איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל

matizami

Recommended Posts

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואם מחר משרד התקשורת יוציא תקנה המחייבת את ספקי האינטרנט להגביל את מספר הלקוחות ע"פ רוחב הפס אשר נרכש ע"י החברה לחו"ל כמה לדעתכם יעלה האינטרנט?

אם יחיבו אותם שיהיה להם רוחב פס לחו"ל שווה למה שהם מכרו לצרכנים 10 מגה יעלה קצת יותר מ2000$ לחודש לא כולל תשתית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מצדיק.. זה כמו שאנטל וAMD יחליטו לעשות גרועים במחירים לכל כיס של 100$ ואז כל מי שיבוא להתלונן

יגידו לו "אה יש לך דרישות? שלם 1000$"

כאילו למה אי אפשר לעשות אנטרנט לכל כיס שגם עובד? שוב לא חייב להוריד 24\7 על שיא, אבל לפחות 20% מהמהירות במינימום זה לא כזה נורא

של2.5 יצא 60-65KBPS ול10 מגה זה 250KBPS... במקום זה מקבלים אפילו רבע מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מצדיק.. זה כמו שאנטל וAMD יחליטו לעשות גרועים במחירים לכל כיס של 100$ ואז כל מי שיבוא להתלונן

יגידו לו "אה יש לך דרישות? שלם 1000$"

זה בדיוק מה שהם עושים. יש להם בכל טווח המחירים. :)

כאילו למה אי אפשר לעשות אנטרנט לכל כיס שגם עובד? שוב לא חייב להוריד 24\7 על שיא, אבל לפחות 20% מהמהירות במינימום זה לא כזה נורא

של2.5 יצא 60-65KBPS ול10 מגה זה 250KBPS... במקום זה מקבלים אפילו רבע מזה

לא יודע למה אתה אומר שזה לא עובד. אצלי יש 5MB ורוב הזמן זה עובד ומוריד במהירות טובה וyoutube עובד בצורה נסבלת, גם אם לא במקסימום. לפעמים לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי, או יותר נכון "נזק בינלאומי" פשוט קטסטרופה.

אני רק מחכה לסיום ההתחייבות בשביל לברוח מהם ואני לא מתכוון לחזור אליהם בשום מקרה...

סיוט אפילו לגלוש באינטרנט לאתרים מסויימים (מחו"ל) שפשוט לא עולים או עולים באיטיות מחרידה...

ממליץ לאנשים לא להתחבר אליהם, ובטח שלא להתחייב אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שהם עושים. יש להם בכל טווח המחירים. :)

לא בדיוק, כי תחשוב שהיו מוכרים לך מעבד 3GHZ שעובד כמו 1GHZ.. זה יותר מה שהתכוונתי

לא יודע למה אתה אומר שזה לא עובד. אצלי יש 5MB ורוב הזמן זה עובד ומוריד במהירות טובה וyoutube עובד בצורה נסבלת, גם אם לא במקסימום. לפעמים לא.

אז לך יש מזל, לי ולעוד הרבה זה לא עבד ככה, הפעמים היחידות שנהנתי מיוטיוב היו או מאוחר בלילה או בבוקר, אמצע יום סרטון ב480P היה נתקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה היום עוד פעם קרה לי.. באמצע היום פשוט לא מצליח לטעון סרטון. בדיקה מהירה דרך בודק המהירות של מגלה כי אני מקבל בין 0 ל 400kbps כאשר הממוצע בערך על 200-250.

מכבה את המודם. מדליק מחדש. ממתין שיתחבר.

חוזר על הבדיקה, היוטיוב טוען את הסרטון בלי בעיה, ואני מקבל קצבים נורמלים יותר של 2Mbps בבדיקת מהירות.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים ירדו.

קו 10 מגה סימטרי מובטח, כולל תשתית, הוצע לי ב-4,250 ש"ח + מע"מ לפני מספר ימים.

ממש "זיל הזול " אבל כנראה שהם מוכרים גם את זה לא ב100% פשוט הלקוחות הפרטיים מוותרים על רוחב פס כשצריך ;).

בכל מקרה אנשים צריכים להבין את המחיר האמתי בשביל למדוד את התמורה. לפי דעתי כרגע התמורה שמקבלים מ014 לא טובה במיוחד למרות שבגיימר התוצאות די טובות יחסית למחיר (עוד 20 שקל זה כסף קטן כדי לקבל מינימום גבוהה יותר ו QOS) .

בקשר להשוואה למעבדים זה לא בדיוק נכון כי מעבד אתה לא מקבל כל יום ולרוב איכות המעבד שאתה מקבל זהה בכל המקרים (בעיקר כשתהליך היצור משתפר ומקבלים אחוז גדול של מעבדי פרמיום שמוכרים אותם כמעבדים פשוטים) . זה יותר נכון להשוות את זה לנסיעה בכביש רגיל מול כביש אגרה או לנסוע בתוך אוטו עם סירנה שיגיע תמיד הכי מהר. הרוחב פס שיש לספקיות עולה להם הרבה מאוד כסף והם מרוויחים מלמכור אותו לצרכנים.

