באיזה מערכת הפעלה לבחור: Android או Windows Phone? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה מערכת הפעלה לבחור: Android או Windows Phone?

card

Recommended Posts

כמובן שמנסיון המכשירים בעלי סטיילוס הרבה יותר נוחים לאינטרקציה עם המכשיר, יותר דיוק עם העט כמו שהיה לי ב HD1,שם היתי כותב SMS בשניות עם העט או עם האצבע כי צריך ללחוץ.

עכשיו יש לי הרבה יותר טעויות, אבל הקטע שעם המסך הקפטיבי מגיע מעבד מהיר יותר שמגיב לך יותר מהר מאשר ה HD1 לדוגמא, ככה שאני יכול לתקן את עצמי במהירות, עם המכישר הקודם זה היה לפעמים לוקח זמן, וכן גם בגלישה ובתפעול של תוכנות אחרות, מבחינת מהירות ה 1GHZ שמגיע ב HD (הכל מנסיון אישי שלי כמובן בגלל זה המכשירים האלו שאני מציג) פשוט מהיר פי 4 אולי מהקודם.

מה שכן גם סטיילוס למסך קפטיבי הוא על הפנים, זה לא מדוייק, אתה עלול לשרוט את המסך במידה ואין לך מגן (כמו אצלי, אני שונא תמגע של זה), כמובן שאין כמו הסטיילוס הישן. אבל גם שם אתה מסתכן באיבוד של עוד גאדג'ט למכשיר. קרה לי כבר שאיבדתי עט אחד, מזל שנתנו לי 2 :P

וגם ב HD1 המסך היה גדול 3.8 זה עדיין יותר גדול מאייפון, מהסמסונג המקביל לו ועד היום יש מכשירים שיוצאים עם מסכים קטנים יותר מזה.

אני אישית מעדיף מסך 4.3, אחרי מסך 3.8 אני לא חושב שאני יכול לקחת מכשיר יותר קטן, זה פשוט מרגיש לי קטן בידיים ולא נוח לעין.

אותי למשל מעצבן שבאייפון 4 יש רזולוציה גבוהה מאוד למסך 3.5. אתה לא רואה הכל כמו שצריך לפעמים. אבל במשחקים זה מעולה כי רואים ממש ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אצלי, ביום יום ליומיים של עבודה טלפונים ומשחקונים בכיף, יחד עם גלישה כמובן.

היום אחרי שימוש בכיף (במיוחד זמני שירותים ו ANGRY BIRDS :P ) המכשיר החזיר נחמד מאוד וכרגע עומד על 68.

לא רע בכלל, אפילו כשאני מפעיל לכמה שעות הוא נשאר באיזור ה 70.

מצחיק שהמכשיר הזה בסופו של דבר מנע ממני לקנות מכשיר מבוסס אנדרויד, כי זה היה התכנון ( או WP7 לפחות).

הפסדים ל וכו' מישהו? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אני משער שאתה מדבר על ה- HD2 ?

אצלי הוא לא מחזיק יומיים, יום וחצי~ אבל אצלי ה- WiFi פתוח תמיד.

כן

אם הבילד טוב אפשר להפעיל כמעט הכל ואין צריכה מיותרת

למשל אחרי 10 דקות ה WIFI במצב STANDBY נכבה אוטומטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...