תנועת לוחמי ציון - "פרצופם האמיתי של השמאלנים" סרטון - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנועת לוחמי ציון - "פרצופם האמיתי של השמאלנים" סרטון

Lyoko

Recommended Posts

זה פשוט קורע אותי מצחוק שאתם מתייחסים לכמה עשרות אנרכיסטים כאל "השמאל הישראלי"... בנוסף לכך, מעניין אותי לדעת האם תנועת לוחמי ציון אי פעם טרחה להשתתף בהפגנה כלשהי, בניגוד כמובן לאנרכיסטים שתכלס טורחים להראות את הדעות שלהם בפומבי (גם אם לפעמים צה"ל חושב שזה לא לעניין ומכריז על שטח צבאי סגור כדי להפוך את ההפגנה לבלתי חוקית). איני מסכים עם הדעה של האנרכיסטים אבל לפחות הם פועלים לשנות משהו ולא כותבים תגובות ביוטיוב או ב-Ynet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט קורע אותי מצחוק שאתם מתייחסים לכמה עשרות אנרכיסטים כאל "השמאל הישראלי"Ynet.

אתה טועה וזה לא מה שאמרתי' date=' התכוונתי חד משמעית לדעות שמדוברות בסירטון, שבמקרה משתייכות לשמאל (האנרכיסטים לא בדיוק, אבל זה לא כל הסיפור), ולא לרגע אמרתי שכל השמאל הוא כזה.

תקרא הכל לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק במדינה כמו שלנו אנשים דורשים את הגנת המדינה לצורך חיסולה שלה עצמה :facepalm:

את המשפט הזה אפשר לומר גם על --

החרדים (שרוצים כאן מדינת הלכה בסגנון עדות הטאליבאן).

הימין-לאומי-דתי הקיצוני (שרוצים כאן שילוב של מונרכיה-לאומנית-הלכתית).

מדובר באוכלוסיות גדולות ומשפיעות יותר מאשר השמאל הקיצוני.

ד"א אנרכיסטים וקומוניסטים-מרקסיסטיים לא דוגלים רק בפירוק מדינת , אלא בפירוק מוסד המדינה בכלל (בכל העולם) ובביטול הדתות.

באותה סירה גם ניתן לזרוק חלק מהליברטריאנים (שהם בכלל בימין המאוד קיצוני מבחינה כלכלית) - תנועה שמאוד פעילה בארה"ב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בהחלט צודק

אחרי שזה נאמר וללא שום סתירה ,

עדיין אני לא אתן זכות קיום למי שטוען להכחדה שלי ( ויהיה זה חרדי/משיחי/אנרכיסט/שמאלני/חתול/עגבניה) ולו יהי זה רק אינסטיקט בלבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה וזה לא מה שאמרתי, התכוונתי חד משמעית לדעות שמדוברות בסירטון, שבמקרה משתייכות לשמאל (האנרכיסטים לא בדיוק, אבל זה לא כל הסיפור), ולא לרגע אמרתי שכל השמאל הוא כזה.

וחוץ מזה, איך אתה יודע מה הדעה שלי, אתה חושב שזה שאני לא מסכים עם אותם צדדים של השמאל אני מסכים עם יוצרי הסירטון? או תומך בדת?

ובכלל מה שאני אומר, זה שמי שמעוניין בהשמדת המדינה שלי (לא משנה מאיזה צד פוליטי הוא מגיע) מותר להסיט כנגדו, מותר ואף מומלץ.

Art Tatum: אתה צודק שזה לא סירטון מקיף או כולל, אבל זו לא המטרה שלו, המטרה שלו היא להציג את קצה הקרחון, חוץ מזה, כמה מידע את כבר יכול להכניס בסירטון של 4 דקות.

מז"א אני טועה? אני מסיק מסקנות מהדברים שאמרת.

זה שלא רשמת את זה בצורה מפורשת, לא אומר שדבריך לא מדיפים ריח מאוד חזק של חוסר סובלנות לדעות שונות משלך.

לדעתי מי שמסיט כנגד המדינה שלך, צריך קודם לבדוק מה זה בדיוק אומר ובאיזה אופן הוא עושה את זה.

