רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

רק לי 2 ההודעות נראות בלתי עקביות בעליל?

לפני זה לא ראיתי את הסרט עד סופו, אלא רק את הקטע של "מבט שני",

היום התגובה באה אחרי שראיתי את הסרט עצמו של שלושת החוקרים העצמאיים

וזה להפך, עירער אצלי את התחושה של "100% שמו זכאי בכלא".

בית משפט לא אמור להשתכנע מעל כל ספק סביר שהנאשם איננו רוצח. הוא אמור להשתכנע מעל כל ספק סביר שהנאשם כן הרוצח, ורק אז להרשיעו.

אם העדויות שהוצגו נכונות, לא ברור לי איך השופטים יכולים לקבוע שהוא הרוצח מעל לכל ספק סביר.

נכון, אין לי ספק בזה.

אבל למה הוא המשיך להודות?

הרי בסופו של דבר, כל החרטא שהאכילו אותו השוטרים צף מעל פני המים והיה ידוע בתקשורת מזה שנים.

למה הוא המשיך להודות פעמים נוספות?

בפועל, על הנייר, עם 0 ראיות(גם לא כזה מדוייק, מצאו גם את ה-DNA שלו בזירת הפשע) והודאה חלשה במיוחד

עם טעויות בשחזור, לא היה צריך להגיע למצב של כתב אישום.

אבל הגיעו, לא רק לזה אלא גם להרשעה, למה? בגלל הודאה ולא רק אחת.

הרי בשנים שאחרי הרצח הוא כתב 2 הודאות נוספות, למה?

בתקשורת מדווחים שהתיק של המשטרה חלש, אין ראיות פיזיות שמעידות כי הוא היה שם מעל לכל צל של ספק

והוא המשיך להודות ולהודות, לשקר בעצם, לבצע שחזורים ולטעות, אבל מאידך שוב להודות.

ביהמ"ש החליט שהסיבה לכך היא האשמה שלו, נראה מה יהיה בעירעור.

כמו כן, אל תשכחו שחומרי החקירה והשחזור שראיתם, זה רק מהפעם הראשונה שהוא הודה וכ-10 ימים לאחר מעצרו.

איפה שאר החומרים? הרי יש עוד הרבה מעבר לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מניח שלא ראית בחיים שלך חקירה משטרתית רגילה (הזדמן לי לצפות בהקלטות)

אחרי חקירה "איכותית" במשטרה LEV0 אתה תודה שארגנת את רצח רבין וגם הבאת ליגאל עמיר את האקדח טעון ותמשיך לטעון באמונה שלמה שזה מה שבאמת עשית כל פעם שישאלו אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך את הפעמים הבאות ואת מי זה מעניין "למה הוא המשיך להודות" ?

צא מנקודת הנחה שההקלטות מחדר החקירה ומהתא שלו - לא מזוייפות.

זאת הוכחה חד משמעית שהוא לא עשה כלום, והסכים להודות רק אחרי התעללות פיזית ונפשית במשך שבועיים, שבהם שיקרו לו ואמרו לו שיש כבר הוכחות נגדו, שנמצא דם על הסכין שלו ושהוא נמצא דובר שקר בפוליגרף - הכל היה שקרים כמובן.

אמרו לו שאם הוא יסכים להודות אז יורידו לו את זה מרצח להריגה ויעזרו לו לצאת מזה. אחרי התעללות פיזית ונפשית קשה הוא נשבר והסכים, קיבל את גורלו המר.

השחזור המוטעה (כמות הדקירות, כיוון הדקירות, הקומה שבה הכל התרחש, דרך הפעולה שלו, דרך השארת הגופה ודרך ההימלטות) - כל אלה מוכיחים בוודאות של 200% שאין לו שום מושג מה הוא עושה, והוא סתם ממציא ומאלתר על המקום - אם מהדימיון ואם מהעובדות לכאורה שהחוקרים שתלו לו במוח מוקדם יותר באמצעות שקרים.

תוסיף לזה את העובדה שכל הבדיקות ה"ביולוגיות" מוכיחות שאין לו שום קשר לזה - והגעת למסקנה שמי שמאשים אותו הוא פשוט או אידיוט מוחלט או שקרן בן זונה שמשקר במצח נחושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חקירה "איכותית" במשטרה LEV0 אתה תודה שארגנת את רצח רבין וגם הבאת ליגאל עמיר את האקדח טעון ותמשיך לטעון באמונה שלמה שזה מה שבאמת עשית כל פעם שישאלו אותם

צודק !!!

אתה אפילו לא יודע איך זה מרגיש שאתה יושב כמה שעות בחדר הארור הזה, והם ממש לא מתכוונים לתת לך ללכת, עד שתודה במה ש"עשית" !

אני, כאחד שהיה שם, יודע שגם אם אתה לא יכול להחזיק סכין ולראות דם כי אתה מתעלף מזה ישר (לא זוכר איך קוראים לפוביה הזו) הם בסוף יוציאו אותך אשם !

והם יוציאו הודאה.

