איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל

matizami

Recommended Posts

לאחרונה אני סובל, בעיקר בשעות הערב, באיטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל. אין בעית גישה לאתרים בארץ. כעבור זמן מסויים, לפעמים כמה דקות, לפעמים שעה, זה מסתדר לבד. ערכתי בדיקות עם התמיכה הטכנית. עד שסיימנו את כל הבדיקות, זה גם הסתדר מעצמו. בבדיקות השונות, לא היו בעיות.

האם עוד מישהו חווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן. ככה זה.

במיוחד בשבת בצהריים. אני מקבל עשירית מהמהירות שאני אמור לקבל.

וזה במקרה הטוב.

השיא הוא לרוב בערב (מוצש מגיע וכולם באינטרנט). וחוץ מזה אף ספק לא מתחייב על איזה מינימום הם רק מתחיבים שלא תקבל יותר מהמקסימום שלך ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור לטריפל סי.

המחירים טובים.

אין התחייבות, אין קנסות.

לא תהיה מרוצה, נסה ספק אחר לחודש.

יותר טוב ? תחליט אם אתה רוצה להתחייב כדי להישאר במחיר שפוי או לשלם פי שתיים רק כדי שתהיה מסוגל לברוח כשהם יחליטו לחנוק אותך.

פחות טוב או אותו דבר ? נסה ספק אחר לחודש.

אני חושב שצריך כבר לפתוח הודעה ראשית "בעיות מהירות בבזק"

במקום להתלונן תעשו צעד, היום במיוחד יותר קל להתנתק ולעבור חברה

למה יותר קל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך כבר לפתוח הודעה ראשית "בעיות מהירות בבזק"

יותר מבעית מהירות היא כרגע נחשבת לספקית הכי לא מומלצת אלא אם כן אתה רוצה למשחקים (וגם את זה לא בדקתי בזמן האחרון) .

תעבור לטריפל סי.

המחירים טובים.

אין התחייבות, אין קנסות.

לא תהיה מרוצה, נסה ספק אחר לחודש.

:xyxthumbs: כרגע כנראה שכל ספקית יותר טובה מ014 . על 014 אנחנו שומעים רק תלונות כל יום , כל היום. חבל להם כי זה עושה המון רעש באינטרנט.

רק תחפשו בגוגל :בעיות 014

מה שתקבלו זה כמויות גדולות של שירשורים מהחודש . אם כותבים אותו דבר עם 012 ו013 אין כמות רעש כזאת מהזמן האחרון.

במקום להתלונן תעשו צעד, היום במיוחד יותר קל להתנתק ולעבור חברה

למה יותר קל ?

כי יש נקודה שהספקיות תעדיף לנתק אותך מאשר לתקן לך את האינטרנט והלקוח הישראלי נחשב לנודניק רציני ואפילו בארץ קשה למצוא מישהו עם מספיק סבלנות בשביל זה וגם לא משלמים לתומכים שלהם מספיק בשביל לא להשבר , מה גם שמשלמים לתומכים האילו מספיק כדי שלקוח אחד יעלה לחברה יותר כסף מ5 לקוחות בהתחיבות של שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה: אני עם תשתית של הוט של 12 מגה ומחובר ללא חייגן אבל היוזר שלי דרך נזק.

האם בגלל אני סובל מהבעיות הנוראיות האלו או הוט עושים את זה כי תכלס המהירות זה מהוט??

זה גם בלתי נסבל יש לי 12 מגה ואני גולש בחצי מגה...איך נהיו מהכי טובים להכי גרועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה אם כן יש לך בעיה אמיתית בתשתית (כמעט וודאי שלא) מי שאשם בזה זה רק בזב"ל.

זה גם בלתי נסבל יש לי 12 מגה ואני גולש בחצי מגה...איך נהיו מהכי טובים להכי גרועים?

כי נהרו אליהם הרבה אנשים, והיום הם דופקים על זה קופה וסוחטים את המיץ עד הטיפה האחרונה.

ומי שאשם בזה זה משרד ה"שקר כל שהוא" שמאשר חוזים כובלים בענף התקשורת והתשתיות.

מה שאמור להיות ענף תחרותי הופך לסחר עבדים ומחנות ניצול בכפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא הגיוני נהרו הרבה אנשים אז יש להם הרבה הכנסות מלקוחות. למה להיות זבלים שכולם יעזבו מחדש??

או שתקחו קצת יותר בכסף אבל תתנו שירות טוב. נניח הם נותנים 5 מגה ב19.90 ו12 מגה ב39

אז שיקחו כמה עשרות שקלים יותר ובאמת יתנו את המהירות.

