Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום

alex.turovsky

Recommended Posts

חשבתי לקנות איזה סמארטפון לראשונה אז בחפירותיי אחר האחד חשבתי לשתף בביקורת אחת שפשוט סיכמה יותר טוב מכל הביקורות את האמת.

http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s_vs_apple_iphone_4-review-500.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשבתי לקנות איזה סמארטפון לראשונה אז בחפירותיי אחר שניהם חשבתי לשתף בביקורת אחת שפשוט סיכמה יותר טוב מכל הביקורות את האמת לאמיתה.

http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s_vs_apple_iphone_4-review-500.php

זו ביקורת מאוגוסט שדנו עליה רבות באתר בזמנו, הגלקסי עבר המון עדכוני גרסה רשמיים ולא רשמיים והיום טוב יותר בכמה וכמה רמות ממה שהוא היה אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה שיפר 2.2 ? אני מבין שה"שדרוג" הוא למעשה שדרוג גרסת מערכת ההפעלה אנדרויד מ-2.1 ל-2.2 ?

2. זה משנה באיזו רשת לקנות אותו? הבתני שבפלאפון הוא מוגבל לתדר כזה או אחר מיוחד שלהם ואולי זה שמועות ?

3. יש שמועות על מחליף ל GALAXY S ?

*ה GALAXY S כרגע המועמד המוביל על ה iPhone 4 אצלי במיוחד כי יש לו מסך עם קונטרסט יותר בהיר שחשוב בסביבה מוארת, יש לו רדיו, גלישה בדפדפנים חופשיים, העברת קבצים ב DRAG & DROP, תמיכה ב DIVX ודומיו, הוא יותר זול ובמיוחד יש לו בכלל אחריות שלא כמו אייפון כל נזק חצי אלף שקל+.

כמה תיאלצו לשלם עלIPHONE שהתקלקל ?

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?Fromelement=MainTopic&did=1000612562

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון ל2.2 לא הביא בשורות גדולות איתו. דווקא 2.2.1 שעדין לא מופץ לכל העולם הביא שינויים טובים בביצועים.

תחליפים לגאלאקסי - nexus s, או כל מכשיר כזה או אחר שיוכרז ב ces שיכלול dual . לדוגמא star optimus 2x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה בכלל לא רלוונטי למכשירים אלא לפלטפורמות.

ההשוואה הזאת מדברת על אנדרואיד מגירסה 2.1. היום כבר יש 2.3 וגירסה 2.4 כבר הופיעה במכשיר ה- החדש של סוני אריקסון כך שהיא מעבר לפינה.

ההשוואה הזאת רלוונטית כמו השוואה בין IE 9 ל 3.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה בכלל לא רלוונטי למכשירים אלא לפלטפורמות.

ההשוואה הזאת מדברת על אנדרואיד מגירסה 2.1. היום כבר יש 2.3 וגירסה 2.4 כבר הופיעה במכשיר ה-ARC החדש של סוני אריקסון כך שהיא מעבר לפינה.

ההשוואה הזאת רלוונטית כמו השוואה בין IE 9 ל FIREFOX 3.0

צודק אבל יש פה רלבנטיות כלשהי.

קודם הוא צריך להחליט אם הוא הולך על מערכת הפעלה אנדרויד או מערכת הפעלה OS

רוב היתרונות שהוא מנה מתיחסים בכלל למערכת ההפעלה ולא ספציפית לגלקסי (גלישה בדפדפנים חופשיים,העברת קבצים ב DRAG & DROP,תמיכה ב DIVX ודומיו,יותר זול,ובמיוחד יש לו בכלל אחריות שלא כמו אייפון כל נזק חצי אלף שקל+.)

רדיו - יש לרוב מכשירי האנדרויד.

מסך עם קונטרסט יותר בהיר שחשוב בסביבה מוארת - זה לדעתי עדיין הבונוס הגדול של הגלקסי מול שאר המכשירים כולל המכשירים החדשים שיוצאים עכשיו, הצבעים והבהירות של הSUPER הם לדעתי האישית עדיין כמה וכמה רמות מעל למסכי הLCD שיש היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון ל2.2 לא הביא בשורות גדולות איתו.

רוצה לפרט? :)

דווקא 2.2.1 שעדין לא מופץ לכל העולם הביא שינויים טובים בביצועים.

איך מופץ, אם לא בכל העולם ?

