מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן. - עמוד 38 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן.

nineball

Recommended Posts

היא גם טובה בשביל לעשות BURNOUT

אתמול היה בחדשות נושא שמראה עד כמה הרכבים בארץ יקרים וגם הדלק...

אני עד עכשיו בהלם, רשמו שבוונצואלה מחיר הדלק הוא 0.08! איך זה יכול להיות הגיוני?!

זה אומר שגם עם מיסוי של 1000% הדלק יעלה 0.88! טוב ברור שיש עוד ייבוא וכו' אבל באמת לא שווה לייבא משם דלק?

אני מאמין שזה יצא יותר זול מ5 ש"ח לליטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עד עכשיו בהלם, רשמו שבוונצואלה מחיר הדלק הוא 0.08! איך זה יכול להיות הגיוני?!

זה בגלל הטמטום של צבס

נכון הם יצואנית נפט ענקית -אבל הסבסודים שהוא נותן והישתלטות שהוא עושה על עסקים זה הרבה מעבר לסוציליסטים נורמלי

הוא פשוט יהרוס את הכלכלה של ארצו רק שהענים יצביעו לו

אני נגד קפיטליזים חזירי כמו שיש בארץ

אבל גם נגד סוציליסטים חזירי כמו שיש בוונצואלה

המדינה פשוט גונבת מעצמים ובעלי עסקים לגיטימים לתת לעניים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טימטום זה דרך פעולה בשביל לשמור על השלטון.

סה"כ פופוליסט קטן. הקיסרים הרומים היו מחלקים לחם ועורכים הופעות בידור וצ'אבס מחלק דלק (אני מניח שגם את שני האחרונים הוא עושה...).

אם אתה מסוגל להאכיל אותם מצידם שתהיה הפילגש של השטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר קטן לגבי ונצואלה:

בונצואלה יש הרבה נפט. הרבה מעבר למה שהמדינה צריכה לשימוש עצמי. הסידור עם החברות המפיקות נפט הוא שתמורת האפשרות למכור את הנפט המופק בשטח המדינה בשווקי העולם במחירי שוק וברווח ענק (ולכן, מר wrecker, לקנות משם דלק יהיה יקר בדיוק כמו לקנות בכל מקום אחר), הן מתחייבות לספק דלק לשוק הפנימי של ונצואלה במחירים מגוכחים. כך כל הצדדים מרוויחים, לפחות עד שהנפט ייגמר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל הצדדים מרוויחים כי היו משקעים שנושלו מהאחזקות שלהם בחברות נפט וחברות אחרות שצבס או יותר נכון וונצואלה בשילטונו פשוט גנבו

אבל לא רק כלפי זרים זה ככה -גם בעסקים פנימים

יום אחד יכולים לבוא לאזרחים ולקחת להם את העסק או לסגור אותו

ואז להקים עסק שעוזר לצבס

זה ניהול כלכלה מאוד דבילי שידפוק אותם חזק בעתיד

אני נגד מה שיש בארץ עם כמה חברות ששולטות אלינו

אבל גם נגד דפיקות כזאת של להרוס כלכלה לטובת כמה מערכות בחירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זמן שיש להם נפט מדינות וחברות ישמחו להמשיך לעשות איתם עסקים (תראה כמה קשה להטיל על איראן סנקציות יעילות באמת ובל נשווה את "האיום" של איראן על העולם המערבי לאיום של ונצואלה, אגב הן לא במקרה גם בנות ברית).

בנוגע לחוסר היעילות הכלכלי- הצחקת את צ'אבס (במילים אחרות מעניין לו את החמינדה).

בנוגע לאזרחי ונצואלה- כן שלטון דיקטטורי ברדך כלל דופק אותך בסוף, אבל הם כנראה היחידים בעולם שלא ראו את זה מגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...