ודבר שני אצלי למשל המהירות היא מהוט אני מחובר דרך השרתים של הוט ללא חייגן

אז למה מאיטים לי מה הקטע שלהם? זה ממש מרתיח ועוד אם אתה לקוח של איזה 5 שנים...

שאלת OFF: מישהו יודע איך שמים את הסמל של דף הבית בגוגל בצד ימין? הוא פשוט תקוע לי בצד שמאל איפה שהחצים של חזרה קדימה ואחורה יש למישהו מושג איך להזיז את דף הבית לצד ימין בטולבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא הגיוני נהרו הרבה אנשים אז יש להם הרבה הכנסות מלקוחות. למה להיות זבלים שכולם יעזבו מחדש??

אף אחד לא עוזב לשום מקום, 95% מחוייבים לתקופה ארוכה.

הם מעדיפים להרוויח הרבה ולתת שירות חרא מאשר לתת שירות טוב ולהרוויח קצת.

הרי כולנו זונות שהתרגלנו שדורכים עלינו.

כל החברות בארץ עושות בנו מה שהם רוצות, ככה נהוג.

ואנשים לא מבינים את זה, לא רוצים להבין את זה, אין להם כוח להבין את זה, ובטח אין להם כוח להתנגד לזה.

יש רק כמה דון קישוטים שמבינים את המצב, כועסים, ומנסים להילחם.

וכולם נותנים להם הרגשה שהם סתם מגזימים או מבזבזים את זמנם.

לא מזמן מישהו פתח דיון על ספק חדש.

הגבתי שם ואמרתי שאם הם מציעים מסלולי התחייבות (חוזים כובלים) אז אני מציע להחרים אותם.

אחרי שבאה חברה כמו טריפל סי שהצהירה שאצלה אין התחייבויות ואין קנסות, ויש מחיר אחיד ופייר.

והראתה שאפשר גם אחרת.

כל חברה חדשה וישנה שמעודדת חוזים כובלים ומרגילה את הציבור לרעה החולה הזאת היא גורמת נזק ומחלישה את הציבור.

מחר שוקי מוקי חרא של החרא יחליט להקים חברה חדשה ולנצל לקוחות בעזרת חוזים כובלים.

ואף אחד לא יראה את זה בא עד שיהיה מאוחר מדי וישלם על זה ביוקר.

הכל בגלל ש"כולם עושים את זה" וזה נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו במדינה הזו כולם דורכים עלינו ולא עושים כלום..העלו את מחירי הדלק לשיאים וגונבים מלא כסף ואף אחד לא עושה כלום. ביום חמישי אמורה להיות הפגנה גדולה ובכל זאת לא נראה לי שהרבה אנשים יצאו לרחובות.......העם היהודי הוא עם נורא מוזר הוא אוהב לדפוק אנשים אבל שדופקים אותו הוא לא עושה כלום :screwy:

אי אפשר לכתוב למשל לבזק מכתב תלונה קבוצתי נניח של כל מי שהתלונן פה באתר ובעוד אתרים שונים עם חתימות של כולם ועם העתק למשרד הצרכנות או משהו כזה?

חוץ מזה אם יש לי התחייבות ואני לא מקבל מהם את מה שמגיע לי אז זכותי להתנתק בלי קנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מתנתקים כי השירות של החברות ירוד, אולי במקום שנשלם כנס יציאה הם ישלמו כנסות על זה שהם לא עומדים בהתחייבויות שלהם. אולי סוף סוף במקום כל היום לשבת ולהעביר חוקים בסלולר שישבו כמה חודשים ויעשו חוק מסודר כמו שעשו בארה"ב?

שלא תחשבו לרגע שזה רק בבזק ככה, אני באורנג' עם תשתית של ויוצא לי מזה אסון אחד גדול. אורנג' לא מאפשרים להוריד מטורנטים חופשיים (למשל TPB), המהירות במצב טוב מגיעה ל 150 (במקום ל 600) וזה במהלך כל היום! במשחקי רשת יש אין סוף בעיות אפילו בשרתים שממוקמים בארץ שלא לדבר על שרתים באירופה (פינג 200 בגרמניה ו DC בכל המשחקים, אפילו משחקי MMO שלרוב לא מנתקים אותך אפילו אם יש לך פינג 3000). בנוסף לזה אני גר במקום עם תשתית מאוד צולעת אז כל יום השתשתית של מפסיקה לעבוד בשעות הערב (אל תמהרו להאשים אותם, אפילו בכפרים ערביים יש תשתית טובה יותר, סוגרים לנו תמים חופשי וגם התאורת רחוב חצי מהזמן לא עובדת) :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...