הוצאנו משחק חדש לאנדרויד - Horror Run - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוצאנו משחק חדש לאנדרויד - Horror Run

nitzanj

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, חוזר על עצמו - זה בהחלט משחק רפפטיבי לשחק בו כמה דקות ברגעים מתים ככה (תחנות אוטובוס, שרותים :P).

יש סיכוי שניקח את הפלטפורמה שיצרנו בו לכיוון של משהו עם שלבים ומטרות קצת יותר מורכבות - אבל כמובן תכנון שלבים זה משהו שלוקח בערך אותו זמן כמו כל מה שהשקענו עד עכשיו, אז זה לא יהיה בקרוב...

המשחקון הזה הוא יותר בכיוון של 'לבדוק את המים', לראות מה הולך עם admob וכו'. בתכלס הוא בכלל התחיל בתור פרוייקט שלי ללימוד אנדרויד, במקור זה לא היה אמור להתפתח למשהו שראוי בכלל לפרסום במרקט. אם נראה שזה זורם אז יהיה המשך. הכיוון הוא בהחלט משחקים יותר מורכבים :)

לא הבנתי למה הדמות רצה כאילו בורחת משריפה(עם הידיים מתנפנפות מעל הראש בפאניקה).

לגבי משחק שירותים לגיטמי, יש לך עוד הרבה מה ללמוד מ Angy Birds.

זו הסיבה להצלחה הכה גדולה של המשחק הזה, אגב, ממליץ לצפות בזה:

http://www.collegehumor.com/video:1944931

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא רציני עם ההשוואה הזאת ???

אני בעצמי כתבתי את כל הקוד ועשיתי את כל הגרפיקה והסאונד לבד, משהו כמו 2 חבר'ה עשו QA ונתנו פידבקים וחברה שלי עזרה עם רעיונות ועוד הרבה QA. עוד תוכניתן קצת עזר עם עצות ושפורים פה ושם.כולנו סטודנטים וכולנו גם עובדים במקביל ללימודים.

ואתה מדבר על זה מול אנגרי בירדס? אתה הסתכלת על רשימת הקרדיטים של אנגרי בירדס...? זה צוות של 25 איש שעובד במשרה מלאה רק על המשחק הזה :-\

וגם להם לקח כמה חודשים להוציא אותו. לשם השוואה, ל'צוות' שלנו לקח פחות זמן ברוטו מלצוות שלהם להוציא את המשחק. רק שתבין את סדרי הגודל פה - בהערכה גסה מדובר בפרוייקט שמצריך פי 100 שעות אדם אם לא יותר מה'פרוייקט' שלי :screwy:

אני מבטיח לך שאם תיתן לי צוות של 25 איש ותקציב לחצי שנה עבודה על פרוייקט אני מוציא לך מתחרה ראוי. אני לא יודע אם עד כדי כך איכותי - בכל זאת הם עשו עבודה מעולה - אבל אני סומך על עצמי שזה לא יהיה רחוק מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא רציני עם ההשוואה הזאת ???

אני בעצמי כתבתי את כל הקוד ועשיתי את כל הגרפיקה והסאונד לבד, משהו כמו 2 חבר'ה עשו QA ונתנו פידבקים וחברה שלי עזרה עם רעיונות ועוד הרבה QA. עוד תוכניתן קצת עזר עם עצות ושפורים פה ושם.כולנו סטודנטים וכולנו גם עובדים במקביל ללימודים.

ואתה מדבר על זה מול אנגרי בירדס? אתה הסתכלת על רשימת הקרדיטים של אנגרי בירדס...? זה צוות של 25 איש שעובד במשרה מלאה רק על המשחק הזה :-\

וגם להם לקח כמה חודשים להוציא אותו. לשם השוואה, ל'צוות' שלנו לקח פחות זמן ברוטו מלצוות שלהם להוציא את המשחק. רק שתבין את סדרי הגודל פה - בהערכה גסה מדובר בפרוייקט שמצריך פי 100 שעות אדם אם לא יותר מה'פרוייקט' שלי :screwy:

אני מבטיח לך שאם תיתן לי צוות של 25 איש ותקציב לחצי שנה עבודה על פרוייקט אני מוציא לך מתחרה ראוי. אני לא יודע אם עד כדי כך איכותי - בכל זאת הם עשו עבודה מעולה - אבל אני סומך על עצמי שזה לא יהיה רחוק מזה...

הכוונה הייתה שזה לא מתחרה בו בתור משחק שירותים וזה היה יותר בהלצה מאשר בהעברת ביקורת.

העיקר שאתה לא לחוץ ולא לוקח דברים קשה :xyxthumbs:.

בכל מקרה, קבל ח"ח על הפיתוח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בהחלט :xyxthumbs:

למדת לתכנת לאנדרואיד רק ממקורות אונליין (אם אפשר תוכל לפרט אילו מקורות היו המרכזיים?)

או ממקורות אחרים (אם אפשר, פרט גם על אלה)

בעיקר מגוגל עצמם, יש כמעט כל מה שצריך באתר הרשמי למתפחי אנדרויד. בין ההסברים לדוגמאות קוד אפשר ללמוד די הרבה. ואח"כ אם הסתבכתי או היה חסר משהו אז מחפשים. יש כל מיני אתרים שיצא לי להיעזר בהם נקודתית אבל אין מקור אחד או ספר אחד שישבתי עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי , אבל המשחק נשמע לי מעניין ונכנסתי לראות ת'אמת,

אני חייב לציין שהתאהבתי בגרפיקה! אני חולה על גרפיקה ציורית כזאת

כמו BRAID אם אתה מכיר.(מושפע מזה?)

דרך אגב אם אתה לא מכיר, זה משחק חובה (למחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר להכיר את ברייד ולא להיות מושפע ;D

בכל מקרה השפעה מודעת לא הייתה פה, אבל כן שיחקתי ברייד וזה בלי ספק אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי בהם בשנים האחרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...