הוצאנו משחק חדש לאנדרויד - Horror Run - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוצאנו משחק חדש לאנדרויד - Horror Run

nitzanj

Recommended Posts

האמת שכל יומיים יש איזה רעיון לשיפור/שיפוץ/תוספות וכו', אבל נשבר כבר, אמרנו נוציא גירסה כמו שזה ונוסיף דברים בהמשך...

גירסה 1.1 תהיה פיצוץ, האמת שאצ'יבמנטס זה חזק, ומושך אנשים עוד יותר להתמכרות :lol:

אגב, איזה מכשיר יש לך? הצלחנו לבדוק רק על ודזייר, אני תוהה איך זה עובד על מכשירים נוספים.

אני עם HD2 (מכשיר wm6.5 במקור) עם רום של דיזייר HD (אנדרואיד) רץ חלק ומצוין

משחק חמוד, הכפתורים לדעתי צריכים להיות בחצי סנטים למעלה כדיי שיהיה יותר נוח להחזיק..

הרבה פעמים גם זה לא נלחץ לי שוב למשל שאני רוצה לעשות קפיצה כפולה אז הוא נלחץ הכפתור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עם HD2 (מכשיר wm6.5 במקור) עם רום של דיזייר HD (אנדרואיד) רץ חלק ומצוין

משחק חמוד, הכפתורים לדעתי צריכים להיות בחצי סנטים למעלה כדיי שיהיה יותר נוח להחזיק..

הרבה פעמים גם זה לא נלחץ לי שוב למשל שאני רוצה לעשות קפיצה כפולה אז הוא נלחץ הכפתור

עד שישי/שבת אני מקווה שייצא עדכון למשחק, השטח ש'קולט' לחיצת כפתור הורחב משמעותית (למרות שהציור באותו מקום), ככה שגם אם היד קצת בורחת פנימה ולמעלה זה עדיין יילחץ טוב.

אולי אני גם אספיק לתמוך יותר טוב במולטי טאץ' (כרגע אם לוחצים על כפתור אחד בזמן שהאצבע עדיין על השני זה לא מגיב), אם לא מקסימום בגירסה הבאה...

דברים שכן ייכנסו:

*רמה יותר קלה, למתחילים! - שיאים נפרדים, כמובן.

*עוד חיים - 2/3 ככה, שלא ייגמר במוות הראשון, תתחילו לשפר שיאים ;D

*שיפור בטיפול בווליום - אם הטלפון על שקט/רטט ישר זה יעלה במצב Mute ועכשיו מופיע גם כפתור mute בתפריט הראשי, ככה שלא יהיו פאדיחות בהרצאות כשהמשחק רק עולה :xyxthumbs:

*טיפול יותר מוצלח קצת בזכרון ובתמונות - אמור להיות שיפור משמעותי בצריכת וגם יותר חלקות במכשירים שהם לא HD, אם הכל יילך כמו שצריך...

תודה לכולם פה, כבר עברתי את ה-5000 הורדות, גם בעזרתכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשיפה ומוניטין, כסף מפרסומת ולטווח ארוך גם קהל נאמן שיהיה מוכן לשלם דולר או שניים על המוצר כדי 'לעזור' ולהפטר מהפרסומות וכיוצ"ב.

אבל כרגע בעיקר חשיפה, כסף גדול לא יבוא ממשחק אחד, בד"כ (כמו שאמרתי קודם, Rovio אנחנו לא :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה קטנה יש באג עם המסך במיילסטון 2, משהו שאני מקווה שיסודר בקרוב, אבל אם תכתוב את הקוד נכון אפשר לעקוף אותו. הבאג הוא שבתנאים מאוד ספציפיים ה-ID של הנקודות לחיצה יתחלפו. זה בעיקר בעיה במשחקים שמחייבים מולטי טאצ בגלל שלפעמים התוכנה מזהה תנועה מאוד חדה שזה בעצם קורה רק בגלל שה-ID של הנקודות התחלפו. מבחינתך בקוד אתה פשוט צריך לעבור על כל המערך של הנקודות שהמסך מדווח עליו ולבדוק כל אחת אם היא באחת מאיזורי הלחיצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה קטנה יש באג עם המסך במיילסטון 2, משהו שאני מקווה שיסודר בקרוב, אבל אם תכתוב את הקוד נכון אפשר לעקוף אותו. הבאג הוא שבתנאים מאוד ספציפיים ה-ID של הנקודות לחיצה יתחלפו. זה בעיקר בעיה במשחקים שמחייבים מולטי טאצ בגלל שלפעמים התוכנה מזהה תנועה מאוד חדה שזה בעצם קורה רק בגלל שה-ID של הנקודות התחלפו. מבחינתך בקוד אתה פשוט צריך לעבור על כל המערך של הנקודות שהמסך מדווח עליו ולבדוק כל אחת אם היא באחת מאיזורי הלחיצה.

האמת, שאם אני לא טועה, זה באג באנדרואיד עצמו ובטיפול שלו באצבעות. פשוט כל חברה מתקנת אותו כראות עיניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממכר!! היה נחמד אם היתה מוזיקת רקע למשחק עצמו וגם לתפריט הראשי...

*עוד חיים - 2/3 ככה, שלא ייגמר במוות הראשון, תתחילו לשפר שיאים ;D

תוכל להשאיר גם מוד עם חיים אחד כמו שיש עכשיו? זה יותר כיף לפי דעתי

אפרופו שיאים - מה השיאים של כולם? אני בינתיים על 11935

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסה 1.1 שוחררה למרקט.

מה השתנה:

* נוספה רמה קלה - פשוט יותר איטי (המהירות עדיין עולה עם הזמן כמובן).

* 3 פסילות במקום 1

* תפריט חדש שלטעמי נראה קצת יותר מוצלח מהקודם...

* הטוטוריאל קצת יותר ברור (היו לא מעט תלונות בעניין הזה).

* יותר יעיל עם זכרון(ברוב המכשירים, אבל לא בכולם, בגלל קטע מאד מעניין באנדרויד).

* ההשתקה עכשיו עובדת גם בתפריט. כמו כן אם הטלפון על רטט או על שקט אז המשחק ישר עולה ב-mute.

הגרפיקה מתאימה יותר גם למכשירים עם מסכים בינוניים (ספיקה ושות'), אמור להיות קצת יותר חלק ואיכותי.

המשחק שומר את ה-mute והרמה האחרונה ששיחקתם בה כדי שלא יהיה צורך לבחור מחדש כל פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד חמוד השינוי. אהבתי את זה שיש שלוש חיים, והטוטוריאל באמת הרבה יותר טוב וברור.

אם אפשר להוסיף לגרסא הבאה אפשרות לשמור את השיאים האחרונים (אתה יודע, בשביל להשוויץ קצת ;))

ובאמת נורא חשוב גם לדעתי, חוץ מהגברת המהירות אולי גם להחליף רקעים, שלא יהיה משמעם בעיניים יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק לא באמת יותר קל, שלושה חיים זה כמו פקטור במבחן, כל השיאים פשוט יהיו יותר גבוהים עכשיו ;D

והשיא האחרון כמובן נשמר - בתוך המשחק תמיד כתוב לך למטה מה השיא ברמה הנוכחית... או שאתה מתכוון למשהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...