תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3. - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3.

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יודע מה מידת השקיפות של החנויות מול לקוחות, כעת כשהתגלתה התקלה?

האם כשניגע אליהם לקוח הם ימכרו לו בלי לציין את הפגם שהתגלה, או שהם יתריעו אותו וימליצו לו להמתין עם הרכישה או לחילופין לשקול מערכת מבוססת על .

אין צורך לציין שמות של חנויות אלא ממה שביררתם/חוויתם בקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מבקש התחייבות בכתב לפתרון הבעיה גם מעבר לתקופת האחריות ספציפית לפתרון הבעיה בבקרי ה-SATA.

כמו שצוין זו בעיה שעלולה להתפתח עם הזמן.

או כמו שנאמר החלפה מיידית בלוח תקין ברגע שתצא גירסא מתוקנת ללא קשר אם הבקר בזמן ההחלפה (עוד 2-3 חודשים) פועל או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מבקש התחייבות בכתב לפתרון הבעיה גם מעבר לתקופת האחריות ספציפית לפתרון הבעיה בבקרי ה-SATA.

כמו שצוין זו בעיה שעלולה להתפתח עם הזמן.

או כמו שנאמר החלפה מיידית בלוח תקין ברגע שתצא גירסא מתוקנת ללא קשר אם הבקר בזמן ההחלפה (עוד 2-3 חודשים) פועל או לא.

תתפלא.

KSP מודיעה בגדול ובענק, ושמה את הבעיה כולה על השולחן בפני הלקוח בהגעתנו לרכוש פלטפורמה חדשה מסוג H67/P67.

זה מצויין באתר, בפירוט של כל באדום, כמו כן בחבילות מצויין מתחת לכל חבילה את המצב הנוכחי. כמו כן כל אנשי המכירות מסבירים את המצב בע"פ ללקוח. אין כמו גילוי נאות.

אני לא רואה סיבה לתת שירות מעבר לתקופה האחריות. חברות הלוחות עצמן עד כמה שידוע לי לא נותנות אחריות מעבר לשלוש שנים, אז החנות עצמה?

אגב, כשיגיעו הלוחות המתוקנים כל לקוח שרכש/ירכוש בזמן הקרוב H67/P67 יוכל להגיע למעבדות KSP הפזורות ברחבי הארץ והלוח יוחלף לו, גם אם התקלה לא נתגלתה בלוח שלו.

עריכה:

וכן, אין לנו שום בעיה לתת את זה בכתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה של Gigabyte לבדיקת תקינות הSATA:

http://download.gigabyte.eu/FileList/Utility/mb_utility_6_series_sata_check.exe.ZIP

זה ממש לא בודק תקינות SATA זה רק בודק את סידור החיבורים ואומר לך אם זה על SATA2 שמומלץ להעביר ל SATA3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?

זה בדיוק מה שאמרתי ! - התוכנה לא בודקת את תקינות הבקר הבעייתי - והיא גם לא יכולה לחזות האם הבק יתחיל לעשות בעיות בעתיד... היא רק בודקת את סידור החיבורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...