איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל

matizami

Recommended Posts

כלום, בניגוד ליוזר רגיל לגיימר הם מתחייבים לרמת שירות סבירה.

אני אשמח אם תראה לי איפה הם בדיוק "מתחייבים".

ברגע שלכולם יהיה תעדוף "גיימר", תצא חבילת תעדוף חדשה "גיימר+" בתוספת כ-20 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הגזמתי עם ההצהרה שלי, הכוונה היתה שלגיימר תהיה עדיפות על פני משתמש רגיל,וזה מתבטא בקישוריות טובה יותר.

כשכולם יהיו , זה לא יעזור לך. :)

אנשים בבקשה אל תצטרפו לגיימר! תעברו חברה או משהו לא יודע.. רק אל תגרמו לגיימר להיות גם חרא

רחמים עליך... עוד לא מרגיש שנדפקת? חכה עוד שנה בערך. :lol:

כל עוד לא ירכשו רוחב פס משמעותי, אין פתרון לטווח ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים בבקשה אל תצטרפו לגיימר! תעברו חברה או משהו לא יודע.. רק אל תגרמו לגיימר להיות גם חרא

Weihenstephan כמה אתה משלם בלי הגיימר ואיזה מהירות?

אני כרגל משלם 75 שקל על 15 מגה, תשתית ספק בזב"ל + 20 שקל (הגיימר ללא התחייבות)

אז אם השירות יהיה נחות אני אבטל את ה20 שקלים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מסלול " זה מילה יפה לtraffic shaping + תעדוף . המסלול הזה לא נועד שהמשתמשים יקבלו מקסימום רוחב פס אלא יקבלו מקסימום איכות על הקו והספקית לא ממש מתחיבת לאיזה מינימום לאף אחד. בשביל לקבל איכות קו שצריכים בשביל משחקים צריך לעשות traffic shaping אחרת זה ממש לא יעבוד. החבילות הקטנות צריכות לקבל עדיפות על הגדולות ולא להייפך.

אני בגיימר כרב 7+ שנים בעיקר בשביל הפינגים אין מה לעשות שאשתי מורידה דברים מהאינטרנט כל כמה ימים (כל בן אדם והשימוש שלו באינטרנט). כל מה שחשוב לי הוא שכשיש לי זמן לשחק לא תהיה לי מגבלה באיזה משחק לשחק בגלל "מזג האוויר" ברשת. גם רצוי שמתי שאשתי מסתכלת סרטונים באינטרנט שזה לא יהרוס לי את הפינג במשחק כי נגמר הרוחב פס. אני שמתי לב לשיפורים קלים בחבילה שקשורים לשימושים שונים באותו הזמן אבל עדיין 014 היא ספקית מאוד עמוסה.

אני לא ממליץ לאף אחד להמשיך להיות מנוי ב014 אלא אם כן הם רוצים כי החבילות הרגילות שם לא משהו ולא נראה לי שאפשר לשחק משחקי על חבילה רגילה. יש בשוק המון אלטרנטיבות זולות מ014 אבל אני התרגלתי כבר לגיימר ובגלל זה יוצא שאני משלם להם איזה 100 שקל לחודש על 15 :nixweiss: . כל עוד אני מרוצה אני מסכים לשלם להם כמה מטבעות . עדיין אני מודע לזה שהם חולבים אותי (אני איתם איזה 10 שנים ומתקשר כל חצי שנה-שנה ממש רומן) ואני בכלל לא יודע למה הסכמתי לשלם אותו דבר על 15 בשביל איזה התחיבות ... אולי בגלל שאין לי ממש תוכנית לעזוב אותם.

העובדה שהאנשים מכירות שלהם אומרים "רגע אבל זה רק ללקוחות חדשים" אומר שהם כנראה לא משלמים להם מספיק בשביל שלא יגלו ללקוחות שהם חולבים אותם. כולם יודעים מה התשובה המתאימה לזה "אז אני צריך להתנתק ו(להתחבר מחדש/לעבור לספק אחר וכו )?" . גם בזק סיפרו לי את זה אז אמרתי לאיש מחירות "רגע , אתה אומר שאני צריך להתקשר עכשיו להוט?" . המחיר של האינטרנט אצלי הוא לא כזה פונקציה להחליט באיזה ספק להיות . אותי מענינים רק על התמורה והיחס עלות תועלת. אם האינטרנט עובד טוב רוב הזמן אני מוכן לשלם על זה. הבעיה עם הציבור היום הוא שלימדו אותם שמה שיותר זול יותר טוב אבל הם לא בדיוק יודעים מה הם מקבלים כשהם קונים שירות . אל תשאלו אותי גם אני לא בטוח מה הספקי מוכרים :nixweiss: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4025594,00.html

הספקיות יחויבו לפרסם מהירות גלישה באינטרנט שימוע חדש של משרד התקשורת: החברות יחויבו להודיע מה מהירות הגלישה המזערית שהן מציעות ולא רק מה מהירות הגלישה המקסימלית
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה שאלות שמסקרנות אותי

1) האם יש ספק מומלץ עם פינג נמוך ? ורצוי ללא התחייבות.

