תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3. - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3.

Nemesis

Recommended Posts

whew, איזה מזל. בדיוק עכשיו ננעלתי על מערכת מבוססת i7 2600k, לשדרוג של המחשב שלי. מה שבאסה שבזבזתי הרבה זמן בלמידת כל הניואנסים על המערכת החדשה (כמו הזכרונות עד 1.5V לתאימות טובה, סוג טוב וכו' ועל זה אומרים ffffffuuuuuuu).

רק עכשיו בטוח לא אקנה מערכת עם צ'יפסט P67/H67, כי לא ניתן בודאות לדעת האם ביצעו בה את התיקון או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שטען שאין לוחות טועה

לפני שקראתי את הכתבה כבר כמעט סגרתי הזמנה ביררתי אצל היבואן וניטען שיש לוחות להספקה

תזמין היום לוח מחר תקבל עד שהיבואנים ישלחו בחזרה את הלחות יקח טיפה זמן כרגע יש לוחות למכירה

השאלה שעולה במוחי היא איך נדע בבוא היום איזה מין הלוחות שימכרו בארץ הם מהרוויזיה החדשה עם כל היבוא הפררלי והקומבינות של היבואנים המקוריים זה עלול להוות בעיה

כל הלוחות ירדו מאתרים של היבואנים הגדולים, עניין של כמה ימים עד שזה יגיע לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל אמרו שהם מעריכים שכ 15% מהלוחות אם ה SATA2 שלהם יפסיק לעבוד במשך השלוש שנים הקרובות

ראשית, בעיקרון זה חמישה אחוזים סיכוי לכשל במהלך שלוש שנים ואילו חמישה עשר אחוזים במערכות עם דפוס שימוש כבד יותר.

ושנית, זו תצפית לבעיות וכשלים בכל הקשור לחיבורי ה-SATA הרלוונטיים, לוחות לא צפויים להפסיק לפעול בגלל זה.

יהיו יותר שגיאות באפיק ה-SATA במהלך הזמן או שהאפיק פשוט לא יתפקד והגישה לא תתקיים.

בנוסף אומרים שהכשל הזה יקרה רק במשך ה 3 שנים הראשנות ככה ש דיי בטוח שהוא לא יקרה בשנתיים הראשונות

זה לא מה שאינטל מסרו. זו תצפית לכשלים ב-SATA במהלך שלוש שנים, באותה מידה יכלו לרשום הערכה לשנה אחת או לחמש שנים.

11@11

ההודעה שלך נמחקה. זה לא פורום כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז ככה הפגם לא אמור להפריע לי לא? ועוד פעם 3 שנים אחריות במידה וקורה משהו אפשר לממש אחריות אני לא מבין מה כול הרעש.

בדיוק, אני הזמנתי אתמול בלילה, אין לי שום בעיה, מקסימום נחליף לוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי P67A UD3 כבר שבועיים וחצי

מדי כמה ימים העכבר לא מגיב וצריך להוציא את הכבל ולהכניס חזרה, היום זה קרה פעם ראשונה גם למקלדת

הם מחוברים בUSB, אבל יש מצב שזה גם איכשהו קשור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא איזה נפגעו (אם בכלל). בחיפוש ברשת לא הצלחתי למצוא תשובה חד משמעית. בעוד בנייחים הפתרון הוא להחליף לוח

או לא להשתמש בפורטים הנגועים, בניידים הבעיה יותר חמורה. אולי כדאי להוסיף סטיקי אזהרה בפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...