איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל

matizami

Recommended Posts

אז איך אתם מסבירים את זה שיש לי פינגים מגעילים לשרתים WOW בחו"ל ?

אין לך ו014 גרועים במשחקים בחשבונות רגילים.

שיוטיוב לא עובד בשעות נורמליות... שזה שעות הערב באמצע השבוע

שלא נדבר בכלל על שישי שבת בערב שאז הוא בכלל לא זז.

השעות ה"נורמאליות" שאתה מתיחס אליהם נקראות גם שעות העומס. רוחב הפס לחו"ל הוא משאב יקר ומגובל ובלי traffic shaping ממש טוב אנשים ירגישו את העומס.

ההתחייבות שלי נגמרת עוד חודש, אני שוקל לעבור ל 012 או CCC.

מה אתם אומרים? ארגיש שיפור?

אולי . אנשים טוענים שכן. 014 לא נחשבת לספקיות טובה אם אתה לא על וגם לגיימר יש גבול עדיין לרוב למשחקים זה בסדר. בספקית כמו CCC אתה צריך לקבל תוצאות טובות יותר במשחקים ובלי ההתחיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותו דבר אצלי. רק שאצלי זה מהרגע שחיברתי את עצמי לבזק לפני חודשץ

בזמנו היה לי חשבון איתם והיה מצויין לעומת 012 שהיה על הפנים.

סיפור ארוך קצר - אני עם הוט+2.5 עם ויש לי גם חייגן של 012.

המהירות של 012 מהירה עשרות מונים הן בהורדות (HTTP) והן בגלישה לחו"ל.

לא ייאומן.. מרוב פרסום שכחו שיש להם עסק לנהל.

האח הגדול, ערוץ 2, 10, שלטי חוצות... מליונים על פרסום העיקר להביא עוד לקוחות ולהרוס את המוצר.

014 זה פשוט זבל. אין מילה אחרת. ואני לא מישהו שמוריד טורנטים או שוחט רוחב פס. יש לי אתרים משלי בחו"ל וכל מה שאני צריך זו גישה בסיסית שהיתה כבר ב2003.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה הפתרון (פורסם היום) , אבל למה רק ב 2025 :

שר התקשורת משה כחלון אמר בפתיחת הכנס, "המהירות הממוצעת של הגלישה בישראל מתסכלת. אמרתי לחברות: תשקיעו בתשתיות. החברות אמרו, 'מי צריך 50 מגה? אנשים מרוצים'. ברור שהם מרוצים. יש בארץ רק שתי חברות". שר התקשורת הוסיף, "אנחנו במקום לא טוב. אתכם ואותי זה לא צריך לספק. אנחנו צריכים להגיע עם סיבים אופטיים לכל בית במדינת . ב-2025 כל מדינת יכולה להיות פרוסה בסיבים אופטיים".

"חברת החשמל ביקשה רישיון להתחבר לחו"ל", חשף כחלון. "אנחנו רוצים לתת את השירות הטוב ביותר. לא משנה כמה זה יכביד על המתחרים".

בבחירות הבאות אני מצביע כחלון לראשות הממשלה.

לא אכפת לי ביטחון, דתיים, עניים, עשירים, גז ובורסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Niseg, הם נתנו לי לנסות את .. ירדתי אולי ב 10% בפינג..

מהירות הורדה אני מגיע למקסימום כמעט תמיד (בעזרת IDM).

אבל הפינג פשוט מזעזע גם עם .

אני לא בדקתי לאחרונה אבל אני יודע שלפעמים לוקח למערכת שלהם זמן להבין שאתה רוצה לשחק משחקים. פעם לקח לה שתי דקות+ אבל לרוב אין לי בעיות. לרוב אם תעשה פינגים לשרת לאט לאט אבל בטוח תראה שיפור משמעותי .

