"אלקטרה משיקה רשת מחשבים במחירים נמוכים" - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אלקטרה משיקה רשת מחשבים במחירים נמוכים"

silky

Recommended Posts

יש בגדול 3 חברות כוננים קשיחים : , Seagte ו WD. אין מתוכם אחת שהיא "גנרית". הם "אמורים להיות בסדר", ועדיין לדעתי ה 2 האחרות טובות יותר

הלוח - תלוי איזה רמה. מייצרים לוחות שונים. ביניהם לוחות זולים ודפוקים, שאחריי 2 שנים מתפוצצים להם קבלים, המייצב מתח של המעבד לא מחזיק (או שלא מחזיק את המעבד ששמו בלוח כבר מהתחלה ומתחמם), וכו. יש להם גם לוחות דיי טובים אבל אני לא חושב שתקבל כזה

כרטיס מסך למשל, יכול להיות משהוא מפלצתי אבל של חברה כמו I3D או AXLE, הוא יישרף לך לפניי שתגיע למשחק הראשון שבאמת יעמיס אותו. לא בוודאות, אבל יכול

. . .

. . .

כל זה מועמס אל ספק גנרי ב 90 שקל (או גנרי+מאוורר 120MM ב 200 שקל), שיעלה לך רק בצריכת החשמל שלו יותר מספק נורמלי, וכל רגע יכול להתפוצץ ולשרוף לך את כל המחשב, וכשתבוא לממש אחריות יאמרו שהוא נשרף בגלל קפיצת מתח

אם אתה מוצא מחשב "בזול", תחושב למה. כנראה שהם כבר חתכו עלויות (בצורה מאוד קיצונית) בחלק מהדברים שאתה לא ממש רואה

אני קניתי לא כ"כ מזמן את SPARKLE NVIDIA GT 240 512MB DDR5

http://www.skypc.co.il/Product.asp?PID=SGT24512D5H

כמו פה, רק שאני קניתי בRSM, הלינק המקורי לא קיים, וכך גם המחיר עליו סיפרתי לאחי :-[ [קניתי ב270, וכנראה שכבר לא מוכרים אותו יותר מידי, וגם לא במחיר הזה אם בכלל]

והספק הלא ג'נרי בכלל [תקנו אותי אם אני טועה!!] ש"תכננתי" עליו הוא:

Enermax NAXN 450W High-Quality and dual 12V rails, Ultra silent 12cm fan with RPM

מפה: http://www.shirion-computers.com/Product.asp?Pid=Enermax-NAXN-450W&Cat2Cat1ID=24&Cat2ID=115&aff=Zap〈=he

לגבי ההערה על הלוח- קבלתי באהבה :xyxthumbs:

ול- The Avatar תודה רבה, לכזו ביקורת בדיוק התכוונתי כשאמרתי ביקורת בונה ויעילה...

כל מידע וטיפ ממי שיודע עוזר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה המטרה של מחשבים בתצוגה? נגיד ואני הגעתי לחנות ואני רואה מחשב מולי - מה הלאה? איך זה עוזר לי להחליט החלטה נכונה בקנייה?

מן הסתם שמוצרים מתצוגה יהיו הרבה יותר זולים. כל מוצר חשמל נמכר ככה.

זה עוזר, לא מכריע. לדעתי זה נחמד לראות את המחשב גם "בשר ודם". הכרחי זה לא ויש מספר לא מבוטל של מוצרים שגם קניתי בלי לראות. אם אני כן יכול לראות אותו במאמץ מזערי (אם החנות קרובה), לדעתי זה נחמד.

ברור שזה ברור. פשוט אני לא מכיר הרבה מקומות שבהם יש מבחר סביר של מוצרים כאלה ובמחיר שהוא באמת זול, למי שכן מחפש מחשב מתצוגה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלקוח בא לחנות כשיש לו בבית מחשב ש "לא ממש עובד". הוא רואה את המחשב החדש (שנראה אם מארז יפה, מריץ WIN 7 בתצוגה, ויש "מספרים גדולים" בנתונים שלו) ומחליט לקנות אותו

גם אם בתכלס, כל מה שהוא היה צריך זה סטיק + פירמוט ל P D שהוא קנה לפניי 3 שנים והוא היה עובד כמו חדש

מחשב בתצוגה הרבה יותר מזמין מתמונה של מחשב באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המטרה של מחשבים בתצוגה? נגיד ואני הגעתי לחנות ואני רואה מחשב מולי - מה הלאה? איך זה עוזר לי להחליט החלטה נכונה בקנייה?

מן הסתם שמוצרים מתצוגה יהיו הרבה יותר זולים. כל מוצר חשמל נמכר ככה.

למחשבים ניידים (שזה מה שאני מבין רוב התצוגה - מחשבים ניידים) - ברור שזה חשוב.

אני תמיד ממליץ לאנשים לא לקנות מסך או נייד בלי לראות את זה בעיניים - ואם יש חנות עם מבחר יפה בתצוגה - זה חשוב.

איך תדע אם אתה מעדיף מסך מט או מבריק?

מה המשקל באמת של הנייד?

