי ההתקנה בעת המעבר חזרה למערכת הוא טוען שהוא לא מזהה את המקלדת.

אתה בטוח שזה אמור לעבוד על המחשב שלי?

(Dell Inspiron n5010)

לילה טוב והתקנות נעימות לכולנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן דריסת ההארדיסק זה חלק בלתי נפרד מתהליך פירמוט ההארדיסק, זה לא אמור להיות מפתיע.

בינתיים תנסה להשתמש במקלדת USB כדי למצוא ולהתקין דרייברים למקלדת הפנימית.

בעיקרון, זה לא אמור לעבוד על שום מחשב אם לא תעשה שזה יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי, לא עבד :(

חבר שלי אמר לי שכשהוא התקין האקינטוש הייתה לו רשימה של להתקנה שהוא בחר, כולל הדרייברים של המקלדת והעכבר (USB)

יכול להיות שהתקנה מחדש תעשה את העבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...