תוכנית העשור של ערוץ 2 איכזבה רבים..... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנית העשור של ערוץ 2 איכזבה רבים.....

Dark_Phantom

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2818620,00.html

אני רק רוצה לומר באופו אישי שהפעם האחרונה שהממיר שלי הראה את הספרות 22

היה לפני יותר משנה, בזמנים של "רק בישראל". אני חושב שלא הפסדתי שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט איכזבה... רק מראה שיש לאנשים קצר.

אגב, בערוץ 2 דווקא כן יש תוכניות ששוה לראות. אבל בשל היותם תוכניות רכש תוקעים אותם בשעות לא הגיוניות, למרות שבשנה האחרונה חל שיפור בשיבוץ. דוגמאות לתוכניות האלו הם למשל סקראבס (שעונתה הראשונה נגמרה שבוע שעבר) או עמוק באדמה המופתית שרק החלה (אבל תקועה במשבצת שספק אם יש הרבה אנשים שצופים בה - שישי באחד עשרה בערב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טקס פוזאיסטי עלוב ואידיוט. נקודת שפל חדשה שמזמן לא הגענו אליה. פתאום נכנסה לה גברת אורנה דץ עם שיגעון האופנה האידיוטי והחלה "לרדת" ולתשאל נכנסים בפאתי האולם.

חיקוי עלוב של הוליווד ופשוט חוסר דימיון מוחלט.

נקודת האור היחידה היתה - יעל אבוקסיס וזכייתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בסדרה "שבתות וחגים". אכן מגיע לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטקס באמת היה בושה (אפילו לערוץ הזה), מכל המנחים והמפורסמים שיש בארץ (ויש כמה טובים) הם הביאו את צביקה הדר הטיפש הזה, הוא מצחיק בערך כמו יצפן. בכלל כל הטקס נראה כמו מופע סוף שנה של כיתה ו'.

והעם הטיפש הזה באמת חושב שהתוכנית של יצפאן היא באמת תוכנית אירוח יותר טובה משל יאיר לפיד!

או שכוכב נולד זאת תוכנית העשור!

לעזזל עם הרוב אני אומר שהיו צריכים ליהיות שופטים, ולא לתת לכל ילדה בת 12 לבחור, כי מה היא יודעת על העשור הזה כל מה שהיא יודעת זה מי זאת נינט ומי זה רודריגו.

>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתם מתפלאים,כמו רמת התוכניות של ערוץ 2,כך גם האינטילנגציה של רוב צופיו.

אז שלא יתפלאו אחר כך...

(ד"א שמעתם את התגובה של דודו טופז? כלומר מי הביא שלום,מי הביא חייזרים...גאט דאמיט הבנאדם אידיוט או מטומטם?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...