מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן. - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן.

nineball

Recommended Posts

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואיך זה יעזור לשכבה החלשה? למה הם יצטרכו להמשיך לשלם 7 שקל לליטר?

לעשירים לא באמת איכפת כמה דלק עולה, אם זה היה מעניין אותם הם לא היו קונים רכבי V6 וג'יפים גדולים

אם הם יחפשו חסכוני זה באמת יהיה רק בשביל איכות הסביבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהציבור החלש מצביע לליכוד, שבתורו דופק אותו ומעלה לו את המסים (למרות שהבטיח לו) ולאחר מכן הציבור החלש ממשיך לבחור בליכוד וכך חוזר חלילה. כל עוד העם לא ייגש לקלפי ויבחר במפלגה שתסייע לשפר את המצב הסוציו-אקונומי של מרבית הציבור, אנחנו נמשיך לאכול חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב בעייתי יש בארץ. יותר מדי מגזרים, יותר מדי בעיות, יותר מדי מהכל.

אולי צריך להפריד את הכנסת לגופים נפרדים שעוסקים בענייני כלכלה, ביטחון, פנים ושונות... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה ה

הבעיה היא שהציבור החלש מצביע לליכוד, שבתורו דופק אותו ומעלה לו את המסים (למרות שהבטיח לו) ולאחר מכן הציבור החלש ממשיך לבחור בליכוד וכך חוזר חלילה. כל עוד העם לא ייגש לקלפי ויבחר במפלגה שתסייע לשפר את המצב הסוציו-אקונומי של מרבית הציבור, אנחנו נמשיך לאכול חרא.

רק תגיד לי באיזה רשימה נמצאים המלאכים שיבואו וישרתו את הציבור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציניות שלך מובנת אבל אפילו תינוק שעושה את אותה טעות כמה פעמים ומקבל מכה מהשולחן מפסיק בסופו של דבר להיתקע בשולחן ומנסה דברים אחרים. אם העם מצביע כמעט 35 שנה למפלגת הליכוד והמצב החברתי מתדרדר, כדאי לנסות לבחור מפלגה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק אתה יודע? הרי מאז עליית הליכוד ב-77, קדימה היו תקופה מאוד קצרה בשלטון ולא היה להם מספיק זמן לבצע שינוי משמעותי, כנ"ל מפלגת העבודה. ואתה כמובן יכול להצביע למפלגה יותר קטנה אם בא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכך אתה מגדיל את ההשפעה של אלה שעושקים את כולנו (החרדים בעיקר), וזה לא קשור בכלל להשקפה הכלכלית שלך (בין אם היא קומוניסטית ובין אם היא קפיטליסטית). חוץ מזה,שאתה מצביע אתה מצביע גם למצע כלכלי, לא רק.

איך בדיוק אתה יודע? הרי מאז עליית הליכוד ב-77' date=' קדימה היו תקופה מאוד קצרה בשלטון ולא היה להם מספיק זמן לבצע שינוי משמעותי, כנ"ל מפלגת העבודה. ואתה כמובן יכול להצביע למפלגה יותר קטנה אם בא לך.

[/quote']

מאירפוליס צודק בנושא הזה. גם שהעבודה וקדימה היו בשלטון לא היה שמץ של שינוי, ואם תקרא את המצע של שלושת המפלגות תגלה שהוא מאוד דומה. אגב, הסיבה העיקרית היא שמי שקובע את המדיניות הכלכלית של הם חבורה של "פקידונים" במשרד האוצר, שמסתכלים דרך החור בגרוש ולא מטר קדימה.

עם זאת, אני מאמין שלקראת הבחירות הבאות העבודה תפורק ותקום מפלגת שמאל אמיתית שתציע בין היתר מדיניות חברתית-כלכלית "שמאלנית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד לא אכפת אם אתה תומך במערכת או לא, היא תמשיך לתפקד מצוין גם אם תשכנע את כל החברים שלך לא להצביע יותר בחיים, אז המחאה המגוחכת שלך לא ממש מזיזה לאף אחד.

למעשה אתה רק דופק את עצמך עוד יותר, כי בזה שאתה לא מצביע אתה מגדיל את כוחם של אלו שרוצים לדפוק אותך הכי הרבה (אם באמת יוצאים מנקודת הנחה שכל המפלגות רוצות לדפוק איכשהו את האזרח הקטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד לא אכפת אם אתה תומך במערכת או לא, היא תמשיך לתפקד מצוין גם אם תשכנע את כל החברים שלך לא להצביע יותר בחיים, אז המחאה המגוחכת שלך לא ממש מזיזה לאף אחד.

בכל מקרה ההשפעה שלי כמצביע כל כך אפסית עד שזה שאני מחזק את המפלגה היותר גרועה על חשבון המפלגה העוד יותר גרועה, עד שזה לא שווה את הזמן והמאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה ההשפעה שלי כמצביע כל כך אפסית עד שזה שאני מחזק את המפלגה היותר גרועה על חשבון המפלגה העוד יותר גרועה, עד שזה לא שווה את הזמן והמאמץ.

אם כולם יחשבו כמוך, מי יצביע ? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...