מחפש שרת חינמי לאיסוף אימג'ים (בדומה לגוסט סרבר) - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש שרת חינמי לאיסוף אימג'ים (בדומה לגוסט סרבר)

Vatos-Locos

Recommended Posts

א. שאני אוכל לעשות bootable disk-on-key לקליינטים ושזה יעביר ברשת את האימג' לשרת.

ב. שאני אוכל לעשות מהסרבר קסטינג, שהבוטאבל ד.ו.ק יוכל לשאוב את האימג' שאני משדר - לצורך שחזור.

בדיוק כמו הגוסט סרבר, רק פתרון חינמי כלשהו כי אני לא צריך את כל שאר הפיצ'רים של הגוסט (סה"כ אלה 2 אופציות בסיסיות, אני מאמין שהמחיר של המוצר קופץ בגלל כל שאר הפיצ'רים שהם דחפו לשם).

אם אין שום פתרון חינמי, גם פתרון תקציבי יוכל לעזור.

עריכה: אה, שכחתי לציין, אני מעדיף משהו שרץ על וינדוס דסקטופ, אם אין ברירה אז , אבל וינדוס סרבר אין לנו.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם קלון זילה בסטנד-אלון כרגע, ראיתי שיש להם גם סרבר אבל ממה שהבנתי הוא רק ללינוקס, בגלל זה פתחתי כאן את התראד.

הסימנטק גוסט סרבר לוינדוס היה מושלם בעבודה יום-יומית, אם יש משהו כזה אני אעדיף אותו על מבוסס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את ghost cast ומשתמש בו בארגון, אבל השבוע הרמתי שרת WDS (עדיין לא הכנתי IMAGES מתקדמים),

אבל זה פיתרון נוח ואתה יכול מרחוק להתקין מ"ה מאפס או ליצור IMAGES כמו של GHOST, ולעלות ב PXE ולשלוף / לדחוף IMAGES לשרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם קלון זילה בסטנד-אלון כרגע, ראיתי שיש להם גם סרבר אבל ממה שהבנתי הוא רק ללינוקס, בגלל זה פתחתי כאן את התראד.

הסימנטק גוסט סרבר לוינדוס היה מושלם בעבודה יום-יומית, אם יש משהו כזה אני אעדיף אותו על מבוסס לינוקס.

בשביל לקבל מוצר איכותי, לדעתי לא תהיה לך ברירה אלא ללכת על מוצר מבוסס לינוקס.

מוצרים כאלו ל אפילו לרשתות קטנות זה כבר לא ממש לא חינמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...