MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server

SimonSays

Recommended Posts

Battlefield-Bad-Company-2-5-icon-01.png

במטרה לקדם את קהילת הגיימרים בישראל החליטה חברת העולמית, בשיתוף אתר HWzone.co.il, לקחת חסות על שרת משחקים ישראלי.

מתוך הכרה כי Bad Company 2 הינו אחד ממשחקי הרשת הפופולריים ביותר בשנים האחרונות בעולם בכלל ובארץ בפרט, הוחלט להקים שרת עבור משחק זה להנאתם של כל הגיימרים הישראלים.

BFServer%20copy.PNG

אנו מזמינים את כולכם לשחק בו ולהנות. רק אל תשכחו להקפיד על החוקים, המפורטים מטה.

שם השרת: and HWzone Israel Official Sever

כתובת: IP: 81.218.236.134:19567

אדמיניסטרציה פעילה:

במשחק: NickLess09 בפורום: SimonSays

במשחק: mishax1 בפורום: mishax1

במשחק: xVertigo בפורום:xVertigo

על מנת למצוא את השרת יש לבטל את כל הפילטרים ולכתוב hwzone.co.il, או לכתוב Israel (אות ראשונה גדולה).

חוקי השרת של ו-HWzone

להלן החוקים המדויקים והנכונים לתאריך 12.03.11. כל שינוי יעודכן פה, אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש.

1. אפשר להשתמש כמעט בכל הנשקים! [ראו סעיף 9]

2. אסור להתקמפר או לשבת במקום אחד יותר מזמן מסויים, כל שחקן אשר יעבור על החוקים, יוזהר ובהמשך יטופל!

3. ניתן לשחק רק ארבעה שחקני Recon\סנייפרים בכל קבוצה, בכל חריגה הסרבר יהרוג את החייל ללא פגיעה ב-K\D Ratio .

4. חובה להצטרף ל-Squad ולשחק כקבוצה, חייל שלא ישחק בקבוצה יוזהר!

5. חייל אשר משחק בקיט תומך (Engineer, Medic ,Assault) ולא משתמש ב-Gadget שלו, יוזהר ואף יקבל קיק מהשרת במקום (לדוגמה, התעלמות מבקשת תחמושת תקבל אזהרה במקום!)

6. אין לעשות n00b Reviving - מעשה כזה יגרור אזהרה!

n00b Reviving - להחיות כמה פעמים ברציפות מישהו שנהרג מאש אויב כאשר האויב עדין יורה או עומד באותו המקום.

7. אין לגנוב לשחקן שיצא לתקן את רכבו.

8. כל שחקן שיקלל או יעליב, יקבל באן במקום ל12\24 שעות, בהתאם.

9. אסור להתשמש ב-CG נגד שחקנים שלא מאיישים כלי רכב, ששחקן שיעשה זאת יקבל באן במקום!a>

a>

יש לנו חדר ב-Mohawk [תוכנה כמו TS].

הורדה:

http://www.mohawkvoice.com/

פרטים:

IP: 212.150.254.3

Port:9150

Slots: 20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מזל טוב ותודה ל-.

חוקים לפנים, אבל מה, חוק 5 יהיה קצת קשה ליישם. קשה להחליט מכיוון שיש לציין שלא כל התעלמות מבקשה קבוצתית (תחמושת, עזרה ראשונה, תיקונים) היא סתם מחוסר משחק קבוצתי, יכול להיות שלשחקן המתעלם היה שיקול אחר (העדיף לירות על אויב, לטעון, עקב עם העכבר אחרי נקודת ספוטינג וכדומה).

אז תחת אש זה בעיה לשפוט, אבל כן, אם אתה רודף אחריו עשר דקות בשדה הפתוח זה כבר שיפוט אופי קל.

אני רק נתתי נקודת מבט בשביל האדמינים בכדי להגיע לשיפוט הוגן במקרה הצורך :xyxthumbs:

שורה תחתונה, נראה מעולה, שאפו על השרת! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אסור להתקמפר או לשבת במקום אחד יותר מזמן מסויים, כל שחקן אשר יעבור על החוקים, יוזהר ובהמשך יטופל!

לדעתי צריך להגדיר יותר במדוייק מה זה זמן מסוים, נגיד שתי דקות.

תפרסם בדיון של BC2.

כל הכבוד על השרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראלים לא אוהבים חוקיים בקושי שהם מתאפקים לא לקלל אחד את השני חח

רוב השחקנים פה חושבים על הKD שלהם

ויעשו הכול כדי שהוא יהיה מעלה 1

מי אדמינים בשרת בשביל לדעת ?