הלחץ שהם מפעילים עלייך כל כך גדול, והם צועקים, ומקללים, ואומרים שהם יעצרו את כל המשפחה שלך, ואת החברים, ויהרסו לכולם את החיים.

זה פשוט מגעיל, אבל יש כאלה שבאמת צריכים את זה כדי להודות, ומצד שני יש כאלה שאין להם על מה להודות, וזה מה שהורס פה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי בסופו של דבר, כל החרטא שהאכילו אותו השוטרים צף מעל פני המים והיה ידוע בתקשורת מזה שנים.

למה הוא המשיך להודות פעמים נוספות?

בפועל, על הנייר, עם 0 ראיות(גם לא כזה מדוייק, מצאו גם את ה-DNA שלו בזירת הפשע) והודאה חלשה במיוחד

עם טעויות בשחזור, לא היה צריך להגיע למצב של כתב אישום.

אבל הגיעו, לא רק לזה אלא גם להרשעה, למה? בגלל הודאה ולא רק אחת.

הרי בשנים שאחרי הרצח הוא כתב 2 הודאות נוספות, למה?

...

מצטער על הבוטות אך - על מה לכל הרוחות אתה מדבר?

לא נמצא שום DNA שלו בזירת הרצח.

לא הייתה אף הודאה שלו מרגע הגשת כתב האישום, ואם אינני טועה אף לא מהרגע שהוא קיבל את העו"ד שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הבוטות אך - על מה לכל הרוחות אתה מדבר?

לא נמצא שום DNA שלו בזירת הרצח.

לא הייתה אף הודאה שלו מרגע הגשת כתב האישום, ואם אינני טועה אף לא מהרגע שהוא קיבל את העו"ד שלו.

אם אתה ניזון רק מהסרט שהוצג בפניך, אז כל מה שאתה אומר זה נכון.

מה לעשות, שיש דברים שלא צויינו בסרט, כמו למשל הודאות נוספות שהוא רשם ושכתב מחדש.

היו אין ספור כתבות על כך שהוא חזר מהודאתו והודה מחדש כפעמיים נוספות מעבר להודאה הראשונה

(עקבתי אחרי מרבית הכתבות בעיתונים שסבבו סביב המקרה).

לגבי המצאות ה-DNA שלו בזירה, נמצא גם נמצא, רק לא ממש על הגופה אבל כן היו ממצאים,

זה משהו שמצויין אפילו בסרט עצמו.

זה אולי בשבועיים הראשונים לחקירה, לא אחרי שנה-שנתיים לפתיחת התיק, כאשר כבר יש עורך דין שמייצג אותי.

בסופו של דבר הם לא החזיקו אותו בגולאג, הוא היה חשוף לעורך דין ולתקשורת ובשלב מסויים יכל להבין איפה הוא עומד.

שוב, אני לא אומר שהוא אשם 100%, זה לא שחור ולבן כ"כ כפי שאתם רואים את זה.

מה שכן מקומם, שכיווני חקירה נוספים ננטשו לחלוטין וזו אחת הבעיות הכי חמורות בתיק הזה, אם לא הכי חמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני ממש לא ניזון רק מהסרט. עקבתי אחרי הפרשה מתחילתה ועד סופה, והרבה מעבר לקריאת כתבות ב-ynet.

לא הייתה אף הודאה לאחר הגשת כתב האישום (חודשים בודדים לאחר המעצר). כמעט בוודאות - גם לא אחרי שקיבל את העו"ד הקבוע. - אתה מוזמן להביא אסמכתאות שיראו אחרת.

לא נמצא DNA שלו בזירה! אתה מוזמן להציג אסמכתאות הטוענות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-DNA, ציינו את זה בסרט שהבאת, כאשר הציגו את העיתון עם הכתורת "נמצא DNA של בזירה",

או משהו בסנגנון.

לגבי הודאות נוספות, לפי ויקיפדיה, אכן הייתה הודאה נוספת אחת מספר ימים לאחר הרצח שהוא חזר בה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A8%D7%A6%D7%97_%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%A8_%D7%A8%D7%90%D7%93%D7%94

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

המקרה המפורסם מכולם הוא עמוס ברנס, שאמנם ההרשעה הייתה לפני שנים רבות, אך ה"עלילה" נמשכה עוד זמן רב, ולא כל כך מזמן נפסקו לטובתו פיצויים.

מקרה נוסף שמשום מה לא דובר עליו רבות, הוא רצח החייל אולג שייחט לפני שנים בודדות. המשטרה תפסה 3 חשודים (ערבים), אשר הודו, שחזרו, ידעו פרטים מוכמנים, והיו על סף ישיבה ארוכה בפנים. למזלם, כחצי שנה לאחר המקרה המשטרה עצרה בו נמצא הנשק של שייחט, והתברר שלאותם 3 שמחכים למשפט, אין שום קשר למקרה.

נשגב מבינתי כיצד מעורבים בפרשה לא רק שלא נכנסו לכלא, אלא אף ממשיכים לשרת במשטרה.

תחפש גם על המקרה של חנית קיקוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...