Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

עכשיו שאני רואה כמה שהmods מוספים תוכן , קצת חבל שלא התעמקתי בתחום

טוב נו, יש את לתקן טעויות , דרך אגב

בשיחה עם טוד הווארד נאמר שאורך המשחק הוא 300 שעות ,זה רק אומר ש" יא אללה כמה דברים יש לעשות שם..."

שאלה נוספת: אז איך הרגלי המשחק שלכם? האם את מתחילים עם דמות אחת ומשקיעים רק בה או שאתם כל פעם

מתחילים מחדש ולומדים מה"טעויות" של דמויות קודמות?

אני תמיד מתחיל את המשחק כמה פעמים ומנסה דברים חדשים....

בדרך כלל אני משחק פעמיים (אם זה באמת משחק RPG טוב). בפעם הראשונה אני משקיע יותר בעלילה הראשית ומסיים אותה די מהר. בפעם השניה אני משקיע הרבה יותר בעלילות הצדדיות ופיתוח הדמות, במיוחד אחרי מה שלמדתי מההרצה הראשונה של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הולך על הכל בבת אחת, משתדל גם לסיים קודם את כל המשימות הצדדיות וככה גם לשפר טוב את הדמות.

אני לא רוצה להרוס לעצמי את העלילה ולכן לא קורה כמעט שאני משחק שוב (חוץ מכמה שממש אהבתי - לאחרונה לדוגמא זה הוויצר הראשון ME 1 2 אובליוויון באמת ועוד כל מיני שפרחו מזכרוני).

במקרה ויש לי בחירה שאני לא יודע מה לעשות וממש קשה לי לבחור אני נותן הצצה באיטרנט מה קורה אם אני עושה כל דבר (כן אני יודע שאני סותר פה את עצמי אבל זה קורה רק במשחקים שאני בטוח לגמרי שלא אשחק בהם שוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקודם שיחקתי עם 3 דמויות

דמות ראשונה שעשיתי איתה את הטעויות

דמות שניה שבניתי יותר בתבונה וסיימתי כמות גדולה מהמשחק

דמות שלישית עם כיוון שונה שנהנתי לחקור איתה את העולם+הרחבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקודם שיחקתי עם 3 דמויות

דמות ראשונה שעשיתי איתה את הטעויות

דמות שניה שבניתי יותר בתבונה וסיימתי כמות גדולה מהמשחק

דמות שלישית עם כיוון שונה שנהנתי לחקור איתה את העולם+הרחבות

מה זה כיוון שונה שוקו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך על הכל בבת אחת, משתדל גם לסיים קודם את כל המשימות הצדדיות וככה גם לשפר טוב את הדמות.

אני לא רוצה להרוס לעצמי את העלילה ולכן לא קורה כמעט שאני משחק שוב (חוץ מכמה שממש אהבתי - לאחרונה לדוגמא זה הוויצר הראשון ME 1 2 אובליוויון באמת ועוד כל מיני שפרחו מזכרוני).

במקרה ויש לי בחירה שאני לא יודע מה לעשות וממש קשה לי לבחור אני נותן הצצה באיטרנט מה קורה אם אני עושה כל דבר (כן אני יודע שאני סותר פה את עצמי אבל זה קורה רק במשחקים שאני בטוח לגמרי שלא אשחק בהם שוב).

אבל הכי כיף זה לעשות את הבחירה לפי מידע קודם מהמשחק ואינסטינקט .. מה הקטע ללכת לאינטרנט ..

אח"כ בדיעבד לשחק בזה שוב זה נחמד כי אתה יודע שאתה יכול לקבל החלטות שונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תגידו כמה אתם באמת נעזרים באינטרנט בשביל לפתור קווסטים או ללמוד יותר על המשחק?

אני בעיקר מנסה לשבור את הראש על קווסטים אבל ממש נהנה לקרוא חומר על משחק שאני אוהב ...

