מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן. - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן.

nineball

Recommended Posts

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלף זה כלום, להשארת שעון קיץ חתמו נראה לי 100K. עזוב זה, להורדת הביטוח לדוג חתמו מעל 10K.

וכנראה שזה 1000 כי הקודמים לא ממש תרמו משהו

אם זה היה עוזר הייתי מפרסם את זה ברשימת תפוצה לחברות שלמות במיילים

וההשוואות לא כאלה מתאימות כי הרמת חיים ברוב המדינות שם יותר טובה מישראל

אם זאת הייתה השוואה באחוזים למחיר מיכל דלק בהשוואה למשכורת היינו במקום הראשון כנראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי קונטיינר נגיד.

אני יכול למלא אותו באיזה טון דלק ולהביא אותו לפה ? זה חוקי ?

אפילו אם נניח שיש לך את הרישיון לייבא דלק, נראה לך שתוכל לקחת מכולה, למלא אותה במיכלים שמלאים בדלק ולהבריח אותה בלי לעבור במכס, שם תשלם את כל המיסים?

חוץ מזה אני די בטוח שלייבא מכולה עם דלק, אפילו מוונצואלה שהדלק שם עולה כלום, יהיה לא כ"כ משתלם, עקב עלות ההובלה. אם כבר לייבא אז מאירופה ושם ברוב המדינות הדלק עולה +- כמו בארץ ואפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם נניח שיש לך את הרישיון לייבא דלק, נראה לך שתוכל לקחת מכולה, למלא אותה במיכלים שמלאים בדלק ולהבריח אותה בלי לעבור במכס, שם תשלם את כל המיסים?

חוץ מזה אני די בטוח שלייבא מכולה עם דלק, אפילו מוונצואלה שהדלק שם עולה כלום, יהיה לא כ"כ משתלם, עקב עלות ההובלה. אם כבר לייבא אז מאירופה ושם ברוב המדינות הדלק עולה +- כמו בארץ ואפילו יותר.

אתה רוצה להגיד לי שיעלה לי 7400 שקל להביא את זה לארץ(מיסים) ?

המיכל שלי, אני לא משלם לפי משקל ולא לפי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בוונצואלה מסובסד, ואני די בטוח שזה לא חוקי שם להוציא נפט מהמדינה במחיר הזה, אם זה לא היה כך כל העולם היה קונה שם דלק כדי לנצל את הפרש המחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל מוצר שחייב במס שאתה מכניס לארץ אתה צריך לשלם את המס.

גם אם כלי ההובלה הוא שלך, אתה צריך לפרט למכס איזו כמות של המוצר אתה מביא ולשלם בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...