Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 159 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על ה CD KEY ל PS3 :D

הורדתי 25%, הורדה של רק 1.173G (כרגיל קטן בהרבה מההורדה במחשב). רק שלא יפסיק להוריד ב 512M, הקונסולה שלי עושה בעיות...

אני מת לישון אבל נראה לי שאני אשאר בשביל לבדוק את המשחק :smile1:

הבטא רולסה לPS3 ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

From: support.electronicarts.com

Hi, my name is Amy. How may I help you?

Yigal Kron: hi i preordered BF3 from origin but have yet to receive the beta access code

Yigal Kron:

which i should have gotten 2 days ago

Amy: I sincerely regret any inconvenience caused due to this issue.

Amy: I sincerely apologize for any inconvenience but the tool through which we could pull up your Account/Order details (as per situation) is presently not functioning. We are expecting this tool to be functional again with in an hour or two. I would appreciate if you could please get back to us after an hour or two in order to get better assistance in this matter.

Yigal Kron:

is there a way you could just email me the code when it is available. i don't want to be quoted for over an hour again...

Yigal Kron:

queued*

Amy: PLease try to contact via phone support or drop an email to our email support.

Yigal Kron:

what's the support email?

Amy: Answer Title: Technical support for other countries and languages Answer Link: http://support.ea.com/app/answers/detail/a_id/117

Yigal Kron: thanks

Amy: Welcome

Amy: Have a great day

Amy: Good bye!

From: support.electronicarts.co.uk

Samuel: Hi, my name is Samuel. How may I help you?

Yigal Kron: hi

Yigal Kron: sorry

Yigal Kron: hi i preordered BF3 from but have yet to receive the beta access code which i should have gotten 2 days ago

Samuel: I sincerely apologize, as the tools to generate the code are down. I'll send you the code through e-mail on your ID as soon as the tools are up. Or you can get back to us within 4-5 hours.

Yigal Kron: please do email me the code. i don't want to be queued for an hour+ again

Samuel: As soon as the tools would be up, I'll send you the code through e-mail.

Yigal Kron: thank you.

Samuel: Your welcome. It was my pleasure to assist you.

Samuel: Thank you for contacting Electronic Arts support today.

Samuel: Take care, bye.

Yigal Kron: bye

Samuel has disconnected.

כנראה EA זה ר"ת של Ehhh Ahhhhh!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחח, יש לך אולי תמונה יותר גדולה ? כי אני לא ממש מצליח לראות !!! חחח

אגב, אני מתלבט אם לקנות את המשחק.

אני נורא שונא את , אם המשחק היה בסטים הייתי קונה אותו ביום הראשון של המכירה המוקדמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא קונה את המשחק בגלל ו BATTLELOG, השימוש בהם מאוד לא נוח ומפריע.

לפני כמה חודשים GABE אמר שהם לא יפסיקו לנסות למצוא פתרון לבעיה עם EA ולהחזיר את כל המשחקים שלהם ל . כרגע EA עוד לא יצאו מהסרט שלהם, ניראה לי שזה יקרה רק אחרי ש BF3 או MW3 יצאו.

כרגע זה דיי ברור שההשקה של BF3 תיהיה רחוקה מחלקה, EA בקושי הסתדרו עם BETA סגורה ואני מאמין שמחר ניראה בעיות נוספות וקשות הרבה יותר (ה BETA הפתוחה תצא באיחור, השרתים יפלו, המהירות תיהיה גרועה וכו'). אני מאמין שאחרי כל הבעיות בהשקה והבעיות עם BATTLELOG ל EA לא תיהיה בררה והיא תחזור ל עם הזנב בין הרגליים בבקשה לעזרה.

אם אני זוכר נכון ההשקה של BLOPS עברה דיי חלק (לפחות מהצד של STEAM), אני מאמין שהשנה ניראה שוב שיפור בהשוואה לשנה הקודמת, שדרגו את השרתים שלהם ואת התוכנה עצמה בשנה האחרונה.

עריכה:

סיימתי להרויד את ה BETA ל PS3, מתחיל לשחק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם גירסת המחשב דומה לגירסת ה PS3 אז המצב רע מאוד :P

הסכין לא עובד כמו שצריך.

צריך הרבה פגיעות בשביל להרוג (BC2 הרבה) והכי הזוי, מידי פעם יש 1 HIT KILL.

אני צריך לשבת מטר מהמסך (40") כי אם לא לא רואים שום דבר.

HIT DETECTION מוגבל כמו של BLOPS.

HIT BOX לא במקום.

בקיצור לא משהו :P האלפא היה יותר טוב...חבל שנגעו >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מתכונת חדשה שהתמיכה שלהם עובדת לפיה, או שהעובדה שכשאתה לא נופל על הודי, אתה לא מקבל גוד.

אני נפלתי על בחור בשם RAJHEED משהו כזה והוא הודי ללא ספק לפי השם, קיבלתי שני קודים בשיחה איתו בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...