הצגת מצלמה בתוך אוביקט וידאו ב-VB - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצגת מצלמה בתוך אוביקט וידאו ב-VB

ניר.

Recommended Posts

שלום רב,

מישהו יודע כיצד אני יכול להציג של מצלמה בזמן אמת בתור אוביקט ב-VB ?

האם ניתן לעשות זאת? אם כן, כיצד? (אודה לכם אם תועלו לתת תשובה מפורטת ומוסברת לתהליך הביצוע)

תודה מראש ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדקת כאן?

http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=visual+basic+webcam&meta=

מה בידיוק לא עזר לך?

בדקתי ולא מצאתי....

זה לא עזר במספר דברים:

כיצד מתחברים למצלמה באמצעות כתובת IP?

האם וכיצד ניתן לבצע תנועה של המצלמה ?

האם קיים לזה מחלקה בתוכנה שניתן להשתמש בה או שצריך לצור מודול חדש ?

האם אני צריך ליצור אוביקט לכל אחד מהמצלמות?

האם ניתן לפתוח כמה מצלמות או שניתן רק אחת?

האם ניתן לבצע קירוב וריחוק של המצלמה?

ועווודדד שאללוותתתת ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או, זה היה מידע חסר.

לכל יש פיצ'רים אחרים, ולא כולן יודעות לזוז. הייתי ממליץ לך לקרוא את חוברה ההוראות שהיגיעו איתה, או לחפש את החוברת הזו באינטרנט לפי הדגם שלה. הייתי אפילו מחפש את השם שלה בתוספת SDK.

בינתיים, אתה יכול להתחבר לIP שלה דרך הדפדפן, ולראות מה מוצג לך. אם מוצגת לך תמונה בלבד, כנראה שהיא שולחת לך FRAME כל פעם בפורמט כלשהו (כנראה BMP). אם זה המצב, אתה יכול ליצור קוד משלך שיתחבר אליה בHTTP, יוריד את כל המידע שמתקבל ושומר אותו לקובץ איך שהגיע.

אם למצלמה שלך יש ממש נוסף כשאתה מתחבר אליה, הייתי בודק בHTML של הדף מה היא עושה כשאתה לוחץ על כל כפתור בה, מנסה לגלוש ישירות לאותה הכתובת שהלחצן מוביל אליה ובודק אם היא באמת זזה/עשתה משהו אחר. אחרי שעשית את זה, תגרום לתוכנה שלך לגלוש לאותו קישור כדי לעשות איתה מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחפש את הדגם של המצלמה בתוספת SDK יראה את הפקודות שניתן לבצע עליה ?

אני מעוניין שזה יוצג בחלון של התוכנה עצמה ורק אם לא ניתן אז אז שיציג את הוידאו שלה בדך WEB, יש דרך לעשות זאת ?

מצאתי 2 קבצי תוכניות אשר משתמשות בהצגת ישיר כאשר אחת מהתוכניות הינה למחשב הלקוח והשנייה למחשב השרת..

אודה לכם אם תוכלו לעבור על הקבצים ולייעץ לי האם אני יוכל להעזר / להשתמש בקבצים המצורפים? האם הקבצים והקוד מובנים כך שניתן לדעת מה כל פקודה ושורה עושה בשביל שימוש בתוכנית שלי ?

האם אני יכול להעזר רק בתוכנית הלקוח כדי להתחבר למצלמות ולהציג אותן ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכסל לכרטיס של אותה החברה של המצלמה אבל העיקרון הוא לראות את המצלמה דרך מחשב אחר לפי כתובת ה-IP של המחשב המקומי..

האם אני יכול להשתמש/להעזר בקוד של הלקוח בלבד או שאני חייב גם להתקין / לשים את התוכנה והקוד של השרת על המחשב המקומי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי להריץ את זה, אבל נראה שהקוד הזה משתמש בGDI כדי להציג את הקלט מהמצלמה שלך. הדרישה היא שהמצלמה תהיה מותקנת במחשב שלך, ותהיה מוגדרת בDevice Manager כ- Imaging Device.

ניסית להריץ את הקוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...