מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן. - עמוד 22 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן.

nineball

Recommended Posts

ברמת העקרון הוא צודק, דלק זול מגדיל את הצפיפות על הכביש ואת זיהום האוויר.

זה ברמה מאוד בסיסית של העיקרון, ולא יותר מזה. דלק יקר אכן היה מפחית זיהום אויר ואת הצפיפות על הכביש-

אבל לפני שמדברים על הפחתת הצפיפות על הכביש, חייבים לדאוג לתחבורה ציבורית ראויה לשמה. עד שהדרישה הזו לא מתקיימת, כל הגה שיוצא מפי נבחרי הציבור בנושא הצפיפות על הכבישים שווה כקליפת השום.

ובנושא הזיהום, עד שהממשלה לא תפעל בנושא כדי לקדם רכבים חסכוניים ובאמת לא מזהמים במקום לבדוק איפה אפשר לחלוב הכי הרבה כסף במסווה של "מיסוי ירוק" דבילי שכל קשר בינו לבין איכות הסביבה מקרית- שוב, כל דבר שיגידו שווה כקליפת השום.

אחרי שתהיה לנו תחבורה ציבורית יעילה (במחירים הוגנים) ומס באמת נמוך יותר על רכבים חסכוניים ונקיים, אם עדיין נתיבי איילון יהיו פקוקים 24/7 וחצי ממפת ישראל ב תהיה צבועה בכתום/אדום כמו עכשיו, אז ורק אז אני יכול להגיד שבאמת יגיע הזמן להעלות משמעותית את מחירי הדלק.

לפני זה? סתם מסחטת כספים, במיוחד לנוכח העובדה שפחות משליש מהכסף שנגבה במיסים שקשורים לתחבורה חוזר לפיתוח תשתיות התחבורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הייתה פה טובה אז לא הייתי נוסע באוטו אפילו אם הדלק היה עולה 5 שקל לליטר..

אבל אני גר בפירפריה ומתחיל לעבוד מ 7 בבוקר,ויש לי נסיעה של 40 דקות באוטובוס והאוטובוסים מתחילים לעבוד באזור שלי ב 6:50.

אז ככה שאין לי ברירה אלא לנסוע באוטו והמס בלו מקשה עליי..

מבחינתי שישפרו את התחבורה הציבורית ולא יורידו את המס אבל זה לא יקרה לצערי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלו ב26 אגורות, בישביל חודש אחרי להוריד ב20 אגורות ואנחנו אוכלים את הלוקש שנתניהו מקשיב לעם, טפו על הממשלה הנוכחית שלנו!!!

ציטוט של חבר בפורום אחר Oshri:

נסגר שהמס של עשרים אגורות שהטילו לפני חודש מבוטל,

בנוסף להורדה מדהימה של 3!!! אגורות.

העלו ב 50%, כדי לתת לנו 30% הנחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בנאום הזה שום דבר חוץ מלזרוק כמה עצמות מעורפלות לעם -

הורדה (לא ברור מתי) קלה מאוד של מחירי הדלק, מבלי שנגעו בפערי השיווק ד"א שגדלו מאוד בשנים האחרונות - כדי לא להרגיז את האוליגרכיה.

העלאה של שכר המינימום שכבר דובר עליה זמן רב ולמעשה כבר אושרה בכנסת.

הבטחות מעורפלות על הורדת עלות התחבוה הציבורית.

שום מסר בעל חזון.

האמת שאני לא מאוכזב כי אין לי שום ציפיות מראש הממשלה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה בעיניים. קיצוץ של 2% מתקציב משרדי הממשלה. איפה העודף שנשאר שנה שעברה מגבייה ממיסים? אאל"ט זה קצת יותר מ10 מיליארד שקלים.

המשמעות של העודף של הגבייה הוא זה שהגרעון היה קטן מהמתוכנן, זה לא שהיה עודף אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל תמיד בגרעון זה בסדר....

זה "בסדר" (זאת אומרת הפוליטיקאים של היום משעבדים את הדורות הבאים של משלמי המיסים) עד שלא מצליחים לגלגל את החוב הלאה, וכשזה קורה זה לא נעים: דוגמה מצויינת זה ארגנטינה 2001 או יוון היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...