תנועת לוחמי ציון - "פרצופם האמיתי של השמאלנים" סרטון - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנועת לוחמי ציון - "פרצופם האמיתי של השמאלנים" סרטון

Lyoko

Recommended Posts

מה יהיה איתם?

רשמתי תגובה בסרטון, "ככל הכבוד לתנועה שלנו.

בקשר לשמאלנים.. אין להם ידע בגאוגרפיה, ואין להם היגיון לראות שהמדינה מוקפת באויבים..

חיים בסרט.."

הנה הקבוצה שלנו בפייסבוק.

http://www.facebook.com/#!/pages/lwhmy-zywn/143044249055298

הצטרפו בבקשה!

הנה עוד אתר שפוי..

http://www.latma.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, דמגוגיה כזאת לא רואים כל יום

אהבתי שרק בתיאור של הסירטו הם טורחים לציין שאלו דעות של שמאל רדיקלי

כנראה שהם יודעים שאנשים לא טורחים לחשוב או לקרוא ויעדיפו להסתמך על סיסמאות מפגרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורגע, אתה חושב שזה מצחיק? אתה משווה סירטון שבסך הכל מראה מקרים שבהם השמאל הוא פשוט בלתי אפשרי ולא הגיוני, לתעמולה נאצית?

בכל מקרה, סירטון נחמד, אבל השמאל בחיים לא יקבל את זה כביקורת, וישר יתחיל לתקוף ב"דמגוגיה בשקל" ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה דמוקרטית בנויה מקבוצות ולמעשה קיומה תלויה בלגיטימיות של קבוצות שונות - קוראים לזה פלורליזם.

שיוך פוליטי-מדיני הוא סוג של השתייכות לקבוצה. כמו בכל קבוצה - יש בה בעלי דעות שונות - חלקם קיצוניים יותר וחלקם פחות.

בתוך קהל השמאל המדיני יש אנשים קיצוניים (אם כי לציין שפורמלית האנרכיסטים הם לא שמאלנים), כמו גם בתוך קהל הימין המדיני (לא כולם גולדשטיין, אברושמי ויגאל אמיר).

הסרטון הזה - עושה שימוש בתמונות וציטוטים (חלקם חלקיים או שהוצאו מהקשרם) של אלמנטים מסוימים בשמאל על מנת לעשות דה-לגיטימציה לכל השמאלנים (ויפה שיש התייחסות בתיאור המלווה שהוא מתייחס רק לקיצוניים - בטח בעצת עורך דין, אבל לא בגוף הסרטון) .

מול השמאלנים "אוהבי הערבים", "שונאי צה"ל", "לא יהודים" עומדים "אוהבי ציון" שמאחוריהם הדגל הלאומי המתנופף. יש בסרטון הזה הרבה אלמנטיים תעולתיים מדאיגים מאוד.

ד"א ליוקו - אני יודע טוב מאוד גאוגרפיה, היסטוריה ומודע היטב לעובדה שאנחנו מוקפי אויבים (חודש מילואים בשנה). זכותי להחזיק בדעה שונה ולדגול בדרך אחרת ממך לפתרון הסכסוך האזורי והשגת שגשוג למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, פלורליזם חשוב ביותר, אבל השאלה היא עד לאיזו רמה? כמה את מוכן לפגוע בעצמך בשביל פלורליזם.

אם אתה מסיק שהניסיון פה הוא לעשות דה-לגיטימציה לכל השמאל, זו בעיה שלך, לדעתי זו דה-לגיטימציה לאותם צדדים קיצונים שבאמת אין להם מקום במדינה שלנו.

זה שאתה דוגל בדרך שונה לפתור את הסכסוך זה גם יפה, אפילו חשוב, אבל צריכים להיות מחוברים למציאות, עם האויבים שלנו כרגע לפחות, לא ניתן לפתור את הסכסוך מסביב לשולחן.

חוץ מזה אותם גורמים שהסרטון יוצא נגדם, ממש לא מצאים פתרון לבעיה, הם מצאים וויתור או השמדת המדינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קורא לסרטון שמגנה ומראה את הצד המגעיל של השמאל הסטה, אז שאהיה, כי חד משמעית צריך להסיט כנגד אנשים כאלו.

אז אתה בעצם אומר, שמי שלא בדעה שלך, מותר להסיט כנגדו.

כאשר עושים את אותו הדבר מהצד השני כלפי הדעות שלך, אז כן מדובר בהסטה ובדבר חמור.

אם אתה אומר שאתה לא תבחל באמצעים אל מול הנוגדים את דעותייך, תהיה אמיתי

ואל תתלונן כאשר עושים לך את אותו הדבר.

לגבי מה שרשמה הבחורה לגבי "אני אזרחית העולם, אינני יהודיה ואני רואה בדתיים היהודיים סוג של טליבאן"

צריך להיות מאוד עיוור, מושלה ומנותק מהמציאות, כדי לא לחשוב שיש לפחות משהו קטן בדבריה.

הציונות הדתית לעולם ללא תתנגד במידה וירצו להנהיג פה מדינת הלכה(זה לא שכרגע זה לא ככה, אבל להחמיר את זה)

ואפילו תתמוך בצעד כזה. גפני אמר לא פעם שמבחינתו חוק התורה הוא מעל בג"צ ומעל חוקי המדינה,

אז מה בדיוק אתה מצפה שאנשים יחשבו על הזרם הדתי-לאומי והחרדי? שהם פשרנים ורגועים

וכל העולם שונא אותם ומתנכל אליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@פאנגי

הסתה ?

