פאדיחה באח הגדול .. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחה באח הגדול ..

Los

Recommended Posts

הו danni כמה שאתה טועה. האנשים האלה מנסים מאוד לשחק דמויות. לראייה, כמות הסכינים בגב שלא תבייש פרק ממוצע של "אבודים".

בכל מקרה, בסופו של דבר השחקנים הפחות טובים מודחים ומישהו זוכה במליון. ככה שזה לא שונה בהרבה מכל שעשועון אחר, חוץ מהעובדה שהמשתתפים הם ממש אבל ממש זונות צומי. אבל זאת כבר בעיה שלהם, נכון?

ושוב, אני צופה כי זה כיף. לא כי זה עבר סינון ע"י צוות שופטי פרס האמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע,אני לא מתחבר לתוכנית הזו. ראיתי פרק אחרון לא מזמן עם חבר. בכול אופן אני מוצא את זה יותר משעמם מאשר הישרדות הישראלית שזה טחינת מוח.

מה שאני מנסה להגיד כאן זה,שחבל שאין מספיק תוכניות איכותיות כמו שהיו פעם(כמו חרצופים,יצפאן ושאר הישנים).

אני מסתכל על האח הגדול כמו הראשון בבידור,גם אז הראשון בבידור היה צהוב ונמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע העוד יותר מעצבן הוא שתוכניות רדודות כאלה תופסות שטח של תוכניות יותר איכותיות, הרמה של הטלוויזיה מתדרדרת ואני די בטוח שבעוד כמה שנים לכל אחד תהיה אישית בבית ונוכל לנווט בין בית לבית ולראות את החיים המשעממים של כל אחד מהאנשים האלה - זאת עובדה שמי שצופה בתוכנית הזאת אין לו הרבה ריגושים בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה שאנשים צופים בסדרות האלה בשביל בידור, הבעיה היא שזה מתחיל לתפוס נתח כ"כ חשוב בחיים שלהם שזה מפריע למהלך התקין של החיים.

אם יש ערוץ שמוקדש לתוכנית הזאת וכותבים עליה בעיתון, משהו כבר לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע העוד יותר מעצבן הוא שתוכניות רדודות כאלה תופסות שטח של תוכניות יותר איכותיות, הרמה של הטלוויזיה מתדרדרת ואני די בטוח שבעוד כמה שנים לכל אחד תהיה מצלמה אישית בבית ונוכל לנווט בין בית לבית ולראות את החיים המשעממים של כל אחד מהאנשים האלה - זאת עובדה שמי שצופה בתוכנית הזאת אין לו הרבה ריגושים בחיים.

מה לעשות שאתה ועוד 17 צופים זה לא מספיק משתלם כדי להמשיך לשדר תוכנית "איכותית". יש עניין שנקרא היצע וביקוש, ובשורה התחתונה כן נותנים לצופים את מה שרובם רוצים לראות. רוצה איכותית? חפש באינטרנט.

אין לי שום בעיה שאנשים צופים בסדרות האלה בשביל בידור, הבעיה היא שזה מתחיל לתפוס נתח כ"כ חשוב בחיים שלהם שזה מפריע למהלך התקין של החיים.

אם יש ערוץ שמוקדש לתוכנית הזאת וכותבים עליה בעיתון, משהו כבר לא בסדר.

אז אל תצפה בערוץ ואל תקרא את הכתבה בעיתון. problem solved.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי מה אמר DAMON KILLIAN בסרט הנרדף של ארנולד שוורצנגר(בעיני הסרט יצירת מופת עם הרבה הגיון מאחור):

DAMON KILLIAN: "This is television, that's all it is. It has to do with people, it's to do with ratings! For fifty years, we've told them what to eat, what to drink, what to wear... for Christ's sake, Ben, don't you understand? Americans love television. They wean their kids on it. Listen. They love game shows, they love wrestling, they love sports and violence. So what do we do? We give 'em *what they want*!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הו danni כמה שאתה טועה. האנשים האלה מנסים מאוד לשחק דמויות. לראייה, כמות הסכינים בגב שלא תבייש פרק ממוצע של "אבודים".

בכל מקרה, בסופו של דבר השחקנים הפחות טובים מודחים ומישהו זוכה במליון. ככה שזה לא שונה בהרבה מכל שעשועון אחר, חוץ מהעובדה שהמשתתפים הם ממש אבל ממש זונות צומי. אבל זאת כבר בעיה שלהם, נכון?

ושוב, אני צופה כי זה כיף. לא כי זה עבר סינון ע"י צוות שופטי פרס האמי.

אני לא ישקר, צפיתי בכמה פרקים, אבל הסיבה העיקרית שהפסקתי לצפות היא בגלל הציטוט המודגש, זה כל כך מעצבן אותי שאנשים רוצים צומי, כמו ג'קי למשל, לזכותו יאמר שהוא כנראה מספק לקהל את מה שהוא רוצה לראות אבל לדעתי הוא טמבל רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...