לדעתך הכיבוש הישראלי בשטחי הרשות הוא לגיטימי ואפילו לא כיבוש,

לדעתם המדינה שלך מבצעת את אחד הפשעים החמורים ביותר שידעה האנושות

מה שנוגד את אמות המוסר שלהם כבני אדם ולכן הם מביעים התנגדות נחרצת לעמדות המדינה.

מבחינתי, הדבר בריא מאוד, למה? מכיוון שזה אומר שאנחנו מקבלים את דעתם ואין לנו מה להסתיר.

שדרך מדינת ישראל נכונה ונחרצת בדיוק כמוהם ואנחנו פשוט נסכים שלא להסכים.

מה שאתה אומר, זה לסתום להם את הפה בכל דרך שהיא, לרדוף אותם, להשמיד ולהסית כנגדם.

אם אתה תעשה את זה, אתה תישא בתוצאות של:

א. התחזקות והקצנה של פעולות ההתנגדות.

ב. הרמת גבה נוספת ע"י מדינות בעולם שזה יתפרש בפניהן כהודאה שאפילו לשלטון הנכחי, הדרך שלהם לא לגיטימית

והם מנסים להשתיק כל אחד שטוען זאת.

@לוי

אוקי בו נניח שזו רק דעתי ובו נניח שהיא ניתנת לשינוי

אבל זה כל העיניין וזו הסיבה שבזכותה אני שולל לגיטימציה של דעה אחרת ממש כמו שאני שולל כל דעה או בלשון ציורית "אני מסרב לדסקס את המתכון לקבב דיוויד 11 " ומיותר לציין את הסיבה לזה .

דעתי אולי ניתנת לשינוי אבל הדעה של אותם אירגונים שהאג'נדה שלהם היא בכיוון אחד בלבד איננה

אתה טוען שהם מחזיקים רק בדעה - זו טעות מצידך כי זו איננה דעה , זו אידיאולוגיה

זו איננה דעה , זו דרך חיים

זו איננה דעה , זו אג'נדה !

אתה מדמיין רק שזו דעה ( הם מכבסים לך את המילה ) , בשבילם זו מהות !

זו הסיבה שאני מתנגד ל"דעה"

לדוגמה :

אל ג'זירה איננה רשת או רשת של חדשות - זה לוחם ג'יהד מחופש לרשת !

אג'נדה, דרך חיים, תקרא לזה איך שאתה רוצה.

הנקודה היא שאתה לא יכול לתקוף אנשים בכל דרך שהיא, רק בגלל שהם מביעים עמדה פוליטית מסויימת.

אם הם פשעו בצורה כלשהי, בשביל זה יש רשויות אכיפת החוק. כל השאר, מותר.

אם אני רוצה להגיד ששלטון החאליפאת' הרבני בישראל, הוא פסול ולכן יש להלחם למגרו,

האם אני "יוצא נגד המדינה"? עושה "דה-לגיטימציה" ליהדות?

תאמין לי, שאם הייתה לי מפלגה/תנועה וזה מה שהייתי אומר,

ש"ס ויהדות התורה היו רודפים אותי בשיא המרץ.

פולסות דנורות היו מוצאות עליי על בסיס קבוע ואני לא אתפלא אפילו אם הייתי חשוף לסכנה ממשית לחיי

ושנינו יודעים שאמנם אני משער, אבל ההשערות לא מבוססות על דברים תלושים מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמוקרטיה, פלורליזם, חופש הביטוי. המושגים הללו אומרים לך משהו? אתה מסוגל להבין בכלל מהם המושגים שכתבתי או שאתה עדיין חושב שכל מי שחושב אחרת ממך בהכרח תוקף את עצם קיומך על פני האדמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , הם אומרים לי משהו , הם אומרים לי , אנחנו מילים , אנחנו רק מילים ריקות מתוכן , אל תיתן להרוג אותך בגלל מילים שכאלו .

למה לך הן אומרות אחרת ? אולי הן אומרות לך , אנחנו ערכים ששוה למות בעדן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמוקרטיה, פלורליזם, חופש הביטוי. המושגים הללו אומרים לך משהו? אתה מסוגל להבין בכלל מהם המושגים שכתבתי או שאתה עדיין חושב שכל מי שחושב אחרת ממך בהכרח תוקף את עצם קיומך על פני האדמה?

