מקומות בילוי מומלצים בחיפה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקומות בילוי מומלצים בחיפה?

hitman123

Recommended Posts

בזמן האחרון נשבר לי הזין מלשבת כל יום בשכונה, או סתם לשרוף שישי על יציאה שטותית לסנוקר, סרט וכו'.

אני בן 22 ואני רוצה להתחיל לצאת למקומות, להכיר בחורות בעיקר, וגם סתם לשנות קצת אווירה (ממליץ לכולם ד"א).

מישהו מכיר מקומות מומלצים באיזור חיפה שבו יש קהל ו/או אווירה טובה לשבת וגם להכיר בחורות ?

אני אוהב בעיקר פאבים אבל אם יש מסיבות איכותיות אם קהל איכותי (למרות שלדעתי באיזור חיפה במסיבות זה רק ערסים, פרחות ומכות) אני אשמח לקבל עצות.

תודה רבה רבה מראש. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזור הכרמל יש כמה ברים טובים, בשמות אני זוכר אחד "בראון", ואני בטוח שיש עוד כמה אך השמות שלהם לא עולים לי בראש..

ברחוב העצמאות קרוב לתחנת רכבת חיפה מרכז יש את ה"מרתף" שהוא די מוכר.

מסיבות יש לך את ה"אולטרסאוד" ביגור שבטח שמעת עליו, מאוד בינוני.

בעיקרון הברים האיכותיים נמצאים בכרמל, זה מה שאני זוכר מהתקופה שגרתי בקריות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאבים איכותיים נמצאים או בכרמל או בעיר התחתית (בהנחה ואתה רוצה להשאר בחיפה. במרחק 30 דקות נסיעה לכל היותר אפשר להגיע למקומות כמו יעקב ויישובי עמק יזרעאל כמו רמת ישי בהם יש פאבים טובים רבים).

על הכרמל יש לך את המיידלרס, בראון, ברברוסה, המוריסון ואם אתה אוהב אוכל יפני אז גם פרנג'ליקו. ישנם פאבים רבים נוספים על ציר מוריה (החל ממרכז חורב ועד מרכז הכרמל, כולל שניים בכניסה לכרמליה שקל לפספס, הינשוף וסטלה). על הציר יש לך גם בתי קפה רבים אם בא לך לשתות קפה או לצאת לדייט שקט. בעיר התחתית באזור של קמפוס הנמל יש לך את הפולה (אני אישית אוהב אותו מאוד לערבים רגועים, האוכלוסיה שמגיעה אליו בד"כ די מבוגרת), המרתף (פאב די גדול), סינקופה, ברקי (אישית אני די אוהב אותו, פונה בעיקר לסטודנטים).

כמובן שיש פאבים נוספים ובנסיעה/הליכה באזורים האלה (המרחקים בכל המתחמים האלה לא גדולים) תמצא פאבים רבים נוספים, פשוט תיכנס עד שתמצא את הפאבים שאתה מתחבר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיבות יש לך את ה"אולטרסאוד" ביגור שבטח שמעת עליו, מאוד בינוני.

אני מניח שזה עניין של טעם, ושפורום מחשבים הוא לא בדיוק המקום הנכון לשאלות כמו זה של פותח הדיון... ::)

אבל בכל מקרה, מבחינה עובדתית - מדובר במועדון הכי גדול בצפון, ובין המובילים והטובים ביותר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מה"סליק" בימי חול, מהכרמל נודף ריח של נוד.

עיר תחתית - "אלי'ז" די מת , אבל תנסה. אולי תאהב. עדיף לך ללכת לג'ק והאפונים (לשעבר ה"איזי"), קרוב למרתף.

קריות - "בארום" בקריית חיים , הצ'רצ'יל שנמצא ממש ליד האלפנט והמורגן שנמצאים ליד לא רעים גם הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאבים איכותיים נמצאים או בכרמל או בעיר התחתית (בהנחה ואתה רוצה להשאר בחיפה. במרחק 30 דקות נסיעה לכל היותר אפשר להגיע למקומות כמו יעקב ויישובי עמק יזרעאל כמו רמת ישי בהם יש פאבים טובים רבים).

חשבתי על הרעין הזה. תוכל להמליץ לי על מקומות טובים בזכרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

atomic rooster מה אתה גנוב??

מרכז הכרמל וציר מוריה זה הפאבים הכי טובים בצפון

מה עם המוריסון החדש? מה עם פרנגליקו?!? אתה מבלה בכלל?

מה עם אלתרמן? הנ וף הכי יפה בחיפה, עם סלקציה מעולה ואוכל טוב, מה עוד אפשר לבקש?

דווקא בחרת בסליק בתור המקום המועדף עליך?

מה אני יגיד לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה ממני, חוץ מאיזור חיפה מישהו פה יכול להמליץ על פאב/בר/מועדון ספציפי הכי טוב בארץ לטעמו? (מבחינת בנות שהן לא קשות והן סבבה.....אתם יודעים... :cool2:)

זה יכול להיות מעניין, לעשות הרפתקה לילית לאיזה פאב איכותי באמצע שום מקום ולהינות בטירוף (זה קורה לפעמים ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על הרעין הזה. תוכל להמליץ לי על מקומות טובים בזכרון ?

דווקא בזכרון אני לא מכיר, סורי.

איכסה.

בכל רגע נתון חנוק שם בעשן, המקום צפוף בטירוף, וכ"כ רועש שאתה לא יכול לשמוע את עצמך חושב, ובטח שלא לדבר עם אף אחד.

זה נכון גם למרתף ולכרמלה (פאב שפעם היה טוב אבל מאוד הדרדר. אולי יחזור להיות טוב מתישהו אבל כרגע מרגיש כאילו הוא הולך לפשוט את הרגל). אני לא זוכר פעם אחת שיצאתי מאחד מהפאבים האלה (ורבים נוספים, פשוט אלה השניים הכי בולטים שאני זוכר) לא מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה עניין של טעם, ושפורום מחשבים הוא לא בדיוק המקום הנכון לשאלות כמו זה של פותח הדיון... ::)

אבל בכל מקרה, מבחינה עובדתית - מדובר במועדון הכי גדול בצפון, ובין המובילים והטובים ביותר בארץ.

זה אכן המועדון הכי גדול בצפון, ומכיוון שהוא גם בין הבודדים בצפון, הוא מושך אליו כמויות עצומות של ערסים ופרחות...

לכן הייתי ממליץ לפותח הדיון על הברים/דאנס ברים באיזור הכרמל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכסה.

בכל רגע נתון חנוק שם בעשן, המקום צפוף בטירוף, וכ"כ רועש שאתה לא יכול לשמוע את עצמך חושב, ובטח שלא לדבר עם אף אחד.

האמת היא שהיתרון בו שהוא אחד הפאבים היחידים שיש להם מוסיקה נורמאלית, לטעמי.

בנוגע לעשן, זה חלק מהאוירה שלו, מי שלא מחפש אוירה שכונתית, ימצא את מקומו בפאבים במוריה ומרכז הכרמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מקום שאתה לא יכול אפילו לדבר עם זה שלידך כי המוזיקה חזקה מדי ולא יכול לנשום בו כי הכל מפוצץ עשן, ויש בדלי סיגריות על הרצפה זה "אווירה"? באותה מידה אפשר לקחת רדיו דיסק למזבלה השכונתית ולבלות שם.

יש דברים שאני פשוט לא אבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...