Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום

alex.turovsky

Recommended Posts

לא קניתי את הנקסוס מחברה סלולרית, לא קניתי את הגלקסי מחברה סלולרית

שניהם בעלי מערכת הפעלה בינונית מהקופסא

אייפון מגיע בכל מקום עם אותה מערכת, לא משנה מאיפה קונים (מאיפה הבאת את זה בכלל?).

העברית רחוקה מלהתקרב לרמה של , גם אם מסדרים אותה

את האנדרואיד ועוד איך צריך לפרוץ, אפילו בשביל פיצ'ר בסיסי של גיבוי תוכנות

דווקא שהשתמשתי באייפון לא עשיתי לו jb...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אייפון מגיע בכל מקום עם אותה מערכת, לא משנה מאיפה קונים.

אייפון זה מכשיר אחד, מחברה אחת; אנדרואיד זו דרך חיים מערכת הפעלה שבאה בהרבה גרסאות ובהרבה מכשירים. זה לא דבר רע.

העברית רחוקה מלהתקרב לרמה של , גם אם מסדרים אותה

אני רוצה לחלוק עליך, העברית אצלי (רום של amadey) מושלמת.

את האנדרואיד ועוד איך צריך לפרוץ, אפילו בשביל פיצ'ר בסיסי של גיבוי תוכנות

גיבוי תוכנות זה לא פיצ'ר בסיסי, אפשר לעשות את זה באייפון (שאלה רצינית)?

ולא צריך "לפרוץ", צריך הרשאות מנהל (וזה הבדל משמעותי בין האייפון לאנדרואיד), וזה גם הגיוני שכדי שתוכנה תוכל לגשת לכזה מידע תצטרך הרשאות מיוחדות.

דווקא שהשתמשתי באייפון לא עשיתי לו jb...

בניגוד לרוב המוחלט של האנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון זה מכשיר אחד, מחברה אחת; זו דרך חיים שבאה בהרבה גרסאות ובהרבה מכשירים. זה לא דבר רע.

דבר ראשון היא לא רק במכשיר אחד (יש כמה דורות של אייפון+אייפאד)

דבר שני, מתי אמרתי שזה רע?

אמרתי שמהקופסא היא עובדת טוב יותר מאנדרואיד (עם ובלי קשר לעברית)

אני רוצה לחלוק עליך, העברית אצלי (רום של amadey) מושלמת.

בשום רום אין עברית מושלמת, אתה לא יודע על מה אתה מדבר

אני משתמש באותו תיקון בדיוק ברם של darkey, זה רחוק מלהיות מושלם

גיבוי תוכנות זה לא פיצ'ר בסיסי, אפשר לעשות את זה באייפון (שאלה רצינית)?

גיבוי זה לא בסיסי?

:kopfpatsch:

ולא צריך "לפרוץ", צריך הרשאות מנהל (וזה הבדל משמעותי בין האייפון לאנדרואיד), וזה גם הגיוני שכדי שתוכנה תוכל לגשת לכזה מידע תצטרך הרשאות מיוחדות.

jb=רוט

זה רק סמנטיקה

בניגוד לרוב המוחלט של האנשים.

אבל בניגוד אליך יש לי נסיון עשיר בשתי הפלטפורמות

אתה מצד שני פאנבוי (עם תסביך סטיב ג'ובס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האנשים שאתה (Gyro) מדבר עליהם היו נוטשים את הפחד הנובע מחוסר ההיכרות ["לא מכיר, לא יודע --> לא רוצה, עזוב אותי"], ואת הגישה של ["אייפון זה הכי טוב", "סטיב ג'ובס הוא הגבר המושלם של חלומותיי"], והכי חשוב, בכלל מכירים מכשירי אנדרואיד:

הם (אנדרואידים) היו נמכרים כמו לחמניות טריות אחרי פסח.

גוגל הכתיבה לכם מערכת הפעלה "פתוחה" ...עם היא היתה כול כך פתוחה אז למה אתם צריכים Root בדיוק ?

הא כי לא כול כך פתוחה ....

חוץ מזה שאין לי שום דבר רע נגד ,בעצמי כמעט קניתי SGS ...בסופו של דבר קניתי את האיפון שבועה אחרי ההשקה בארץ ... אולי בעתיד מי יודע אני יקנה טאבלט מבוסס ,אין כמו להנות משני העולמות לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון היא לא רק במכשיר אחד (יש כמה דורות של אייפון+אייפאד)

טוב נו, בסדר. אבל אפשר לומר שיש רק 3 מכשירים, זו לא הנקודה.

