Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על קצה המזלג, למי שלא בראש שלא להתעסק עם רום חלופי ועיברית, שייקח וירגיש smart.

מי שרוצה להתעסק ולהנות מהמכשיר שלו עד הסוף (ואני מאמין שזה רוב החברה בפורום אשר עוסק בתחום המחשב) שייקח את אחד ממכשירי האנדרואיד למיניהם, המבחר רחב ואיכותי, ושווה בדיקה :)

מה גם שלקחת sgs זה win win, שכן גם אם אתה לא תהיה ממנו בשמיים, הנזק לכיס קטן מאשר הנזק באייפון (וזה עוד בלי לדבר על תקונים ושיט שבאייפון עולים הון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה השטות הזאת שאנדרויד זה גרוע מהקופסא? אני עם הרום של פלאפון ואין לי שום בעיה, עשיתי רוט ולאגפיקס למכשיר (שזה רק לחיצת כפתור) והמכשיר עף, עברית מושלמת

אגב, לא יודע אם זה עדיין ככה אבל איך אף אחד לא הזכיר את זה שחייבים לעביר מדיה דרך אייטונז הנאחס הזה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה השטות הזאת שאנדרויד זה גרוע מהקופסא? אני עם הרום של פלאפון ואין לי שום בעיה, עשיתי רוט ולאגפיקס למכשיר (שזה רק לחיצת כפתור) והמכשיר עף, עברית מושלמת

אגב, לא יודע אם זה עדיין ככה אבל איך אף אחד לא הזכיר את זה שחייבים לעביר מדיה דרך אייטונז הנאחס הזה ???

זה לא שהאנדרואיד גרוע מהקופסה, זה הרום של פלאפון שגרוע מהקופסה.

וזה מנסיון שלי ושל עוד כמה.

אחרי שהעפתי אותו ושמתי רומים מקוסטמים, ההרגשה היא כאילו קיבלתי טלפון חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהאנדרואיד גרוע מהקופסה, זה הרום של פלאפון שגרוע מהקופסה.

וזה מנסיון שלי ושל עוד כמה.

אחרי שהעפתי אותו ושמתי רומים מקוסטמים, ההרגשה היא כאילו קיבלתי טלפון חדש.

היתרון של מערכת פתוחה יכול גם להיות חיסרון לפעמים אני מודה.

עצם העובדה שניתן להיכנס לקוד ולערוך שינויים כמעט ככל העולה על רוחך נותן בעצם למשתמש וגם לפלאפון/סלקום/אורנג הזדמנות להשאיר את ה"חותם" שלהם על המערכת, להכניס לשם מליון תוכנות כבדות שאף אחד לא צריך ובאופן כללי "להתחרע" על המערכת ולהביא לך לפעמים מוצר רחוק משלמות כתוצאה מכך.

היתרון הוא שאתה לא באמת תלוי בחברות הסלולר, להחליף רום זה דבר שניתן לעשות ללא ידע טכני בנושא...

הנה מדריך לדוגמא עם צילומי מסך: http://iandroid.co.il/forum/topic16768.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ידע טכני, נכון, אבל מה תעשה כשהמכשיר שלך ישתגע כי גם לא שמת רדיו חדש או שדחפת פנימה משהו שלא בדיוק עובד ?

צריך להבין מה עושים, לא לדעת להכין רום, אבל בהחלט צריך שיהיה לך מושג מה אתה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ידע טכני' date=' נכון, אבל מה תעשה כשהמכשיר שלך ישתגע כי גם לא שמת רדיו חדש או שדחפת פנימה משהו שלא בדיוק עובד ?

צריך להבין מה עושים, לא לדעת להכין רום, אבל בהחלט צריך שיהיה לך מושג מה אתה עושה.

[/quote']

הצדק איתך, אני ממליץ לקנות למישהו ש"אין לו מושג מה הוא עושה" אחד מה2:

1. איפון - שלטון הברזל של גובס לא יתן לך מספיק שליטה על המכשיר בשביל לשפר או להרוס אותו...

