Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 242 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו חצי מהדברים שכתבתם פה אני בכלל לא מבינה..

איך אני יודעת את כל הדברים האלה??

ואם אני רוצה להוריד לי את המשחק למחשב זה יעשה לי בעיות בגלל כל הדברים האלה?

האמת שאחי קצת מבין בדברים האלה אבל הוא עכשיו לומד ב קורס חשבונאות ואין לו זמן להתעסק עם זה כך שנתקעתי בלי מישהו שמבין. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חוסר איזון מטורף ב Rush ומס' מועט של Tickets (אדמינים שעוד לא טרחו לקנפג את השרתים שלהם כמו שצריך) - פשוט אי אפשר לנצח בתור Attacker והמצב זהה לפחות בשלושה שרתים אליהם נכנסתי.

מבחינה גראפית, עושה רושם שהפעם חובה לאפשר A.A. עם 560Ti בודד המשחק שחיק (בדגש על שחיק) כשהכל על מדיום, רזולוציה של 1920x1200 עם A.Ax2 ו Ambient Occlusion מבוטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש, הרגתם אותי.

ואיך אתם כבר מצליחים לשחק במשחק? EA הארורים האלה לא נותנים לי לשחק לפני יום שישי ffs :kopfpatsch:

נכון להיום בבוקר לא קיבלתי שום מייל והמשחק לא עבד.

ממש מעצבן הקטע הזה עם התאריכי שחרור האירופאים.

אגב - אני אמור לקבל ביום-יומיים הקרובים את ה6950 שלי, אני רואה שגם על הגדרות MAX המשחק לא רץ משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש, הרגתם אותי.

ואיך אתם כבר מצליחים לשחק במשחק? EA הארורים האלה לא נותנים לי לשחק לפני יום שישי ffs :kopfpatsch:

אגב - אני אמור לקבל ביום-יומיים הקרובים את ה6950 שלי, אני רואה שגם על הגדרות MAX המשחק לא רץ משהו.

http://battlefieldo.com/forum/threads/how-to-unlock-battlefield-3-on-the-24th.1107/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש, הרגתם אותי.

כבר 3 פעמים אמרו את זה, אני פעמיים מתוכן. לארצות הברית.

OpenVPN עבד אצלי ואצל שגיא (אלפא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתוב במדריך אתה רק משתמש ב כדי לאתחל את המשחק בפעם הראשונה, לאחר מכן אתה יכול ורצוי להסיר את ההתקנה שלו ופשוט לשחק

תחשוב על זה כמו online activation שלאחר שביצעת אותו אתה לא צריך לבצע שוב.

השאלה שלי היא האם יש סכנה לקבל BAN בשיטה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...