Sandy Bridge - ביקורות - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sandy Bridge - ביקורות

natan84

Recommended Posts

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת כל ה- הזה בנתיים לא נראה לי כל כך טוב . השיפור בביצועים לא כזה משמעותי, המחיר לא אטרקטיבי במיוחד (לפחות התמחור בארץ) ובנתיים ב-ksp אין דגמים עם מכפלה פתוחה, מה שאומר שאי אפשר לבצע OC...

מקווה שבנצ'ים רשמיים יפריכו את הטענה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

menas,

אני מסכים איתך קודם כל לגמרי בדבר אחד- אני לא מבין איזה שיפור (משמעותי) זה יביא לגיימר או אוברקלוקר.

הבעיה עם הסדרה החדשה זה המחירים- יש פה שעולים כמו ה- i7 950, מה שהופך אותם לדעתי ללא משתלמים. בשביל שזה היה משתלם לשוק המיינסטרים המחירים היו צריכים להיות נמוכים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

menas,

אני מסכים איתך קודם כל לגמרי בדבר אחד- אני לא מבין איזה שיפור (משמעותי) זה יביא לגיימר או אוברקלוקר.

הבעיה עם הסדרה החדשה זה המחירים- יש פה שעולים כמו ה- i7 950, מה שהופך אותם לדעתי ללא משתלמים. בשביל שזה היה משתלם לשוק המיינסטרים המחירים היו צריכים להיות נמוכים בהרבה.

אם היית חי במדינה נורמלית היית מבין את הפואנטה, המחירים הם כן משתלמים (בחו"ל) והסדרה מתאימה לאנשים שצריכים לקנות מחשב חדש כרגע במחיר דומה לזה של הסדרה הקודמת, רק טיפש "ישדרג" I7 בסנדי ברידג'.

יש גם שיפור של עד 23% בביצועים שזה תמיד נחמד ומעיד על התקדמות מסויימת, תעזוב את הבנצ'מרקים הסינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלושה עמודים ככה כל כך מהר?

זה מזכיר לי אימרה נחמדה (ואני משנה אותה בהתאם)

"סאנדי ברידג' הוא כמו סקס בגיל הנעורים. כל הנערים מדברים על זה, אבל לא יודעים מה זה"

(במקור האימרה על שפת התכנות ++C)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שזה סוף סוף פה! אבל איזה מחירים יא רבנאן! אני ממש מבועס שצדקתי והיבואנים יצאו גנבים עוד פעם :facepalm:

I5 2400 עולה במלזיה 195 דולר= 705ש"ח (וזה עוד מחיר יותר נמוך מהמחיר הרשמי של ל-I5 760!) ובארץ ה-I5 2300 הנחות עולה 1090!!

בושה וחרפה.

באמת? למלזיה אתה משווה אותנו? רציני? דווקא למקום שבו מסיימים את התהליך של המעבדים? שלא צריך לשלם שם הובלה? מכס? שחרור? מיסים מוזרים שמתווספים לזה? שאפשר ללכת למפעל ולקחת לך כמה? ::) ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? למלזיה אתה משווה אותנו? רציני? דווקא למקום שבו מסיימים את התהליך של המעבדים? שלא צריך לשלם שם הובלה? מכס? שחרור? מיסים מוזרים שמתווספים לזה? שאפשר ללכת למפעל ולקחת לך כמה? ::) ::) ::)

תקרא שוב את הפוסטים הבאים, לא השוותי את המחירים בארץ לאלה של מלזיה, השוותי את המחיר של מלזיה כאילו הוא המחיר הרשמי של למחיר הרשמי של של הדור הקודם.

כמה שלא תסובב את זה 194 דולר במלזיה לא יכול לעלות יותר מ-205 דולר מחיר בסיס של ל-760. 205>194

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...