תתעררו !!! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תתעררו !!!

KoM

Recommended Posts

אם אתה כל כך מתעצבן מזה שהמסך כחול - אתה באמת חושב שאיזה מישהו שיחזור על ההודעות הקוליות שלו כל הזמן - לא יעצבן אותך?

חוצמזה, המחשב עובד מצויין בדרך כלל - זה רק לעיתים רחוקות שקורה משהו לא טוב... כמו גוף האדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על הרעיון הכללי, וזה מה שחשוב... אני מתכוון למשל שאם יש לוינדוס בעייה עם לא תקינים אז הוא לא צריך להראות משהו מזופת בסגנון 00000XPIG8X007, אלא פשוט להסביר :-/

המערכת ההפעלה הראשונה שתדע לעשות לפחות את זה תתחיל מהפיכה למשל...

נו באמת... תוציא את הזיכרון לעצמך ונראה מה אז תגיד.. או לצורך העיניין את הלב/מוח/עצבים...

בכל אופן, אני מסכים שמערכות ההפעלה כיום לא הכי ידודיתיות (למרות שחייבים להודות שעברנו כברת דרך מימי ה DOS )

אבל, אתה לא יכול לטעון נגדה כלום כשרכיב קריטי דפוק/חסר, נניח והיית מנתק ציוד הקפי כגון מדפסת/סורק, אז הייתה לך הודעה בסגנון "לא ניתן ליצור קשר עם המדפסת, תבדוק את הכבל, בלה בלה בלה.. "

בנוגע לרכיבים קריטים לפעולה, אלא אם תיצור עם רכיבים כפולים שיהוו גיבוי לקריסת חלק אחר, אני לא רואה איך אפשר לדרוש ממ"ה להודיע "הזכרון שלך נדפק ברגע זה, אנא החלף אותו..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב את כל האפשרויות הללו!

לטפל במחשב זה כמו אופנוען שמטפל ומטפח את האופנוע שלו, מכוון את הקרבורטור, משנה את התיזמון של המפלג,מוסיף סטיקרים, פה ושם...

זה כיף שהמחשב לא דבר מוחלט! ניתן לשנות, לעשות "מודינג", Tweaking... כל מחשב שונה ממשנהו וזה כיף להיפגש ולהשוות חלקים ,לעשות ניסויים (אבל בזהירות! :o) , כמו חבורת אופנועים שמדגימים אחד לשני את היכולות הטמונות בכלי שלהם. (AKA Lan Party)

וכשיש בעיה, ואתה מנסה לפתור ומצליח, ההרגשה היא נהדרת!

לא להרבה יש ידע בתחום כמו שלחברי הפורום יש...

מי שמבין ושולט בתחום עובד חלק עם המחשב והוא מגיב לו כמו שצריך, כמו מכונית! מי שיודע להנות מאוטו עם חדוות נהיגה טובה, חצי קלאץ'

וגז-ביניים כל הדרך, נהנה הרבה יותר ממי שמוצא את המכונית כמכשיר תפעול להביא אותך ממקום למקום (למרות שזה הייעוד הבסיסי למכונית)

אנשים שקונים מחשב מותג,עם בעברית, הרי שהם קונים אוטו יפני 1600 אוטומט... אופי ישראלי טיפוסי!

אנשים כמונו קונים אלפא-רומיאו 156 Twin-Spark , בעלת Q-System או סלספיד (לבחירתכם...) והיא כמובן ידנית!!! 6 הילוכים, הגה עץ (כמעט פרסונל), ונהנים מהסאונד שיחידת המנוע מפיקה, שהולחן הרחק באיטליה...

משמע - מחשב שאתה מרכיב ויודע בדיוק את החלקים וגם איך לנצל את המערכת למקסימום ביצועים...וכמובן באנגלית למקסימום יציבות ותאימות, וגם ביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואים איזה מטומטמים בני האדם האלה ? אתם לא רואים איזה גלמים חסרי אונים הם ?

טיפה חום והם משתגעים, פחות חמצן ? אז המוח מתחרפן, הוצאת להם את הלבלב - ביי ביי לספיקת דם , נפלת לא טוב על הראש? הבן אדם כבר לא זוכר מי הוא !

חייבים מהפך ! מהפך רציני בתחום, וכדאי שהוא יקרה בקרוב, אני לא רואה את בני האדם ממשיכים ככה, הם פשוט אידיוטים !

אני מסכים.

קום, הנושא הזה שפתחת ממש מטופש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם שונא את הסלט של החוטים שנוצר מאחורי המחשב אם יש לי יותר ממקלדת + עכבר +מסך... זה ממש ג'ונגל. שמישהו ימציא כבר איזה SMART CABLE או קונקטור כללי כזה שמאחד את הכל לכבל אחד..

קוראים לזה Blue Tooth

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו...

יש משהו הגיוני בנושא...

לדוגמה, זה שיש דברים ממש ממש לא ברורים שעשו המתכנתים של מערכות ההפעלה - סתם בשביל לחסוך זמן... כל מיני הודעות לא ברורות שההסבר לא מצוי בשום מקום!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

00000004XPFFPGOT0056899X088 OCR

אומר לך משהו ?!?

KoM אני חושב שרק לך יש את הבעיה הזת :lol: :lol: :lol: :lol:

אני עובד אם ווידוס 2000 היה לי רק פעם אחת מסך כחול והוא אמר "Dump memory" אני חושב שהוא שהוא הסביר את הצמו מצויין נכון שמתחת לשורה שהוא רשם "דמפ ממורי" הוא רשם גם משנו כמו זה : 00000004XPFFPGOT0056899X088 OCR אבל הוא עדיין אמר לי שיש לי בהיה עם 1 מהזכרונות (היו לי 2) אז פשוט הוצאתי אחד ואז המחשב עלה הגיע לווינדס ורסט את הצמו ואז החלפתי לזיכרון השני והכל עבד מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...