2) במידה שאני גם מוריד דברים מאימיול, טורנטים. האם זה פוגע בפינג (לא בו זמנית)

התקשרתי אתמול לבזק בינלאומי על חבילת 2.5 מגה וקיבלתי את המחיר הזה

2.5 בלי התחייבות 75 ש"ח + 25 ש"ח = 100 ש"ח. נראה לי יקר לא ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים שלהם ללא התחייבות הם מטורפים לחלוטין.

הם עושים הכל כדי שזה יהיה סופר לא משתלם לא להשתעבד להם לתקופה ארוכה.

האופציה לכאורה של אינטרנט ללא התחייבות היא למראית עין בלבד, וכדי לסחוט כספים מאנשים לא עירניים כשהמסלול נגמר או שרוצים לבדוק חודש ושוכחים מזה.

הקטע המצחיק הוא שגם המחירים שלהם עם התחייבות הם גבוהים מהמתחרים.

תקרא מה שכתבתי קודם לגביהם ותבין למה הם מרשים לעצמם לעשות את זה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=490738.msg4200702#msg4200702

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=490738.msg4200713#msg4200713

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת הנציג של בינלאומי

הציע לי על 2.5 מגה מחיר של 20 ש"ח (בלי שום בעיה) בהתחייבות לשנה

אני לא מוכן להתחייב לשום חברה (רק לאשתי כמובן :)

מי שקורא את זה

לא להתחייב לאף חברה

אנשים בשביל לחסוך 2 ש"ח מתחייבים למאה שנה -)

הלוואי משרד התקשורת יכנס בהם כמו שעשה עם הסלולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

25 ש"ח בהתחייבות לשנה נשמע הגיוני.

ככה הם לוכדים אותך ויש להם שנה למכור לך מסלולים יותר מהירים להרוויח יותר ולהאריך את ההתחייבות עוד יותר.

וההבדל הוא לא 2 שקלים, זה פי 3 ללא התחייבות.

זה כאילו האופציה אינה קיימת בכלל.

על מי הם חושבים שהם עובדים.

מעגל קסמים של ניצול בוטה.

צריך לסגור את כל חברות התקשורת שמעיזות להתנהל עסקית בצורה שכזאת.

מבחינתי כל ספק חדש שמקים עסק ומצטרף לשוק ועושה את אותם שטיקים הוא כאילו אומר:

"היי גם אני רוצה להשתתף בניצול".

לציבור נמאס שמנצלים אותו, הוא רואה דרך זה.

מי שרוצה להיכנס לשוק צריך להביא איתו שיפור.

אחרת זה סתם עוד נצלן בשוק שהחליט גם הוא לדפוק את הציבור.

ולכן אני מעריך מאוד את טריפל סי שהם הראשונים שהיה להם את היושר לבטל לגמרי את החוזים הכובלים הקנסות המלכודות והקונצים.

בלי שום קשר לאינטרנט שהם מספקים שאין לי יותר מדי מושג לגבי טיבו.

ההתנהלות העסקית שלהם ראויה לשבח ביחס לשאר השוק.

זאת הגישה שצריך לעודד.

הלוואי שיקום ספק במתכון דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4025594,00.html

הספקיות יחויבו לפרסם מהירות גלישה באינטרנט שימוע חדש של משרד התקשורת: החברות יחויבו להודיע מה מהירות הגלישה המזערית שהן מציעות ולא רק מה מהירות הגלישה המקסימלית

הגיע הזמן שהם יתעוררו משרד התקשורת בשנים האחרונות עושה עבודה טובה יחסית. רק כדאי שהם יכינו קריטריונים שצריכים לעמוד בהם כי אחרת החברות יוכלו לרמות עם פרוקסי ותעדופים. גם רצוי שהמהירות תהיה גם בארץ וגם בחו"ל . המהירות המינימאלית בתוך הארץ לא מעניינת אף אחד . לחו"ל הם יכולים להתחייב ל 40kbps בלי בעיות ;)

יש לי כמה שאלות שמסקרנות אותי

1) האם יש ספק מומלץ עם פינג נמוך ? ורצוי ללא התחייבות.

ספק בלי התחיבות כמו CCC צריך להיות בסדר :nixweiss: . לי יש ב014 המון זמן והם מספקים את הסחורה רוב הזמן ( נדיר שאני לא מקבל פינגים אופטימאלים בשעות העומס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם מחר משרד התקשורת יוציא תקנה המחייבת את ספקי האינטרנט להגביל את מספר הלקוחות ע"פ רוחב הפס אשר נרכש ע"י החברה לחו"ל כמה לדעתכם יעלה האינטרנט?

ומדוע לא נסללת עוד תשתית מישראל לאירופה בהשתתפות מימונית של ספקיות האינטרנט והתשתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...