ואגב, מקודם התכוונתי לכל הזבל שהחברות הסלולריות מעמיסות על המכשירים שלהן, לא גרסאות OS.

דבר שני, מתי אמרתי שזה רע?

ככה הבנתי

אמרתי שמהקופסא היא עובדת טוב יותר מאנדרואיד (עם ובלי קשר לעברית)בשום רום אין עברית מושלמת, אתה לא יודע על מה אתה מדבר

אני משתמש באותו תיקון בדיוק ברם של darkey, זה רחוק מלהיות מושלםגיבוי זה לא בסיסי?

אני לא מסכים. המכשיר יכול לעבוד מהקופסא, תלוי איזה (יש חברות שמעמיסות ומסבכות, זה חלק מריבוי המכשירים)

:kopfpatsch:jb=רוט

זה רק סמנטיקה אבל בניגוד אליך יש לי נסיון עשיר בשתי הפלטפורמות

המהות של שני הדברים שונה לחלוטין, באחד אתה פורץ - עושה דבר לא חוקי (אם אתה גר מחוץ לארה"ב) ואם אתה נותן הרשאות אתה "מרשה" למכשיר לתת לך יותר.

אתה מצד שני פאנבוי (עם תסביך סטיב ג'ובס)

אני אוהב את גוגל ואת אבל לא פאנבוי. זוהי האלטרנטיבה הטובה ביותר (בעיני) בשוק ואני רוצה להגן על כבודה ולהביא עוד אנשים להשתמש בה.

וכן, אני שונא את סטיב ג'ובס, SO?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות JB ל-ROOT.

אנדרואיד נותנת לכם לעשות המון דברים מהרגע הראשון, דברים שאפשר רק לחלום עליהם באייפון OTB.

באייפון כל עדכון צריך לעשות ולחכות ל-JB.

באנדרואיד ONCE YOU ARE ROOTED YOU NEVER LOOK BACK.

נכון שהעברית רחוקה מלהיות מושלמת ברום שהם לא של המפעילות, אבל אל תשכחו שגם באייפון בתחילת דרכו העברית היתה בעייתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהעברית רחוקה מלהיות מושלמת ברום שהם לא של המפעילות, אבל אל תשכחו שגם באייפון בתחילת דרכו העברית היתה בעייתית.

למה? מה הבעיה בה? (שאלות רציניות).

אצלי העברית מושלמת, מה הבעיה אצלכם? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב, מקודם התכוונתי לכל הזבל שהחברות הסלולריות מעמיסות על המכשירים שלהן, לא גרסאות OS.

ושוב, אני מעולם לא קניתי אנדרואיד עם "זבל" של רשתות סלולריות

ובאייפון אין את זה בכל מקרה.

ככה הבנתי

הבנת לא נכון

אני לא מסכים. המכשיר יכול לעבוד מהקופסא, תלוי איזה (יש חברות שמעמיסות ומסבכות, זה חלק מריבוי המכשירים)

אנחנו מדברים על הגלקסי, שהוא בינוני מאוד מהקופסא

אבל זה נכון לגבי רוב המכשירים מבוססי אנדרואיד היום

המהות של שני הדברים שונה לחלוטין, באחד אתה פורץ - עושה דבר לא חוקי (אם אתה גר מחוץ לארה"ב) ואם אתה נותן הרשאות אתה "מרשה" למכשיר לתת לך יותר.

אין בjb שום דבר לא חוקי

שניהם נותנים למשתמש גישה מלאה לדיסק ולמערכת ההפעלה

אני אוהב את גוגל ואת אנדרואיד אבל לא פאנבוי. זוהי האלטרנטיבה הטובה ביותר (בעיני) בשוק ואני רוצה להגן על כבודה ולהביא עוד אנשים להשתמש בה.

יש מספיק תגובות שלך בפורום שמוכיחות בדיוק את מה שאמרתי

אבל זה כבר נושא לדיון אחר

אי אפשר להשוות JB ל-ROOT.

אנדרואיד נותנת לכם לעשות המון דברים מהרגע הראשון, דברים שאפשר רק לחלום עליהם באייפון OTB.