פלוראליזם ?

אני חושש שאינך מודע למלא המשמעות המילה שאתה טוען לה ,

האם אתה טוען שלהתנגד למדינה היא פלורליזם ?

האם בתור דר' תטען שוירוס הוא למען הבראת הגוף ?

לדעתי , יש דעות כמו הדעות ששוללות את זכות הקיום של מדינת שאינן חלק מהפלורליזם שהמדינה יכולה להרשות לעצמה .

היכן אתה מטווה את הגבול של פלורליזם לגיטימי , היכן אתה תוחם את הגבול בו דעה היא חוקית ?

לעניות דעתי , כל דעה השוללת את קיומה של מדינת איננה לגיטימית - חד וחלק .

אין לדעה כזו שום זכות קיום היא בעצמה , ממש כמו לוירוס שרוצה להשמיד את הגוף בו הוא מתארח שום זכות קיום ועל הגוף עצמו מוטלת האחראיות לפתח נוגדנים ( לצערי אתה קורה לזה "הסתה" ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תעשה סרטון על חלק מהדברים שיצאו לי מהפה אני יצא הרבה דברים שאני לא באמת.

יש הבדל בין דיבורים לבין מעשים.

חלק ממה שבסרטון הוא דמגוגיה.

כדי להכניס לסרט את השמאל הקיצוני צריך להכניס יותר מכמה תגובות באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ומדינת הייתה מתקיימת במתכונת שנוגדת את אמות המוסר שלך(david11),

בהחלט יש לך לגיטימציה להביע תרעומת על העניין ואפילו לקרוא להפלתה ולסיום קיומה כפי שאנחנו מכירים אותה.

בדיוק מהסיבה הזאת, משטרים אפלים לאורך כל ההיסטוריה דיכאו מתנגדים.

כדי לא לעורר חשיבה, שיח ציבורי ודיון תרבותי.

מי שרוצה לצעוק משהו? שיצעק.

מישהו שעושה משהו לא חוקי בנידון? שיילך לכלא.

אבל כשאתה אומר שדעה של מישהו איננה לגיטימית, זה בעצם, הדבר החמור ביותר שיש.

אגב, אם מדינת הייתה עכשיו כנגד כל אמות המוסר שאותן אתה מעריך ומוקיר,

היית שותק? היית אומר שלהתבטא כנגד המדינה ולעשות לה "דה לגיטימציה" זה פסול?

מה עשה הימין בתקופת אוסלו? תמונות של מנהיג המדינה בכאפייה ומדים של נאצי, לא "דה לגיטימציה"?

אני אישית לא תומך בדרך השמאל, אני נגד ויתורים כואבים והייתי גם נגד הסכמי אוסלו ועוד אלמנטים של ימין.

אבל אני יודע לעשות את ההפרדה הלוגית, מתי הדברים שאני עושה בשם הדעות שלי הם פסולים

ומתי הם בגדר ההגיוני.

כי לפני סט הערכים שלי כאזרח מדינת , אני קודם כל בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בעצם אומר, שמי שלא בדעה שלך, מותר להסיט כנגדו.

כאשר עושים את אותו הדבר מהצד השני כלפי הדעות שלך, אז כן מדובר בהסטה ובדבר חמור.

אם אתה אומר שאתה לא תבחל באמצעים אל מול הנוגדים את דעותייך, תהיה אמיתי

אתה טועה וזה לא מה שאמרתי, התכוונתי חד משמעית לדעות שמדוברות בסירטון, שבמקרה משתייכות לשמאל (האנרכיסטים לא בדיוק, אבל זה לא כל הסיפור), ולא לרגע אמרתי שכל השמאל הוא כזה.

וחוץ מזה, איך אתה יודע מה הדעה שלי, אתה חושב שזה שאני לא מסכים עם אותם צדדים של השמאל אני מסכים עם יוצרי הסירטון? או תומך בדת?

ובכלל מה שאני אומר, זה שמי שמעוניין בהשמדת המדינה שלי (לא משנה מאיזה צד פוליטי הוא מגיע) מותר להסיט כנגדו, מותר ואף מומלץ.

Art Tatum: אתה צודק שזה לא סירטון מקיף או כולל, אבל זו לא המטרה שלו, המטרה שלו היא להציג את קצה הקרחון, חוץ מזה, כמה מידע את כבר יכול להכניס בסירטון של 4 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@לוי

אוקי בו נניח שזו רק דעתי ובו נניח שהיא ניתנת לשינוי

אבל זה כל העיניין וזו הסיבה שבזכותה אני שולל לגיטימציה של דעה אחרת ממש כמו שאני שולל כל דעה או בלשון ציורית "אני מסרב לדסקס את המתכון לקבב דיוויד 11 " ומיותר לציין את הסיבה לזה .

דעתי אולי ניתנת לשינוי אבל הדעה של אותם אירגונים שהאג'נדה שלהם היא בכיוון אחד בלבד איננה

אתה טוען שהם מחזיקים רק בדעה - זו טעות מצידך כי זו איננה דעה , זו אידיאולוגיה

זו איננה דעה , זו דרך חיים

זו איננה דעה , זו אג'נדה !

אתה מדמיין רק שזו דעה ( הם מכבסים לך את המילה ) , בשבילם זו מהות !

זו הסיבה שאני מתנגד ל"דעה"

לדוגמה :

אל ג'זירה איננה רשת או רשת של חדשות - זה לוחם ג'יהד מחופש לרשת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...