המודל העסקי היום לא כלכך הוגן כי הלקוחות הקלים מסבסדים את הכבדים ובגלל שלאף אחד אין אינטרס להוריד את צריכת רוחב הפס שלו אז נוצר עומס שלא בהכרח נחוץ. זה כמו שאני אקנה מנוי לסופר ואוכל למלא את העגלה באיזה מוצרים שאני רוצה . אני אקח גם מוצרים שאני לא בהכרח צריך ואז יוכל להווצר מחסור של מוצרים מסוימים כי אנשים סתם לקחו אותם ואז זרקו אותם לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבוע האחרון (אולי אף יותר מכך.) הגלישה דרך בינלאומי (12Mb) היתה בלתי אפשרית, פשוט כך.

אתרים בחו"ל ובארץ לא נטענו או נטענו חלקית ללא / סרטונים, יו-טיוב קירטע, הורדות מאתרים פרטיים ירדו בעשרות Kb בודדים.

סוג של גלישה באינטרנט שאתה באמת יכול לשבור את המחשב מרוב תסכול, פשוטו כמשמעו. (או להרוג / לשבור משהו לידך.)

חיכיתי מספר ימים, שמא ה-"תקלה" תתוקן, אך כלל לא הורגש שיפור.

אני לא בהתחייבות לבזק בינלאומי. (ידעתי עוד כשחידשתי לא להתחייב להם.)

התחלתי צ'אט עם שירות הלקוחות שלהם (אפשרות טובה, אך תגובת הנציג איטית לפעמים.) והוריתי להם להקפיא את החשבון לחודש,

כדי שאוכל לבחון חברות ISP אחרות.

הנציגה אמרה שהיא רוצה לקשר אותי למחלקה הטכנית, והשבתי לה בבירור ובנחרצות: או חינם או הקפאת המנוי.

היא השיבה שהיא לא יכולה לתת ללא בדיקה של המחלקה הטכנית, אז סיכמנו על הקפאת המנוי.

כאן גמרתי את השיחה בצ'אט.

התקשרתי ל-CCC והתחברתי תוך 5 דקות. ההבדל היה מעורר השתאות! :o

גיחכתי על איכות הגלישה שלי בשבוע האחרון דרך בינלאומי. >:(:lol:

אין מה לתאר - האתרים נטענו, יו טיוב נטען במהירות, הורדות מהוטפייל וכו' ירדו בשיא מהירות החבילה.

45 דקות לאחר-מכן התקשרה נציגה בכירה מבזק בינלאומי ואמרה שקראה את הצ'אט שלי, ושהיא רוצה להציע לי את החבילה הבאה:

חבילת 12MB + תעדוף ב-51.80 ש"ח, כמובן ללא התחייבות. (שעל הדרך גם זולה יותר מהחבילה הקודמת. :P )

הסכמתי לכך, הקלטתי את השיחה, היא שינתה את החבילה ואכן אין מה להשוות - האינטרנט זורם כמו שהוא צריך לזרום, אף יותר מ-CCC.

מובן שעשיתי בדיקות איכות טכניות כדי לאשש את מה שהרגשתי, אך לא אלאה אתכם עם אלה.

מה שאני רוצה להגיד:

לכל משתמשי בינלאומי שסובלים - הם פשוט מורחים אותנו כמו ממרח חמאה שכלל עשוי משמן צמחי. >:(

ההכחשה הבלתי-נלאית שלהם מחליאה אותי! כחברה שהיתה מעולה בעבר - היא בלתי נסבלת כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

45 דקות לאחר-מכן התקשרה נציגה בכירה מבזק בינלאומי ואמרה שקראה את הצ'אט שלי, ושהיא רוצה להציע לי את החבילה הבאה:

חבילת 12MB + תעדוף ב-51.80 ש"ח, כמובן ללא התחייבות. (שעל הדרך גם זולה יותר מהחבילה הקודמת. :P )

הסכמתי לכך, הקלטתי את השיחה, היא שינתה את החבילה ואכן אין מה להשוות - האינטרנט זורם כמו שהוא צריך לזרום, אף יותר מ-CCC.

מה שאני רוצה להגיד:

לכל משתמשי בינלאומי שסובלים - הם פשוט מורחים אותנו כמו ממרח חמאה שכלל עשוי משמן צמחי. >:(

ההכחשה הבלתי-נלאית שלהם מחליאה אותי! כחברה שהיתה מעולה בעבר - היא בלתי נסבלת כיום.

קצת לא מובן לי למה בסופו של דבר לא נשארת עם CCC. בגלל המחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הציעו לך ללא התחייבות ?

אני בדקתי איתם לפני כמה ימים והמחירים היו כאלה

2.5 מגה ב 75 ש"ח ללא התחייבות.

מסלול עוד 25 ש"ח ללא התחייבות.

ולא היו מוכנים להוריד שקל.

בקיצור 100 ש"ח רק לספקית - ללא התחייבות

תבדוק טוב טוב שלא חייבו אותך לאיזה עשרים שנה חחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר שנקרא שימור לקוחות או בחלק מהחברות מונח "חדש" קשרי לקוחות

והם בהחלט יכולים לעשות לפעמים "ניסים" בשביל שתשאר..אבל זה רק אם אתה לקוח קיים בסכנת עזיבה (שתכלס כל אחד יכול להיות כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...