Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 135 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאיפה המידה ?עוד לא פירסמו שום תאריך לBETA

או שאתה סתם מבלבל את הביצים כמו הילדים האלה בפורום של EA כל אחד זורק לי תאריך :bash:

סליחה לוקח את המילים שלי בחזרה ניראה לי שאתה צודק

EXPO EUROGAMERאמור להיות בעוד שבוע ובEXPO בדרך כלל מציגים BETAS

אז כן זה ב27-28 ספטמבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Battleblog #11: Every Battlefield 3 multiplayer game mode explained

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/09/15/battleblog-11-every-battlefield-3-multiplayer-game-mode-explained.aspx

הם עשו כמה שינויים בRUSH

מה שאני אוהב זה שינוי אחת מאלפא. If the attacking team arms the M-COM but runs out of tickets, the match will continue until the M-COM detonates or defenders disarm it

שינוי הבא נראה לי מטומטם

If the defenders start disarming an M-COM just before it’s about to blow, the explosion is prevented until the disarm is accomplished. If the defender gets killed during the disarm process, the M-COM will instantly blow

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון זה משהו שאמרתי שהם צריכים לעשות, הגיע הזמן שהם יסדרו את זה. הסידור השני מפגר בצורה נוראית וחסר היגיון.

אם לקבוצה נגמרו הכרטיסים הפצצה יכולה להתפוצץ, עם הפצצה עובדת על טיימר זה שמישה מנסה לעצור אותה לא גורם לטיימר לעמוד במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון זה משהו שאמרתי שהם צריכים לעשות, הגיע הזמן שהם יסדרו את זה. הסידור השני מפגר בצורה נוראית וחסר היגיון.

אם לקבוצה נגמרו הכרטיסים הפצצה יכולה להתפוצץ, עם הפצצה עובדת על טיימר זה שמישה מנסה לעצור אותה לא גורם לטיימר לעמוד במקום.

על השינוי הראשון בדיוק דיברנו אחרי אלפא, אבל השינוי השני דפוק בעליל. אם הורגים את השחקן שמנסה DEFUSE (ולפי ניסיון שלי ב BC 2 זה קורה המון פעמים, לחברים שלו עדיין יש סיכוי DEFUSE. זה לא אמור להתפוצץ מיד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...