Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 263 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע אם לקנות את המשחק כי הכרטיס מסך שלי לא הכי חזק (GTS250. מעבד QUAD וזיכרון 4GB אם זה משנה לכם)...

המשחק יעבוד לי במולטיפלייר כמו שהוא עובד לי בסינגלפלייר? (דווקא די סביר על רזולוציה 1280)

או שפחות טוב בצורה משמעותית ואז לא שווה לקנות..

מישהו יכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים:

1)זה שאין הרס כמו בBC2 ממש מבעס

2) זה שאי אפשר לשנות את השם וחייבים להישאר עם ID עוד יותר מבעס!!

לא יכול לחכות כבר לBad Company 3 ;D

לזה שמעלי, ירוץ אצלך על MED-LOW

שאלה לכולם חייבים מולטי רק דרך אוריג'ין או שאפשר גם לימצוא שרתים גם דרך המשחק כמו שהיה ב BF2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהזמנתי לפני איזה יום מGAME אבל כשאתה עכשיו מציין אשראי בינ"ל אז כניראה שתיהיה לי בעיה? האתר שלח לי אישור על קבלת הזמנה אבל על כ. האשראי שלי כתוב באותיות קטנות valid only i n israel. אז ההזמנה לא תתמש לאחר הבדיקות שלהם?

האמת היא שאין לי מושג

אם הם קיבלו את ההזמנה שלך אני מניח שיהיה בסדר אבל זה ניחוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש הרס ואפילו יותר מ-BC2.

2. אפשר לשנות את השם.

ממש לא כמו BC2... יש הרס במבנים ספציפיים, אבל לא ב90 אחוז מהמבנים כמו שהיה בBC2.

ואיך משנים את השם? חיפשתי המון גם דרך וגם דרך הBattlelog + . אם אתה מוצא איפה... אני אשמח :)

מה שכן הקטע עם הדיסקית מגניב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תהיה... ייתכן והמשחק לא אוהב OC (במעבד..) ??

נתתי ככה בקטנה OC למעבד שלי והמשחק פשוט נתקע עם פריז מטופש- וזה רק המשחק , אני יכול לעבור לדסקטופ ולסגור אותו...

ואם כבר אני מקטר :D , הבאטללוג הזה מביא לי את הסעיף... למצוא שרת עם מקום פנוי נהיה יותר קשה מלשחק במשחק עצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברים,המשחק השתחרר לי מהיום בבוקר ולאחד החברים הוא לא השתחרר,ניסיתי לעזור לו ולקחתי לו את המשתמש ובסוף גם לי זה חסר לנעילה של ה28 ב1 בלילה,יש איזה משהו שיכול לעזור לי לפתוח שוב את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...