אגב פעם ראינו מישהו בפורום שהצליח להשיג פינג של פחות מ90 לחוף המערבי של ארה"ב ב012 :lol: שזה פיזית בלתי אפשרי. מדובר על 12.2 אלף ק"מ מרחק אווירי ובמהירות האור בסיב אופטי (200 אלף ק"מ לשניה) זה לוקח 61 מילי שניות. בגלל שפינג הוא זמן של הלוך חזור אז פיזית לוקח לחבילה 122 מילי שניות אבל הפינג חוזר ב50-90 מילי. זה קורה בגלל ששמו באמצע שרת שעונה לפינג במקום שרת היעד ואז הוא נראה "קרוב יותר" את זה בדרך כלל עושים כשיש לווין גיאוסנטרי שגורם לפינג מינמאלי של כ450 מילישניות ;) (אינטרנט לוויני לא מתאים למשחקים)

אגב לגבי שר התקשורת למזלנו יש לנו בזמן האחרון שרים שעושים את עבודה טובה מאוד. אני חושב שזה בעיקר בגלל שרמת השקיפות עלתה ואיתה גם כמות האינפורמציה שהאזרח מקבל . היום יש לנבחרי הציבור יותר אינטרסים לרצות את הציבור מאשר את בעלי העניין כי אנחנו עדיין גרים במדינה דמוקרטית ולהבחר מחדש זה מאוד חשוב. פעם האינטרסנטים מימנו כל מני קמפיינים אבל היום יותר קשה להם להשפיע בלי שישימו לב(ומישהו יואשם במשהו פלילי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קול קורא לנפגעי רשת .

אנסה לספר את הסיפור בקצרה, לא קראתי הכל אבל אני שומע את הרוחות פה וזה האמת ממש מעצבן אותי.

אני נמצא במהירות 5MB של בינלאומי על גבי PRIVATEBOX שלהם.

מהירות הגלשיה איטית ומסורבלת, אתרים נטענים לאט ויוטיוב לא זז.

זה מעצבן, מתסכל, ומרגיז. שכן אני לקוח ותיק של וזה לא משהו שהיה להם לפני שנה שנתיים.

אני נאסים ע"י חברת ומכריחים אותנו לרכוש חבילת "גיימרים" על מנת לקבל שירות תקין, בתוספת תשלום.

זו חוצפה מאין כמותה, למה כולם ? מה זה הביזיון הזה,

לבד אנחנו חלשים מולם. נטרטר מנציג לנציג שיגיד לנו להוריד מהאתר SPEEDTEST בשרת בזק בפתח תקווה שמה נקבל מהירות "תקינה"

לעומת זאת שנגלוש בחול או ננסה להשתמש באינטרנט שלא במסגרת אתר YNET ו WALLA, נקבל איטיות בלתי נסבלת.

אני קורה לכולכם, להתאגד יחד, לרכז פניות כולם יחד, ולפנות לשר התקשורת, ולעיתונות.

רק בעזרת הפעלת כח צרכני נשיג את מה שמגיע לנו.

עם החברה לא מתחייבת למהירות גלישה תקינה בחול, שיצהירו את זה בר גליי בפרסומות העתק שלהם עם התוכי, ואולי במקום פרסום שקרי במליוני שקלים שישקיעו בתשתיות.

במידה ואנשים מעוניינים לרכז פניה, אפשר למקד את הפוסט הזה, וליצור פנייה מסודרת,

אנשים בעלי יכולת התנסחות גבוהה אשר יכולים לתרום למאבק יתקבלו בשמחה ותשואות

פעלו ביחד, ביחד אנחנו כח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות חוק בדומה למה שעושים בבנקים.

כמו שהבנק צריך להחזיק אחוז מסויים של כסף בשביל לתת הלוואות, כך ספק יחוייב להחזיק כמות מסויימת של רוחב פס בהתאם למה שהוא מוכר ללקוחות שלו.

לא יכול להיות שספק עם רוחב פס של ג'יגה נגיד, ימכור חבילות של 10 מגה להרבה מעבר ל-100 אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה רצינית לגמרי:

האם תעדוף לחו"ל הוא בכלל חוקי?