נ.ב. פעם אחת מיוחדת שנעזרתי באינטרנט הייתה בעזרת סרטון בyoutube על איך להגיע לboomers ב fallout 3 NV למי שיודע על מה אני מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי למה אתה מתכוון.. אם זה איזה משימה, אישית אני קודם כל מנסה לפתור בעצמי, אם אני רואה שאני ממש לא מתקדם אחרי הרבה זמן

אז אני נעזר באינטרנט .. אין סיבה סתם להכנס לתסכול בגלל איזה פרט קטן שפספסת .. בגדול אבל, זה לא קורה יותר מדי..

לגבי קבלת החלטות, אני אף פעם לא מסתכל באינטרנט - יותר כיף לגלות לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מאיזה משחק כדאי לשחק בתור אחד שלא שיחק בסדרה לעולם אני עוד זוכר שמעתי על The Elder Scrolls IV: Oblivion

אבל לא יצא לי לשחק איתו עד שניתקלתי בתארד הזה וגיליתי שאני לא מעודכן

רציתי להתחיל לשחק מהOBLIVION אבל האם כדאי לי לחזור עוד יותר אחורה או שלא?

כמו גם אפשר יותר פרטים על המודים אין איזה אתר המלצות וכו.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Morrowind- המשחק השלישי נחשב לטוב בסדרה.

אמנם הגרפיקה שלו התיישנה ומערכת הקרב שלו הייתה די מתסכלת ורנדומלית מבחינת פגיעות.

Oblivion יהיה נקודת פתיחה טובה עבורך כדי להכיר את סדרת Elder Scrolls. שים לב שיש גם שתי הרחבות- Knights of the Nine ו-Shivering Isles המעולה שלא כדאי להחמיץ.

מודים לגרפיקה תמצא בדיון של המשחק, תעבור על 2 העמודים האחרונים יש בדיוק מה שאתה מחפש:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=172549.2400

=========================

לחבר'ה שרצו להכיר עוד שמות מצוות הפיתוח, IGN ראיינו את Bruce Nesmith:

http://pc.ign.com/articles/117/1176498p1.html

הוא מספר בין היתר שה-level scaling יהיה שיפור של המערכת שיש ב-Fallout 3. ובנוסף יהיו מקומות קבועים עם קרבות קלים לתחילת המשחק ומקומות קשים להמשך.

מישהו ששיחק ב-Fallout 3 יכול לספר איך המערכת עבדה שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ששיחק ב-Fallout 3 יכול לספר איך המערכת עבדה שם?

בגדול - מערכת רגילה. צריך לצבור מספיק כדי לעלות דרגה.

בכל דרגה נפתחים סקילים חדשים בהם אתה יכול לחלק נקודות (עד 5 נקודות לכל סקיל). כמות הנקודות הכללית שאפשר לחלק בכל דרגה נקבעת לפי הInt Modifier.

זה הכל אני חושב :silly:

עריכה:

אם התכוונת למערכת הקרבות המתוזמנים מראש אז אין יותר מדי מה להסביר: היו מקומות מסוימים במפה שברגע שהגעת אליהם בפעם הראשונה היה Scripted Encounter. כמו הקרב מול GNR...

לא משהו מיוחד - לא היתי קורא לזה מערכת אפילו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי ל-level scaling:

האויבים בעולם לא היו מתפתחים ביחד עם העליה שלך בדרגות ונהיים חזקים יותר ועם ציוד טוב יותר? היו אזורים קבועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי ל-level scaling:

האויבים בעולם לא היו מתפתחים ביחד עם העליה שלך בדרגות ונהיים חזקים יותר ועם ציוד טוב יותר? היו אזורים קבועים?

ה level scaling היה קצת יותר רגוע מאלדר סקרולס. אמנם בגדול האויבים היו מתחזקים יחד איתך, אבל זה היה יותר מדי מורגש (אני לא זוכר שלמשל היה להם פתאום ציוד מפלצתי כמו ה daedric weapons\armor לכל פועל באלדר סקרולס...), וחוץ מזה שהיו אזורים בעולם שבהם היו אויבים יותר חזקים ואזורים שבהם היו אויבים יותר חלשים. לפי מה שהמפתחים אומרים גם ב ES 5 זה יהיה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...