בגלל זה חברות כמו ומוטורולה עושות כל מה שהן יכולות שלא יפרצו את המכשיר?

וכל החברות, בדיוק כמו אפל מחשיבות את זה כביטול אחריות?

אנדרואיד יכולה לעשות דברים "מהקופסא" שאייפון לא

גם יכול לעשות דברים שאנדרואיד לא (וציינתי פה כבר)

ועדיין, הם סידרו את העברית אחרי שנתיים

גוגל לא רק שלא סידרו, זה גם לא בתכנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בjb שום דבר לא חוקי

דווקא יש, לראייה הארה"ב הוציאו חוק שמותיר את זה, משמע לפני כן זה היה לא חוקי.

יש מספיק תגובות שלך בפורום שמוכיחות בדיוק את מה שאמרתי

אבל זה כבר נושא לדיון אחר

או שאני שונא מושבע של אפל? למרות ששנאה זו מילה קצת קיצונית, אני לא מחבב אותם. (זו התשובה הנכונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא דיבר על הזבל של החברות הסלולריות ...הוא דיבר על הרום המקורי של המכשיר ,הרום המקורי של סמסונג , שנית יש את נושא העידכונים , כמה זמן אתה חושב שסמוסנג יעדכנו את הSGS ? אני משער שהם יפסיקו לעדכן אותו טיפה אחרי שיצא היורש שלו לחנויות...מצד שני תיראה את האיפון 3G שקיבל עידכונים במשך שנתיים וחצי עד לשיחרור הבטא של iOS 4.3 שכנראה הפסיקה לתמוך ב3G .

נכון יש את XDA אבל אי אפשר לסמוך על החברה שם שיעדכנו לכם את המכשיר כול הזמן ,בסופו של דבר גם להם ימאס והם יעברו לעבוד על המכשירים החדשים ...

ככה הבנתי

אז הבנתה לא נכון ...

זה לא אמור להיות כך ,אתה קונה מכשיר במחיר של 500$ זה לא משנה עם יש ריבוי מכשירים או לא ,בסכומים האלו אתה מצפה שהחברה לפחות תשקיע קצת במכשיר שהיא מוכרת ,עם הרום של סמסונג מההתחלה היה טוב יותר אני מאמין שהוא היה נמכר הרבה יותר. לא כולם מכירים את המושג "ROM" או מבינים שאומרים להם "תחליף את הROM" "תעשה ROOT" "תתקין RECOVERY X וY " המכשיר אמור לעבוד טוב מהקופסא ולא "בינוני - "

שנית מה תעשה עם המכשירים של מוטורלה עם הEFUSE או עם ההגנה של ? הבנתה את הרעיון אני מקווה .

תסביר בדיוק מה ההבדל בין לעשות JB לאיפון ולקבל גישה למערכת לבין לעשות ROOT כדי לקבל הרשאות ? ההבדל הוא שפשוט באנדרואיד זה הרבה יותר פשוט .

למרות שגם ביאפון יש את Jailbreakme שבעצמו מאוד פשוט רק שמתאים למכשירים עם 4.0.1 .

אני אוהב את גוגל ואת אבל לא פאנבוי. זוהי האלטרנטיבה הטובה ביותר (בעיני) בשוק ואני רוצה להגן על כבודה ולהביא עוד אנשים להשתמש בה.

שמתה לב בכלל מה שאמרתה הרגע ? אתה מגן על כבודה ? ממש ...אתה לא פאנבוי בכלל .ועוד זה שאתה שונא את סטיב ג'ובס דיי מחזק את העניין .אתה יכול לא לאהוב את הדברים שהוא עושה ,אבל אתה כן חייב לציין לזכותו שהבן אדם דיי הציל את מפשיטת רגל ועכשיו היא שווה יותר ממיקרוסופט וגוגל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש, לראייה הארה"ב הוציאו חוק שמותיר את זה, משמע לפני כן זה היה לא חוקי.

לא היה שום חוק שמנע את זה

לראיה, בשום מקום בעולם אין שום סנקציה שנקטו נגד מישהו שעשה את זה

או שאני שונא מושבע של אפל? למרות ששנאה זו מילה קצת קיצונית, אני לא מחבב אותם. (זו התשובה הנכונה).