עשיתי לפני כמה דקות חבילת לנסיון של חודש אחרי שסבלתי בטרוף בחודשים האחרונים ממהירות בלתי נסבלת, והפלא ופלא - הביטורנט עובד על 1.2 מגה בייט (חבילה של 12) ופתאום סרטונים נטענים מהר!

נמאס לי מהנציגים השקרנים שלהם, נמאס לי מהחברה הזו, ולחשוב שהמלצתי ללפחות עשרה אנשים להתחבר לבזק בינלאומי.

אני מתנתק מהם בהזדמנות הראשונה.

לדעתי הגרף שהובא בעמוד 2 הוא פשוט עילה לתביעה.

שילכו לאלפי לעזאזל.

אגב מזה CCC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בדקתי לאחרונה אבל אני יודע שלפעמים לוקח למערכת שלהם זמן להבין שאתה רוצה לשחק משחקים. פעם לקח לה שתי דקות+ אבל לרוב אין לי בעיות. לרוב אם תעשה פינגים לשרת לאט לאט אבל בטוח תראה שיפור משמעותי .

אני נמצא בבזק + בזב"ל (גיימר, 2.5mbit) כמעט 8 שנים ברצף ונלחמתי עם המערכת שלהם שעות ארוכות כדי שתבין שאני רוצה לשחק משחקים :bash: זה מצחיק, אבל כל כך נכון. אם אני רוצה לקבל פינגים נורמליים לשרתי משחקים בחו"ל אני צריך להתחיל להתנתק ולהתחבר לאינטרנט עד שאני מקבל פינגים סבירים ללא PL (או לפחות לא משמעותי). לפעמים לוקח איזה שעה טובה עד ש"המערכת קולטת" ( :facepalm: ) אבל כשזה נקלט, משום מה ואיכשהו זה נשמר עד שאני מתחיל להתנתק ולהתחבר מהאינטרנט המון פעמים שוב (damn you megavideo >:(). אני יודע שזה נשמע מוזר, הזוי וכל מה שתרצו אבל זה נכון.

אה ושלא תטעו, אם אני סוף סוף מקבל פינגים נורמליים לחו"ל, מהירות ההורדה יורדת ברמה דרסטית, ככה שהמערכת עושה לי תנאים - או פינג או מהירות הורדה, תחליט! :pissed: בגדול, אני לא מוריד המון דברים ככה שיותר אכפת לי מהפינג לשרתים אנגלים וגרמנים, אז המערכת המעצבנת הזו עוד לא גרמה לי להתעמת עם בגלל זה, אבל יש שבועות (כן, לוקח לזה שבועות עד שהמצב חוזר להרגלו) שהפאקט לוס עולה לאחוזים בלתי אפשריים ועל זה הם חוטפים כהוגן!!! פינגים קצת גבוהים מהרגיל ומהירות הורדה נמוכה אני מוכן לסבול, אבל PL? :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קול קורא לנפגעי רשת .

אנסה לספר את הסיפור בקצרה, לא קראתי הכל אבל אני שומע את הרוחות פה וזה האמת ממש מעצבן אותי.

אני נמצא במהירות 5MB של בינלאומי על גבי PRIVATEBOX שלהם.

מהירות הגלשיה איטית ומסורבלת, אתרים נטענים לאט ויוטיוב לא זז.

זה מעצבן, מתסכל, ומרגיז. שכן אני לקוח ותיק של וזה לא משהו שהיה להם לפני שנה שנתיים.

אני נאסים ע"י חברת ומכריחים אותנו לרכוש חבילת "גיימרים" על מנת לקבל שירות תקין, בתוספת תשלום.

זו חוצפה מאין כמותה, למה כולם ? מה זה הביזיון הזה,

לבד אנחנו חלשים מולם. נטרטר מנציג לנציג שיגיד לנו להוריד מהאתר SPEEDTEST בשרת בזק בפתח תקווה שמה נקבל מהירות "תקינה"

לעומת זאת שנגלוש בחול או ננסה להשתמש באינטרנט שלא במסגרת אתר YNET ו WALLA, נקבל איטיות בלתי נסבלת.