ומה עם מי שבאמת חושב אחרת ותוקף את עצם קיומך על פני האדמה ?

אתה תתן בשם הדמוקרטיה, פלורליזם, וחופש הביטוי את הזכות להשמיד אותך ?

דמוקרטיה במזרח התיכון תחסל אותך.

בשם הפלורליזם סרטן יהרוג אותך.

ובשם חופש הביטוי, הערבים והסרטן יחלישו את המערכת החיסונית שלך כדי שלא תוכל לעצור אותם.

השמאל הקיצוני, והשמאל בכלל מובילים לפעמים לפגיעה עצמית מתוך נאיביות ורצון טוב.

אותם גורמים ערבים/מוסלמים (וכל מי שחושב שזה טוב בשבילם גם) מתוך הבנה שזה עוזר להם להוביל למטרה מנוגדת והרסנית בשבילנו, יממנו יתמכו ויעודדו את קו המחשבה השמאלני.

בעוד שהשמאל חושב שזה ישפר את המצב, הערבים עושים בזה שימוש ציני כדי להחליש אותנו עד מוות מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא ידעתי שיש לך יכולות ניבוי ואפשרות לחזות מראש שדמוקרטיה במזרח התיכון תשמיד את מדינת . האם לרגע חשבת שדמוקרטיה במזרח התיכון תאפשר שלום עם יותר מדינות? ובכל מקרה, הערכים שדיברתי עליהם עדיין מוגבלים כמו כל ערך אחר במדינה דמוקרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרתי דמוקרטיה במזרח התיכון לא התכוונתי למדינה אלה לכל האיזור.

אם יהיה משאל עם האם המדינה שלנו שייכת לפלסטינים ואין לנו זכות להיות פה, אז אנחנו נפסיד ברוב גדול.

אתה חי באשליות קשות אם אתה לא מסוגל להבין מתוך המציאות וההיסטוריה את דעת האיזור (ומעשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טוען שאיני יודע מה יקרה בשנים הקרובות במזרח התיכון, בדיוק כפי שגורמי המודיעין בישראל ובמדינות מערביות אחרות לא צפו את המהפכות במדינות ערב ולא יודעים האם דמוקרטיה טובה למצרים ולטוניסאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להוסיף משהו לדיון.קחו את דוגמאת בריטניה שם הפלורליזם נכשל(היה נאום של ראש הממשלה האנגלי,והוא בכלל אנטי בכל מה שנוגע למדיניות ,עוד מעט והוא ישלח משלחת ללמוד מאיתנו,כולם בסוף לומדים מאיתנו :)).הם רק מתחלים להבין את זה,אבל בעצם מה שהם לא יודעים שהם כבר מקרה אבוד,ברגע שהם פתחו את השערים שלהם הם הפסידו.התרבות האנגלית לפי דעתי תעלם בתוך 30 שנה,על כל ההיסטוריה שלה ובית המלוכה.האי הבריטי נכבש.-מספיק שהם ירוצו לפרלמנט ויהיה ראש ממשלה איסלאמי קיצוני-וזהו.אפשר להגיד קדיש.

אני טוען שאיני יודע מה יקרה בשנים הקרובות במזרח התיכון, בדיוק כפי שגורמי המודיעין בישראל ובמדינות מערביות אחרות לא צפו את המהפכות במדינות ערב ולא יודעים האם דמוקרטיה טובה למצרים ולטוניסאים.

הם ידעו,כולם ידעו.זה רק נראה לך שהם לא ידעו.קח דוגמא שארה"ב ידעה על ה"הפיכה" כבר לפני 3 שנים(זה פורסם לא מזמן)

קח עוד לניק.-גם בישראל ידעו מזמן.אף אחד לא מופתע..

http://news.walla.co.il/?w=/1/1790339&m=1&mid=109271

השמאל נע מפחד.כמו אישה מוכה(זו דעתי,וגם האירופאים),מחליף את היהודים ב2000 השנים האחרונות שאפילו פוגרומים לא גרמו להם להתחיל להלחם על חייהם.זוהי התנהגות יהודית אופיינית,פגם בגנים.צריך לרפא את זה...

כשתתחיל המתקפה על איראן(בלית ברירה),כל אירופה תבער מפיגועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...