חוק "ניתוק זיקה" - ריכוז מידע וחוויות משתמשים. - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק "ניתוק זיקה" - ריכוז מידע וחוויות משתמשים.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחיר הרכישה בפועל כמובן.

המדרגות זה בדיוק כמו שאמרת - מדרגות.

הם לא ישלמו לך בשום מצב יותר מהסכום על החשבונית.

הם לוקחים את הסכום על החשבונית ופשוט מחלקים אותו ל-36. זה הזיכוי החודשי שלך.

זה מה שנאמר לי מגורם רישמי בשימור הלקוחות שלהם, כשהם נתנו לי את חבילת ה-1300 שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שהם הסבירו לי, אבל נתקלתי ביותר מאדם אחד שקיבל (לפי הצהרתו לפחות) החזר לפי המדרגות בלי קשר למחיר בפועל.

אם נזניח לרגע את האפשרות שמדובר בהתפארות שווא בסגנון "תראו איך דפקתי את המערכת", זה יכול להיות סתם עניין של "מזל" של מישהו שנפל על נציג שירות לקוחות שלא ממש מבין בעצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק. לא לחינם הם מבקשים את חשבונית הקניה..

מה שאפשר לעשות זה טריק אחר. לקנות מכשיר יקר. לקבל עליו זיכוי. ואז למכור אותו ביד-2 ולקנות מכשיר זול...

עכשיו אתה משתמש במכשיר שאמורים לקבל עליו זיכוי זול, אבל מקבל עליו זיכוי גבוה מעבר לעלות שלו.

בהנחה שאתה מוכר את המכשיר היקר "חדש מהניילונים" ולא מפסיד עליו כמעט כלום, זה משתלם. כמובן בהנחה שהמכשיר הזול מספיק לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה (אני חושב) ציינת בפני, יש להם סעיף שזכותם לבטל זיכוי אם לא נעשות שיחות מהמכשיר:

http://www.orange.co.il/he-il/cellular/packages/deals/sim-free-refund/

פרטנר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את ההחזרים הכספיים במידה וימצא כי לא נעשה שימוש במכשיר שהוצג בעת ההצטרפות

מבירור שערכתי זה סעיף שנועד להגן עליהם ממקרים כאלה והם לא מפעילים אותו במקרים של מכשיר שאבד/נהרס ולכן הוחלף למשל.

אני מניח שאם תדבר במכשיר כמה חודשים ואז תמכור הם לא יפעילו את הסעיף אבל אם תמכור אותו מהניילונים זה סיפור אחר.

זו ד"א סיבה לקנות אייפון4 מהרשת - הם לא יעשו לך בעיות אם תמכור אותו ויש לו שוק יד שניה ענק במחיר יציב וגבוה.

אפשר למכור "אייפונרבה" בן חודשיים-שלושה במחיר שגבוה ממחיר מרבית הסמארטפונים-מבוססי- ברמתו בשוק (מהניילונים).

SGS נמכר למשל ב-2000 ש"ח וקצת והנקסוס S נמכר כבר בסביבות ה-3K ומטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק. לא לחינם הם מבקשים את חשבונית הקניה..

מה שאפשר לעשות זה טריק אחר. לקנות מכשיר יקר. לקבל עליו זיכוי. ואז למכור אותו ביד-2 ולקנות מכשיר זול...

עכשיו אתה משתמש במכשיר שאמורים לקבל עליו זיכוי זול, אבל מקבל עליו זיכוי גבוה מעבר לעלות שלו.

בהנחה שאתה מוכר את המכשיר היקר "חדש מהניילונים" ולא מפסיד עליו כמעט כלום, זה משתלם. כמובן בהנחה שהמכשיר הזול מספיק לך :)

קונים מכשיר חדש באינטרנט ומבטלים עסקה אחרי שבוע-שבועיים :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונים מכשיר חדש באינטרנט ומבטלים עסקה אחרי שבוע-שבועיים :-X

אבל אז...

יש להם סעיף שזכותם לבטל זיכוי אם לא נעשות שיחות מהמכשיר:

http://www.orange.co.il/he-il/cellular/packages/deals/sim-free-refund/

"פרטנר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את ההחזרים הכספיים במידה וימצא כי לא נעשה שימוש במכשיר שהוצג בעת ההצטרפות"

מבירור שערכתי זה סעיף שנועד להגן עליהם ממקרים כאלה והם לא מפעילים אותו במקרים של מכשיר שאבד/נהרס ולכן הוחלף למשל.

אני מניח שאם תדבר במכשיר כמה חודשים ואז תמכור הם לא יפעילו את הסעיף אבל אם תמכור אותו מהניילונים זה סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל פעם שטלפון מתחבר לרשת סלולרית מתבצעת אוטנטיקציה על הimei

השאלה היא רק היא אם הם עושים עם זה משהו

זה שהם יכולים זה ודאי, הם גם יכולים לדעת איזה מכשיר יש לך

אבל אני ממשיך לקבל זיכויים על מכשיר שכבר מזמן אין לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...