Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 168 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נכון, גם חלק מהבאגים שונים :P

הסיסמה הזו עבדה לי קודם, בשרת של אירופה, לא זוכר מי הייתה החוברה (זו שיש לה הכי הרבה שרתים), לא כתבתי ידני.

מקור הבעיה של ה FPS מהמשחק עצמו, תשחק בחלון ותגיד תודה שלפחות ה FPS שלך שחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, במקרה הכי גרוע תקנה ממקום זול יותר ותשלם רק 200 שקל או אפילו 160 שקל.

נ.ב.

תצרפו את עצמכם ל platoon של HWZONE, אם יהיה לכם מזל אני או DJ נכנס בשביל לאשר אותכם ;D

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2826550451862114670/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס? אני עדיין כנראה אקנה את המשחק. אני יודע שבסופו של דבר יתקנו את הבעיות. אם ביזבזתי 500 שעות על BC2 עם כל הבעיות, אני אסבול גם את זה אני מניח. מה לעשות שאני פשוט לא מתחבר ל-COD. מישהו נשאר איתי במשחק? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עוד ב caspian, לא יודע מה מדהים אותכם כל כך, מרגישה ריקה מידי גם עם 64 שחקנים, פחות יציבה, פחות מאוזנת ועוד כמה פחותים. בכללי אותו זבל רק עם עוד 32 אנשים שרובם לא באמת משחקים. היה לי 5 הריגות רצופות עם RECON כשאני כובש נקודה לבד, זה הרגיש כאילו אני עומד שם ואף אחד לא הולך לעזור או להפריע לי עד שאני אסיים לכבוש :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני אתך. אני גם לא סובל COD. מה שטוב שהמשחק רץ אצלי יחסית טוב. לא ראיתי כל כך הרבה באגים. פעם אחד הוא קרס אצלי, אבל אני זוכר שזה בטא. מה שאני לא אוהב שיש מלא קמפרים זוחלים, למה אני לא יכול לעשות TOGGLE AIM וצריך להחזיק כפתור כל עוד אני מכוון. עדיין לא יכול להתרגל ל CONTROLS. לא מצליח להגדיר שפקודות יעבדו בעכבר כמו זריקת רימון או MELEE אבל נראה לי זה באגים קטנים של בטא.

הצטרפתי ל PLATOON. איך משחקים ביחד עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי איזה שעה...

משחקיות סבבה, לא יותר.

גרפיקה מאכזבת, נראה כאילו יש התערבות של המנוע הגרפי של COD.

דמויות המשחק מאכזבות, נראות צרות וקטנות והתזוזה לא ממש אמיתית.

סאונד מגניב לאללה, באמת שאפו.

כל העניין של הכניסה למשחק דרך האינטרנט קצת מבאסת.

אמממ... אם זה כמובן ישאר כך, אני בספק אם אני אקנה את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני אתך. אני גם לא סובל COD. מה שטוב שהמשחק רץ אצלי יחסית טוב. לא ראיתי כל כך הרבה באגים. פעם אחד הוא קרס אצלי, אבל אני זוכר שזה בטא. מה שאני לא אוהב שיש מלא קמפרים זוחלים, למה אני לא יכול לעשות TOGGLE AIM וצריך להחזיק כפתור כל עוד אני מכוון. עדיין לא יכול להתרגל ל CONTROLS. לא מצליח להגדיר שפקודות יעבדו בעכבר כמו זריקת רימון או MELEE אבל נראה לי זה באגים קטנים של בטא.

הצטרפתי ל PLATOON. איך משחקים ביחד עכשיו?

בקושי וביסורים רבים :lol:

ננסה עכשיו...

המשחק לא עובד על , שדרג ל 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...