אני קורה לכולכם, להתאגד יחד, לרכז פניות כולם יחד, ולפנות לשר התקשורת, ולעיתונות.

רק בעזרת הפעלת כח צרכני נשיג את מה שמגיע לנו.

עם החברה לא מתחייבת למהירות גלישה תקינה בחול, שיצהירו את זה בר גליי בפרסומות העתק שלהם עם התוכי, ואולי במקום פרסום שקרי במליוני שקלים שישקיעו בתשתיות.

במידה ואנשים מעוניינים לרכז פניה, אפשר למקד את הפוסט הזה, וליצור פנייה מסודרת,

אנשים בעלי יכולת התנסחות גבוהה אשר יכולים לתרום למאבק יתקבלו בשמחה ותשואות

פעלו ביחד, ביחד אנחנו כח.

אני מאוד מאוד מאוד!! רציני במה שאמרתי.

אני חושב שלשבת פה וליצור SHACK הוצאת עצבים על בזק לא עוזר לנו.

פניה מסודרת, מטעם הפורום והציבור, בעזרת אנשי תוכן\סטודנטים למשפטים או כל מי שיכול לעזור בהתבתאות יצוגית

למר משה כחלון, ומנכל בזק בינלאומי.

צריך להפעיל לחץ.

עם כל הכבוד לכבוד השר משה כחלון שאני מאוד מעריך את יוזמתיו המבורכות. זה לא מספיק וצריך לפעול. !!!!!!

מי מוכן לעזור עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ קשור, אבל אני זוכר פעם קטע שבזק בינלאומי ניסו לעשות לי.

היה לי "מבצע" של 2.5 מגה. שלושה חודשים "חינם" ואז 9 חודשים 39 ש"ח.

שבוע לפני שנגמר המבצע אני כמובן מתקשר על מנת להוריד את המחיר, וודאי שאני לא אשלם 39 ש"ח לחודש על 2.5 מגה.

אז הנציג אומר לי "שמע יש לנו 41 ש"ח בהתחייבות לשנה".

הסברתי לו ש-41 זה יותר מ-39, ואז הוא אמר לי "אבל זו תוספת של סה"כ 2 שקלים ואתה מקבל מוצר איכותי פה".

אז זהו, שלא...

התחברתי לאקספון ב-16 ש"ח לחודש (גם איזשהו פתרון עם חודשי חינם). הם ממילא קונים רוחב פס מבב"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי לפני כמה דקות חבילת לנסיון של חודש אחרי שסבלתי בטרוף בחודשים האחרונים ממהירות בלתי נסבלת, והפלא ופלא - הביטורנט עובד על 1.2 מגה בייט (חבילה של 12) ופתאום סרטונים נטענים מהר!

אל תתלהב, חבילות "ניסיון" כאלה מקבלות עדיפות עצומה. ברגע שתהיה מנוי רגיל זה יעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורנג' ישרו קו עם בזב"ל. חסימת P2P 24/7, חונקים את התקשורת לגרמניה, צרפת ועוד כמה מדינות (מה שמשאיר לגיימרים רק את אנגליה, איטליה וישראל). בנוסף לזה STREAMING אפשר לעשות רק עד שעה מסויימת לאחר מכן צריך לחקות בין 15 דקות לחצי שעה בשביל ליראות סרטון של 3 דקות (ל HD, ברגיל זה יכול להגיע ל 10 דקות). הורדה מאותו אתר גם תיהיה מוגבלת (פחות מ 200KB עם 7M). יש עוד מלא בעיות (כולל טעינה מאוד ארוכה פה באתר ובעיות בעדכוני משחקים וסטים).

בקיצור לא משנה מה נעשה המצב יהיה גרוע, עכשיו כולם יעברו לחברות אחרות, החברות האלה יפסיקו לעבוד וכולם יחזרו חזרה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...