שילוב (SAMSUNG ECOGREEN F4 2TB (HD204UI בraid 0 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוב (SAMSUNG ECOGREEN F4 2TB (HD204UI בraid 0

Avidtor

Recommended Posts

שלום,אני עורך וידאו(AVID) ןברצוני להקים מערך רייד חיצוני - לאחר המלצות די חמות בסטיקי של הפורום לגבי הכונן הקשיח הנ"ל החלטתי לקנות אחד לשם גיבוי מידע פרטי(יושב במארז חיצוני ,לא רייד)ואני מאוד מרוצה ממנו עד כה ,עקב כך - רציתי לדעת האם ניתן לשלב כונן זה (2-4 כוננים)במערך רייד(0 במיקרה זה) או האם יש למישהו נסיון כבר עם הדגם הזה ברייד?(למרות שהכונןרק יצא לאחרונה אם אינני טועה,אני שואל כי מהירות הכונן היא 5400RPM מה שמסווג אותו יותר בקטגורית כונן אחסון/גיבוי מאשר כונן "ביצועים".

הדגמים האחרים כגון של cavier black 2TB מאוד יקר בהשוואה,לכן אם הF4 יכול לעמוד במשימה זה יחסוך לי לא מעט כסף.

תודה לכול מי שיעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי נכון,התכוונתי שהמארז החיצוני הקיים (לא רייד) הוא לגיבוי מידע אישי,ובגלל שהתרשמתי מהביצועים עד כה של הכונן אני שוקל לקנות כמה כאלה במערך רייד 0 (מארז חיצוני נוסף מיועד לכך)לשם קבצי מדיה לעריכה באביד,הרתיעה שלי היא שהכונן הזה הוא בעל RPM נמוך כ5400 ולרייד(או לפחות רייד לעריכת וידאו) דרוש כונן בעל RPM 7200 לפחות כי RPM נמול יכול לצור בעיות יציבות או שפשוט לא יעבוד מספיק מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול ללכת בראש שקט על הסמסונגים, לדעתי אין הצדקה לWD BLACK.

אני עובד עם לא מעט F1 וF3 (את הF4 לא יצא לי לנסות, עדיין)

הכוננים בהחלט שקטים יחסית, מהירים וזולים, תמורה מעולה לכסף

אני לא מבין מדוע צריך RAID 0 של הכוננים הללו, לדעתי כונן בודד יעשה את העבודה, וכל עוד לא מדובר בנפח מינימאלי שאתה צריך - תתחיל עם כונן בודד, לא מספיק לך? תקנה עוד אחד.

אצלי כונן יחיד מספק ביצועים קרובים לRAID 0 של ראפטורים 74GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...