אתה גם וגם (ולהגיד שאתה לא מחבב אותם זה אנדרסטייטמנט, לפי התגובות שלך בפורום יש לך ממש הפרעה נפשית בנושא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ, לא עבר כל-כך הרבה זמן מאז שהאנדרואיד הושק.

וקשה לי להאמין שהעברית לא תסודר כפי שהיא בשאר השרותים של גוגל.

סליחה אם פיספסתי, אבל מה האייפון יכול לעשות שהאנדרואיד לא? (לא בציניות)

אני העדפתי לקחת את ה-SGS בגלל הדברים הקטנים שלא מאפשרים לי לעשות באייפון.

בשביל פיצ'ר בסיסי כמו שימוש כ-AP שסטיבי חוסם לך כל עוד לא פרצת.

כמו החלפת חייגן דיפולטיבי.

כמו עוד הרבה דברים קטנים או גדולים שפשוט מעצבן אותי שחוסמים כי ככה רוצים או בשביל לשמור על השותפות העסקיות שלהם.

משם נבעה הבחירה שלי.

התמיכה אחורה היא בדיוק הסיבה שאני ממליץ על ה- S ולא על ה-SGS.

גוגל גם היום ממשיכה לשחרר גרסות ל- 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שמתה לב בכלל מה שאמרתה הרגע ? אתה מגן על כבודה ? ממש ...אתה לא פאנבוי בכלל .ועוד זה שאתה שונא את סטיב ג'ובס דיי מחזק את העניין .אתה יכול לא לאהוב את הדברים שהוא עושה ,אבל אתה כן חייב לציין לזכותו שהבן אדם דיי הציל את מפשיטת רגל ועכשיו היא שווה יותר ממיקרוסופט וגוגל .. "

כל הכבוד לסטיבי, יפה לו להיות כל כך מצליח. גם אני רוצה להצליח ככה (רק בלי להיות מרושע כמוהו). המכשירים של פצצה, גם עיצובית וגם מבחינת החומרה.

מה שמפריע לי זה הרשעות של .

"סליחה אם פיספסתי, אבל מה האייפון יכול לעשות שהאנדרואיד לא? (לא בציניות)"

מצטרף לשאלה.

"לא היה שום חוק שמנע את זה"

אז למה יצא חוק שמותיר את זה?

"אתה גם וגם (ולהגיד שאתה לא מחבב אותם זה אנדרסטייטמנט, לפי התגובות שלך בפורום יש לך ממש הפרעה נפשית בנושא)"

כן יש לי הרבה הפרעות נפשיות, מה לעשות, אנשים מרושעים מפריעים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ, לא עבר כל-כך הרבה זמן מאז שהאנדרואיד הושק.

יצא כשנה אחרי הios

וקשה לי להאמין שהעברית לא תסודר כפי שהיא בשאר השרותים של .

יש תגובה רשמית של שגם בhoneycumb זה לא יסודר

סליחה אם פיספסתי, אבל מה האייפון יכול לעשות שהאנדרואיד לא? (לא בציניות)

גיבוי מלא של המכשיר כולל תוכנות

אני העדפתי לקחת את ה-SGS בגלל הדברים הקטנים שלא מאפשרים לי לעשות באייפון.

מצויין :xyxthumbs:

בשביל פיצ'ר בסיסי כמו שימוש כ-AP שסטיבי חוסם לך כל עוד לא פרצת.

שגם זה היה חסום בעבר באנדרואיד, רק ב2.2 זה נפתח

גם פתחו את זה בגירסה החדשה שלהם (שאמורה לצאת אוטוטו)

כמו החלפת חייגן דיפולטיבי.

אם החייגן הדיפולטיבי של היה נורמלי זה כנראה לא היה מפריע לך

אני מעולם לא הרגשתי צורך לשנות חייגן בios

התמיכה אחורה היא בדיוק הסיבה שאני ממליץ על ה- S ולא על ה-SGS.

מסכים, אני לא יכול להמליץ לאף אחד היום לקנות sgs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם, רק בגלל ה HOME SCREEN וכל ה WIDGETS והאפשרויות עושות את האנדרויד יותר טוב מבחינתי

מה גם ה DROP DOWN MENU של הסטאטוס באר למעלה, ;D

ו OMRIJ, אם אין לך משהו סיבה לגיטימית ללמה העברית באנדרויד גרועה אז שחרר כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...