Sandy Bridge - ביקורות - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sandy Bridge - ביקורות

natan84

Recommended Posts

SuperPi הוא אלגוריתם אחד מרבים, של משימה אחת מרבות . זה מבחן סינטטי שלא מלמד כמעט כלום כאשר רוצים לבחור מחשב All-Arounder טוב. אין סיבה להסתמך דווקא עליו ולא על סתם מבחן סינטטי אחר.

זה בלי קשר לכמה חזק ה-SB. ההסתמכות על בנצ' אחד ויחיד של שבע שניות ובניית תילי תילים של ציפיות ותיאוריות רק עליו, שטחית ולא מקצועית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקרה של חבר שהמתין כבר חודשים ליציאת הSANDY BRIDGE מתוך רצון לקנות מערכת מבוססת S1155:

יום אחרי שהמעבדים הועלו לאתר של KSP הוא הלך לקנות לוח מעבד וזיכרונות כדי לשדרג את המערכת שלו, ניגש לסניף הקרוב לביתו (תל אביב) שם רשום שהמעבד במלאי, וביקש לרכוש אחד. אלא מה?

נאמר לו שמדובר באפשרות להזמנה מוקדמת ואין .

האם מישהו אחר הצליח למצוא סניף / חנות בה המעבדים נמצאים בפועל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SuperPi הוא אלגוריתם אחד מרבים, של משימה אחת מרבות . זה מבחן סינטטי שלא מלמד כמעט כלום כאשר רוצים לבחור מחשב All-Arounder טוב. אין סיבה להסתמך דווקא עליו ולא על סתם מבחן סינטטי אחר.

זה בלי קשר לכמה חזק ה-SB. ההסתמכות על בנצ' אחד ויחיד של שבע שניות ובניית תילי תילים של ציפיות ותיאוריות רק עליו, שטחית ולא מקצועית.

הכוונה היא שהמעבד עושה 5Ghz על אוויר (ולא במזל) ונותן תוצאות בהתאם!

זה לא שאני אומר שכל אחד יצליח, אבל זה המעבד ה 3 מתוך 3 שראיתי בפורומים שהתייצב בסביבות התדר הזה...

5Ghz על אוויר בשביל 875K זה או בלתי אפשרי או מזל של 1 למיליון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה לעוד ביקורות בתחום הרינדור והקידוד

אני מקווה גם שהתכנות שעובדות עם GPU ידעו לנצל טוב את המעבד הזה במקביל לכרטיס המסך

FPS ואוברקלוק פחות חשוב לי. לקח לי ארבע שנים לעשות OC למחשב הנוכחי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרה של חבר שהמתין כבר חודשים ליציאת הSANDY BRIDGE מתוך רצון לקנות מערכת מבוססת S1155:

יום אחרי שהמעבדים הועלו לאתר של KSP הוא הלך לקנות לוח מעבד וזיכרונות כדי לשדרג את המערכת שלו, ניגש לסניף הקרוב לביתו (תל אביב) שם רשום שהמעבד במלאי, וביקש לרכוש אחד. אלא מה?

נאמר לו שמדובר באפשרות להזמנה מוקדמת ואין .

האם מישהו אחר הצליח למצוא סניף / חנות בה המעבדים נמצאים בפועל?

מה ההגיון בדבר כזה? מי קונה מעבד בהזמנה מוקדמת בחנות ספציפית כשהוא לא יודע מה יהיו המחירים בחנויות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק לא נראה לך חלפינו? :bash:

אני מתלהב מ"לאן אפשר להגיע איתו"' date=' כי אני סופר ימים אחורה

אם לדעתך זה "מטומטם" שיהיה לך לבריאות.. אני עדיין סופר ומתלהב ;)

[/quote']

יא גנוב מתי ראית אותי יורד על מישהו פה...הקטע על המעבד

חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...