2. אנדרויד עם שינוי קטנטן - להוריד את הוי במקום בהגדרות שמאפשר לך להתקין דברים מבחוץ :)

במחשבה שניה , חבל לבזבז כסף על סמרטפון למישהו שאין לא מושג מה הוא עושה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבה שניה , חבל לבזבז כסף על סמרטפון למישהו שאין לא מושג מה הוא עושה :kopfpatsch:

בדיוק, פשוט עצוב לי לפעמים לראות ילדות בנות 11 או זקנות בנות 70 (בלי העלבה לאף אחת מהאוכלוסיות האלו) שב99 אחוז מהמקרים אפילו לא מגרדות את היכולת של המכשיר, וקונות אותו בשביל להרגיש SMART ולהיראות מודרניות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, פשוט עצוב לי לפעמים לראות ילדות בנות 11 או זקנות בנות 70 (בלי העלבה לאף אחת מהאוכלוסיות האלו) שב99 אחוז מהמקרים אפילו לא מגרדות את היכולת של המכשיר, וקונות אותו בשביל להרגיש SMART ולהיראות מודרניות....

פשוט לא נכון. אם למכשירים פשוטים היה דפדפן ותוכנות messaging נורמליות אז מילא, אבל גם אשתי, וגם אמא שלי מאד אוהבות מדי פעם לגלוש באינטרנט כשהן מחוץ לבית, להפעיל או לשלוח אימייל. דווקא במכשירי אנדרואיד או חווית שימוש והאפשרות לבצא את הפעולות הפשוטות הללו היא הקלה והפשוטה ביותר.

לפעמים אפשר להינות ממכשיר טוב ויקר גם אם "לא מגרדים את היכולות שלו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלהנות זה חשוב, אבל לדוגמא, ראיתי חיילת בדרך לעבודה, עם מיילסטון, ניסתה לראות .

אז לגלריה היא הצליחה להכנס, אבל להעביר באמצעות האצבע ... זה כבר היה יותר מדי בשבילה, אז היא התחילה לנסות עם הציפורן, וכשזה לא הלך, היא ניסתה עם כל היד.

יש אחוז לא קטן של משתמשים שמוגבלים טכנולוגית, שצריכים לעבור קורס לפני שעוברים למכשירים חכמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא נכון. אם למכשירים פשוטים היה דפדפן ותוכנות messaging נורמליות אז מילא... דווקא במכשירי אנדרואיד או חווית שימוש והאפשרות לבצא את הפעולות הפשוטות הללו היא הקלה והפשוטה ביותר.לפעמים אפשר להינות ממכשיר טוב ויקר גם אם "לא מגרדים את היכולות שלו".

מסכים בהחלט :xyxthumbs:

ראה את הדיון שלי בעניין כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=485310.0

אני כבר הרבה זמן מחפש לאשתי איכותי שיאפשר לה ניהול זמן/מיילים על הדרך בצורה נוחה ואינטואיטיבית וללא הצלחה.

חשוב מאוד שהדברים יעבדו עם עברית ומהקופסה בלי הרבה התעסקות כי היא בוודאי לא תתעסק בזה בעצמה ולי ממש אין זמן לעשות זאת בשבילה.

לצערי, אין "stupid-phone" שמאפשר יכולות כאלה עם מסך סביר מבחינת גודל/רזולוציה/תגובתיות.

אני מכוון דווקא לאיפון4 בגלל גודלו (רוחב 58 מ"מ במקום 64 מ"מ של ה-SGS לאחר שנואשתי למצוא משהו בסביבות ה-50 מ"מ עם אנדרואיד) אבל גם אני מתלבט בין המערכת הסגורה והשגעונות של מול העברית המצויינת ועצם העובדה ש-95% מהשימושים עובדים מהקופסה.

עם זאת, כפי שכתבתי בת'רד, האנדרואיד מושך אותי בהרבה בשל היותו פתוח ונראה לי טבעי יותר לעבודה מול שירותי .

הבעיה שלי עם כל הסמארטפונים האלה היא הגודל (ובעיקר הרוחב) - עם יד על הלב, מי מבעלי ה"לבנות-חבלה" האלה באמת מדבר איתו פיזית ליד האוזן יותר מדקה-שתיים? מסקר אישי שלי בין 8-9 חברים - אף אחד! למה אין אנדרואידים בגודל נורמאלי?

אני יודע שיש BT, אבל מסיבות כאלה ואחרות זו לא ממש אופציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון הוא בדיוק ה-SMART-STUPID-PHONE למשתמש המצוי.

אני ממליץ לך לקחת אותו לאשה במיוחד בגלל מה שכתבת לגבי השימושיות שלו מהקופסה, מערכת יחסית נטולת בעיות והתעסקות מינימלית אם לא רוצים ממנו יותר מידי.

אני יכול להגיד לך מניסיון עם ה-SGS בעל מסך 4", אין לי שום בעיה לדבר איתו גם 20 דקות אם אני רוצה לטגן לעצמי את המוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...