מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן. - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן.

nineball

Recommended Posts

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפתרון - לחסום תחנות דלק.

רעיון נחמד שלא יעבוד - יהיו אולי 2 מכוניות על כל תחנה ופשוט יגררו אותן, אחרי זה אף אחד לא ירצה לעשות את זה כי אף אחד לא רוצה שיחרימו לו את הרכב ל30 יום. מחאה צריכה להיות מרוכזת ומאורגנת, מחאה מפוזרת קלה מאד להשתלטות ומניעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תגיע ניידת ותפרגן לך בדו"ח שמן על הפרעה לתנועה.

במחאה האחרונה מלפני מס' שבועות היו משתתפים שהתלוננו על כך שניתן להם דו"ח על עיכוב התנועה במכוון, אע"פי שהיה ליווי משטרתי מאורגן למחאה, והרכבים שלהם לא נבדלו משל האחרים המשתתפים במחאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחאה האחרונה מלפני מס' שבועות היו משתתפים שהתלוננו על כך שניתן להם דו"ח על עיכוב התנועה במכוון

אתה רציני? הרי מספיק שהם יסעו על פי חוק - וכבר יהיה עיכוב תנועה.. אז מה, יתנו להם דו"ח על זה שהם לא נסעו במהירות "מופרזת" ?

תמיד מצחיק אותי לראות כל מיני פקקים שפתאום נוצרים באמצע כביש פתוח.. וכאשר אני מגיע לקצה הפקק אני מבין את הסיבה - ניידת שנוסעת בצד ימין וכולם מפחדים לעקוף אותה כי היא גם ככה נוסעת 100 בכביש של 90.. כמובן שכולם עוקפים אותה ב-101 קמ"ש, ואחרי שהם עוברים אותה - לוחצים שוב על הגז והפקק משתחרר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

ניידת שנוסעת בצד ימין וכולם מפחדים לעקוף אותה כי היא גם ככה נוסעת 100 בכביש של 90.. כמובן שכולם עוקפים אותה ב-101 קמ"ש, ואחרי שהם עוברים אותה - לוחצים שוב על הגז והפקק משתחרר..

מה שהם לא מבינים שבמקרה כזה אי אפשר לדפוק להם דוח על מהירות (חד וחלק - כי לדפוק על מהירות - המכמונת חייבת להיות נייחת) - אולי על נהיגה פרועה (מה ששוטרים לא מתלהבים כי קשה להוכחה).

בקיצור אני לא מפחד לעקוף שוטרים ואפילו עושה את זה בחיוך ובחן (אני לא משתולל בכביש).

שוטרים אוהבים לדפוק דוחות על מהירות - זה העבירה שהכי קשה "להתווכח" איתה - מאוד קל להוכיח אותה\רב האנשים בוחרים לא להגיע בכלל למשפט.

אין לי הוכחות - אבל אני משוכנע שלשוטרי תנועה יש מכסה מסויימת של דוחות שהם צריכים "לדפוק" ביום - ולכן הם נטפלים לעבירת המהירות - יש עבירות חמורות \ מסוכנות הרבה יותר (פס לבן, רמזור אדום, תמרור עצור, אין כניסה, נהיגה פרועה) - אבל אני די סמוך ובטוח ששוטרים לא מתעכבים עליהם.

אני מבין שזה קצת OFF TOPIC כאן - אבל כדאי מאוד לקחת בחשבון

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? הרי מספיק שהם יסעו על פי חוק - וכבר יהיה עיכוב תנועה.. אז מה, יתנו להם דו"ח על זה שהם לא נסעו במהירות "מופרזת" ?

תמיד מצחיק אותי לראות כל מיני פקקים שפתאום נוצרים באמצע כביש פתוח.. וכאשר אני מגיע לקצה הפקק אני מבין את הסיבה - ניידת שנוסעת בצד ימין וכולם מפחדים לעקוף אותה כי היא גם ככה נוסעת 100 בכביש של 90.. כמובן שכולם עוקפים אותה ב-101 קמ"ש, ואחרי שהם עוברים אותה - לוחצים שוב על הגז והפקק משתחרר..

נסענו כחוק, אבל בשני הנתיבים בכביש החוף, חטפתי דוח שבוטל אח"כ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחדשות ערוץ 2 דווח עכשיו על עלייה נוספת במחירי הדלק, 12 עד 17 אגורות, שצפויה תוך שבוע-שבועיים.

זו, למיטב הבנתי, עלייה שנובעת מעליית הדולר ומחירי הנפט ול אממש תלויה בממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו, למיטב הבנתי, עלייה שנובעת מעליית הדולר ומחירי הנפט ול אממש תלויה בממשלה.

אז הממשל יכול להוריד את הבלו. המחיר הנוכחי הוא אשמת הממשל ב600%, גם אם מחיר הנפט עולה עכשיו ב20%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו צריך לשלם על הוצאות הפרסום של חברות הדלק.

שקל וחצי לליטר רק על הוצאות פירסום.

אם גם אתם חושבים שזה לא בסדר אז תפסיקו להיות צבועים בקשר לפיראטיות בסרטים ומוזיקה.

שם משלמים סכומים גדולים פי כמה וכמה רק על הוצאות פירסום ושיווק, ושם כן יש דרך להילחם, וזה מה שעושים.

כנראה שאתם מעדיפים שלאנשים לא יהיה כוח להתנגד.

העיקר שזה חוקי לדפוק אותכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...