שיהיה לכם בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על השרת אבל חוקים 2,4 ו5 קצת מטופשים וכמעט בלתי ניתנים לאכיפה.

שחקן לא יכול לשחק קבוצתי בלי להיות בסקוואד? ואם יש 13 שחקנים בשרת וכולם בסקוואד חוץ מ1 , הוא יוזהר??

כל אחד צריך להשתמש בגאג'דט שלו?? איך תאכוף את זה?? מספיק שסתם אני משליך תחמושת/עזרה ראשונה/ספוט מיין/מוציא את המברגה??

אם מישהו משחק ריקון והוא בתצפית ומסמן מטרות ואנשים , אם הוא לא יזוז 2 דקות תזהירו אותו? הרי זה מה שהוא אמור לעשות...

מה שאני רוצה להגיד בשורה התחתונה (בתור שותף לשעבר בשרת של BC2) צריך כמה שפחות חוקים מגבילים שמוציאים את הכיף מהמשחק.

בנוסף, כשאדמין משחק בשרת , צריכה להיות לו היכולת גם לשחק - עם החוקים האלה הוא יצטרך להיות כל הזמן בקונסולה ולהעיף/להזהיר אנשים...

היוזמה היא מבורכת אבל לדעתי צריך לחשוב מחדש על חלק מהחוקים פה - המטרה היא שהשרת יהיה מלא ויהיה כיף לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על השרת אבל חוקים 2,4 ו5 קצת מטופשים וכמעט בלתי ניתנים לאכיפה.

שחקן לא יכול לשחק קבוצתי בלי להיות בסקוואד? ואם יש 13 שחקנים בשרת וכולם בסקוואד חוץ מ1 , הוא יוזהר??

כל אחד צריך להשתמש בגאג'דט שלו?? איך תאכוף את זה?? מספיק שסתם אני משליך תחמושת/עזרה ראשונה/ספוט מיין/מוציא את המברגה??

אם מישהו משחק ריקון והוא בתצפית ומסמן מטרות ואנשים , אם הוא לא יזוז 2 דקות תזהירו אותו? הרי זה מה שהוא אמור לעשות...

מה שאני רוצה להגיד בשורה התחתונה (בתור שותף לשעבר בשרת של BC2) צריך כמה שפחות חוקים מגבילים שמוציאים את הכיף מהמשחק.

בנוסף, כשאדמין משחק בשרת , צריכה להיות לו היכולת גם לשחק - עם החוקים האלה הוא יצטרך להיות כל הזמן בקונסולה ולהעיף/להזהיר אנשים...

היוזמה היא מבורכת אבל לדעתי צריך לחשוב מחדש על חלק מהחוקים פה - המטרה היא שהשרת יהיה מלא ויהיה כיף לשחק.

Words.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו מצאתי זמן לעבור על החוקים ואני מחזק את מה שמייק רשם

אני גם לא מבין מה זה אומר "חייב" להשתמש בגאדג'ט. כל כמה זמן? האם מותר להשתמש רק בגאדגט? (ימי ה CG) ומה אם אני לא רוצה להשתמש בגאדגט?

למשל C4 זה מאוד יעיל לפעמים אבל יש סיבובים שלמים שאין צורך. אז מה, אני ארוץ כמו משוגע כדי להצמיד C4 למטרה כשלא צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רוצה ליצור מצב שאנשים ישחקו קבוצתי אבל הביצוע לוקה בחסר...

אי אפשר להכריח שחקנים לשחק קבוצתי - בטח לא עם חוקים כאלה.

גם אם תהיה דרך לאכוף את החוקים האלה והם יאכפו, השרת פשוט ייתרוקן מאנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין ואני בעד, אבל כמו שאתה אומר, אי אפשר להכריח. לפחות לא בצורה הזו.

חוץ מזה שזו פעם ראשונה שאני רואה חוק שאפשר גם להבין אותו כ"מעודדים שימוש במטול בלבד"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאדג'ט = פדלים של המדיק, עזרה ראשונה של המדיק, מקדח הקסמים של המהנדס (למד בסמי שמעון כנראה), וקופסת תחמושת של הבחור עם המטול.

לפחות ככה אני מבין את זה...

סוף סוף.

חוקים מצויינים, אני מקווה שיהיה מי שיאכוף אותם.

אם ישראלים לא יודעים לשחק קבוצתי, צריך ללמד אותם, בכח :D

The Stalin way, the only way

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...