אנטי וירוס...הזמן לחדש ואולי להחליף מותג? - עמוד 3 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטי וירוס...הזמן לחדש ואולי להחליף מותג?

Blue-ThundeR

Recommended Posts

המנוע של ANTIVIR נחשב לבזיוני, במיוחד לשוק העליון, המנוע ההוריסיטי שלו גם בדיחה(שוב הוריסטיקה זה לא תחום של AV, זה תחום של IPS/IDS, כל דבר שמעבר לחתימות זה כבר לא Antivirus) וכן לכולם יש היום מנוע היוריסטי בסיסי ומעלה, וברוב המקומות זה מבוטל, תפעיל אתה מנוע היוריסטי של מכונת פיתוח ותבדוק עד כמה הוא אוהב את הדיבאגר של כל IDE. כל מנוע יזהה 99% מהווירוסים היום, כל AV היום לא יצליח להתמודד עם רוב החדשים גם כאשר יש לו חתימות מלאות(אלא אם מפעילים סריקה בכתיבה, שמורידה את הביצועים בצורה דיי ניכרת) אם אין עדכוני אבטחה והקשחה מינימאלית על התחנה. מעבר לזה כל שאר הפישטרים שמוסיפים כמו Host/Network ברוב המקרים עושים הרבה יותר צרות מאשר תועלת, ולכן עדיף גם להשתמש במוצרים יעודיים לזה אם הצורך העסקי דורש זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא קראתי מה שאחרים כתבו, אני יכול להגיד רק מנסיוני.

ב 3 השנים האחרונות אני עובד עם קספרסקי. (500 רשיונות שרתים ותחנות) עובד מעולה. (כולל מספר עידכונים עברו בצורה חלקה ל admin server, לשרתים ותחנות)

לא היתה כל מתקפה מאז שעברתי אל המוצר הזה, הוא פשוט עצר הכל לפני שהבלאגן החל.

הניהול של התוכנה, אומנם קצת מסורבל, אבל לא חסר שום דבר שאתה יכול לעלות על דעתך.

לפני זה, היה TRENDMICRO, שהוחלף לאחר 2 מתקפות "מוצלחות" שגרמו להרבה צרות.

בעבר במקום אחר, עבדתי לא מעט עם מקאפי. ההרגשה היתה איפשהו בין שניהם. למרות שקשה להגיד. אבל מפחיד מאוד לאחר מה שקרה להם בשנה שעברה, ברמה של ה QA שלהם. (עידכון DAT מחק קבצי מערכת קריטיים של הוינדוס בגרסאות , אשר זוהו בטעות כוירוס. מליוני מחשבים פגועים בעולם)[br]פורסם בתאריך: 15.02.2011 בשעה 21:59:29

מעבר לזאת פוקנציות מגניבות בקספרסקי ENT MP4 זה ה רג'סטרי גארד , ו DISABLE AUTO RUN INF בילד אין במנוע וזה עובד נהדר.

1+

עובד מעולה בקספרסקי. ניתן בקלות להחליט בדיוק מה לחסום לפי מחשב.

עוד משהו.. תומך ב mobile profiles. זאת אומרת, פרופיל אשר פעיל כשהמחשב מחובר לרשת האירגונית, משתנה לפרופיל אחר כשהמחשב מנותק. לדוגמא: בתוך הרשת ללא firewall, מחוץ לרשת, ה FW עולה.

בכלל המוצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר במקום אחר, עבדתי לא מעט עם מקאפי. ההרגשה היתה איפשהו בין שניהם. למרות שקשה להגיד. אבל מפחיד מאוד לאחר מה שקרה להם בשנה שעברה, ברמה של ה QA שלהם. (עידכון DAT מחק קבצי מערכת קריטיים של הוינדוס בגרסאות , אשר זוהו בטעות כוירוס. מליוני מחשבים פגועים בעולם)

זה בדיוק היה המאמר האחרון שלי באתר :)

http://hwzone.co.il/news/133370

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור לאחר כשבועיים וחצי עם המוצר ,אני די מרוצה אני אחליף את השרת ניהול לשרת יותר חזק או שעשה Slave server + קוניפגורציה של 3 עדכונים ביום למרות שהם מגיעים לעדכון כל שעתיים.

לבנתיים הכל דבש מקבל דיווחים על בדיסק און קי י(יש קבוצת הפקרות בהנהלה).

מקבל דיווחים של עדכונים שנכשלו ,הניהול והממשק הרבה הרבה יותר מוצלח מ NOD.

אהבתי שאפשר לקבוע קובץ CONF לקבוצות שונות והגדרות לכל קבוצה לפי רמת הקשחה.

בקיצור לבנתיים מוצר מומלץ!.

עוד לא נעזרתי בתמיכה שלהם ומקווה שלא אצטרך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...