כניסת WAN בראוטר אלחוטי לא עובדת יותר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כניסת WAN בראוטר אלחוטי לא עובדת יותר

KamaL

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי נתב של חברת LEVEL ONE מדגם WBR-6001N שאני די מבסוט מהביצועים שלו.

במהלך הסערה שהיתה לפני כשבוע, פורט ה- WAN שמחבר בין הנתב למודם של HOT הפסיק לעבוד, כמו כן אותו פורט של המודם גם כן הפסיק לעבוד. אני מניח שזה היה בגלל מזג האוויר. HOT החליפו לי את המודם, ונראה לי שאצטרך להחליף את הנתב גם, משום שבלי כניסת WAN הנתב לא עוזר הרבה..

השאלות:

1) האם ניתן להגדיר את אחד מארבעת כניסות LAN בתור כניסת WAN? ניסיתי לבחר את המודם החדש לכניסת LAN בנתב דרך כבל CROSS OVER, אך זה לא עזר הרבה. האם אני מפספס משהו או שזה פשוט בלתי אפשרי?

2) האם שימוש בהתקן נגד ברקים (אני לא יודע אם קוראים לו כך) יעזור למניעת מקרים דומים בעתיד? אני לא בטח משום שנראה לי שהבעיה היתה בכבל HOT שדבוק לקיר לפני הכנסתו לבית וחיבור למודם, ולא בחשמל בבית, כי רק שני המכשירים האלו ניזוקו.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה, הייתי מציע לך לחבר את המודם ישירות למחשב ולבדוק אם אתה מצליח להתחבר בעזרת חייגן... - אם כן, סימן שהמודם תקין (תתקשר לתמיכה של ספק האינטרנט שלך, הם יעזרו לך להגדיר חייגן)

אם בעזרת חייגן אתה מצליח להתחבר ודרך הראוטר אתה לא מצליח - הייתי מציע לך לבדוק אם הכנסת את כל ההגדרות חיוג בצורה נכונה... אם הכל הוגדר נכון ועדיין אינך מצליח להתחבר נסה לעשות RESET לראוטר ושקול אפילו לעשות עידכון גירסה במידה ויש... (יצא לי כמה פעמים כבר להיתקל בראוטר של LEVELONE שתיפקד בצורה לקויה לפני עדכון גרסה )

כמו כן, כדאי לך לבדוק את תקינות כבל הרשת (אולי הוא לא תקין?)

בקשר לראוטר - אם היה קצר חשמלי או ברק שפגע לך בראוטר - הוא היה נדפק לגמרי... וסביר להניח שהוא לא היה נדלק בכלל...

ולגבי כבל מוצלב - כבל מוצלב מתאים לחיבור ישיר בין שני מחשבים (ללא ראוטר או סוויצ')...

הגיוני שלא תצליח להתחבר לאינטרנט אם תחבר כבל מוצלב בין המודם למחשב או בין המודם לראוטר... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...