אגב איך משדרגים, זה משהו קל חיבור למחשב וכמה לחיצות או מסובך יותר (עדכון מע' ההפעלה)?

יש גם עדכון FIRMWARE או שזה נכנסה אוטומטית מהיצרן או משהו כזה שגם שיפר משהו?

אגב איך מעבירים את כל רשימת הקשר אם מהמכשיר שלי ניתן לגבות הכל לקובץ EXCEL בלבד (עשיתי זאת עם נציג פלאפון מקובץ הגיבוי בשרת שלהם) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך של הSGS ניראה כאילו מסך שכוייל על מצב "דימני" כדי למשוך קונים ,חוץ מהקונטרסט המדהים שלו ,אין לו פשוט שום יתרון על המסך של האיפון ... אולי צריכת חשמל נמוכה יותר אבל זה רק כאשר הרקע כהה - שחור . לדעתי הצבעים במסך הLCD של האיפון 4 פשוט טובים יותר מכול מסך אחר ,ודווקא המסך של הARC של SE ניראה כמו תחליף מעניין למסך שלו מבחינת הצבעים שהוא מציג .

בכול מקרה ,הכתברה הזאת ישנה ,לאיפון 4 יצא לפני חודש 4.2.1 ובקרוב תצא 4.3 ,ולאנדרואיד כבר יש את 2.3 למרות שהיא עדיין לא הגיע לSGS בצורה "רשמית"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לפרט? :)

בוא נגיד שהיו אנשים שהתלוננו על הרעה בביצועים. אני אישית לא שמתי לב לשיפור משמעותי. גם מבחינת פיצ'רים לא זכור לי שום דבר, פרט לאולי שהפונט העברי הפעם כבר מובנה במערכת.

איך מופץ, אם לא בכל העולם ?

לסאמסונג אין כרגע עדכון OTA והיא מפיצה את העדכונים שלה למכשירים בעזרת תוכנה שיש להתקין על המחשב. התוכנה מזהה אם הטלפון שלך "זכאי" לעדכון לפי הproduct code שלו. לא כל המכשירים מקבלים עדכון בו-זמנית.

אגב איך משדרגים, זה משהו קל חיבור למחשב וכמה לחיצות או מסובך יותר (עדכון מע' ההפעלה)?

יש גם עדכון FIRMWARE או שזה נכנסה אוטומטית מהיצרן או משהו כזה שגם שיפר משהו?

אגב איך מעבירים את כל רשימת הקשר אם מהמכשיר שלי ניתן לגבות הכל לקובץ EXCEL בלבד (עשיתי זאת עם נציג פלאפון מקובץ הגיבוי בשרת שלהם) ?

השיטה הכי פשוטה לדעתי היא להכניס את הרשימה או לגוגל או לאקסצ'ינג' וזה יסנכרן הכל למכשיר.אני די בטוח יש איזו אפשרות לעשות אימפורט ל CSV בהאוטלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה הכי פשוטה לדעתי היא להכניס את הרשימה או לגוגל או לאקסצ'ינג' וזה יסנכרן הכל למכשיר.אני די בטוח יש איזו אפשרות לעשות אימפורט ל CSV בהאוטלוק

היי

גם לי יש רשימה באקסל עם כל אנשי הקשר שלי בטלפון

כשאני מנסה לעשות להם IMPORT לגוגל הם עוברים בהצלחה, אבל בלי השמות...

כלומר, הוא העביר כמו שצריך את המספר, ואפילו הצליח להתמודד בהצלחה עם אנשים שיש להם כמה מספרים (בית+נייד), אבל ה-Name נשאר ריק.

חשבתי בהתחלה שזה בגלל העברית, אבל לא - כי אני רואה את השם מופיע ב-Notes!

ב-Notes כתוב לי למשל:

Name: אבא

אני לא מבין למה זה קורה כי ב-EXPORT אני רואה ש"Name" הוא השם הנכון של התא.

אז למה הוא לא מזהה אותו?

שאלה נוספת:

האם ניתן מתוך לעדכן את אנשי הקשר ולהוסיף להם גם שם באנגלית וגם שם בעברית, לאותו contact ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הפורמט שלך תואם את הפורמט של גוגל?

https://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=12119

לגבי השאלה השניה, לצערי לא מצאתי אפשרות. הדבר הכי קרוב הוא "כינוי". אבל לא ניתן לחפש בעזרתו (אם זה מה שניסיתי להשיג - אפשרות חיפוש בשתי השפות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...