איך המקלדת מרגישה לך?

אני יכול להגיד לך שאני מכיר אנשים שפסלו רק אחרי שהם ראו אותם בתצוגה. הרמקול היה חלק מאוד, הטאצ'פד היה בצד ולא במרכז וזה שיגע אותם או שהכפתור F היה הכי שמאלי איפה שהם ציפו שיהיה מקש הקונטרול השמאלי ובגלל זה הם לא קנו את אותו מחשב.

תצוגה בניידים זה משהו שצריך לכבד וכל הכבוד לחנויות שמחזיקות תצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. אני ממליץ את זה לכל אחד - גם לך.

אני יכול לספר לך על הנייד שלי - שהלכתי לראות בתצוגה כי התלבטתי בין שני דגמים ורק ככה החלטתי וראיתי מי יותר עמיד ומי יותר מתאים (רק חבל שלא בדקתי את העוצמה של הרמקול... :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה מנסה להגיד. :lol:

לך אין צורך בזה. בסדר. יש אנשים שזה עוזר להם, גם אם במידה מועטה ביותר. רע - זה בטוח לא. :nixweiss:

פרט לכך שלא ממש הבנתי מה אתה רוצה ממני, סה"כ סקרתי את החנות, לא ממש הבאתי פרשנות להאם זה טוב או רע.

לא צריך בכוח להתווכח עם כל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מתווכח, רק מנסה להסביר את דעתי.

כיום ניתן לקבל מספיק מידע ברשת לגבי כל מוצר שאתה מעוניין לרכוש ללא קושי. כנ"ל לגבי כמה ביקורות (רק כדי לראות את התמונה המלאה).

בן אדם שיש לו מושג מה הוא קונה לא צריך לבוא ולראות את המוצר מולו או בכלל להתעניין במיקום הפיסי של החנות (כאשר היום ניתן לקבל הכל במשלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר יכול לצפות את התרחיש הבא:

מחשבים זולים עם מעבד "סופר-מהיר" בתוספת כרטיס מסך מובנה של .

אבל מקורי זה הכי טוב שיש, לא?

היה לי פעם ספק כח true-power כל כך חזק ששרף לי את הלוח, היה לו מלא וואט היה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדיואקטיבי, לא יודע בן כמה אתה, אבל פעם באמת מכרו כל מיני מחשבים שדיווחו על תדר שעון שלא היה אמיתי, מכרו לאנשים מחשבים עם מעבדי Cyrix כמחשבים מבוססי ועוד כל מיני דברים הזויים שהיום, תודה לאל, חלפו מהעולם.

המחשבים של אלקטרה לא נראים שונים משמעותית משאר המחשבים המורכבים מראש הזולים שיש ברשתות אחרות. כרגיל דוחפים מעבד "אינטל מקורי", הרבה שמות מפוצצים וחוסכים במה שבאמת חשוב במחשב לשימוש מולטימדיה/רשת/משרדי - מארז עם מאווררים שקטים, ספק-כוח שקט, אמין וחסכוני וציוד הקפי שלא עושה לך כאבי פרקים אחרי שעה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדיואקטיבי, לא יודע בן כמה אתה, אבל פעם באמת מכרו כל מיני מחשבים שדיווחו על תדר שעון שלא היה אמיתי, מכרו לאנשים מחשבים עם מעבדי Cyrix כמחשבים מבוססי ועוד כל מיני דברים הזויים שהיום, תודה לאל, חלפו מהעולם.

המחשבים של אלקטרה לא נראים שונים משמעותית משאר המחשבים המורכבים מראש הזולים שיש ברשתות אחרות. כרגיל דוחפים מעבד "אינטל מקורי", הרבה שמות מפוצצים וחוסכים במה שבאמת חשוב במחשב לשימוש מולטימדיה/רשת/משרדי - מארז עם מאווררים שקטים, ספק-כוח שקט, אמין וחסכוני וציוד הקפי שלא עושה לך כאבי פרקים אחרי שעה עבודה.

ממש לא מדוייק

-ברור שהם לא נראים שונים- למה ציפית, למארז בצורת ארנב?

-המעבד שאני למשל הבאתי בלינק [עמוד 3 נדמה לי] הוא מעבד i3 או i5 בלי כותרות מפוצצות.

-בסה"כ רשמו משהו בסגנון מחשב שולחני וכו...

-ממש לא הנפיצו שמות ולא קשקושים לפי שראיתי

-לגבי "חוסכים"- כן הם חוסכים, וברור שכדאי לך לקנות ספק נורמלי ולהוסיף מאוורר אם אתה חושש, ותקנה לך מקלדת ועכבר ארגונומים אם מה שאתה מקבל גורם לך להתקשר לזימון תורים ולחפש אורטופד...

שבוע טוב, ותזכו לשנים רבות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי גם וזה נכון. הם לא מציגים את המחשבים האלה כ"מחשבים לגיימרים".

הפרשנות היחידה שהם כותבים היא "מארז איכותי". פרט לכך, הכל זה נתונים יבשים.

אם אנחנו יורדים על החנויות כשהן משקרות, זו גם חובתנו לדייק בדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...