Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מניח שכל המגיבים שיחקו בoblivion וכנראה גם בfallout3\ faLLout nv

אז הנה שאלה מענינת: "האם אתם תמיד עוקבים אחרי קו העלילה הראשי ורק סוטים קצת למשימות צדדיות? או שאתם ממש מחפשים את הסיפורים הצדדים ולפעמים שוכחים לגמרי את הסיפור הראשי? "

אני בד"כ שוכח שיש סיפור ראשי...

ומה איתכם?

שיהיה יום טוב

במשחקים של בת'סדה הרבה פעמים העלילה המשנית הרבה פחות מעניינת מהעלילה הראשית. הרגשתי את זה במיוחד באובליביון שאמנם סיימתי את העלילה הראשית שלו אבל המשימות הצדדיות היו הרבה יותר כייפיות ומענייניות. למשל כל העניין שיכולת להצטרף לגילדות ולבצע עבורם משימות שונות כדי לעלות בדרגה שם. אני מודה שבמשך רוב המשחק הרבה יותר עניין אותי להפוך להיות ראש גילדת הקוסמים מאשר באמת לטרוח ולהציל את העולם מהסכנה שריחפה עליו... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שיהיו quests בסגנון dark brotherhood שהיו המעניינים ביותר והכיפים ביותר.כל השאר היה חלש,והסיפור הראשי היה ה-quest החלש ביותר בכל המשחק.

:xyxthumbs:

אחרי שסיימתי את הקווסטים שלהם המשכתי להסתובב עוד קצת בעולם אבל כבר לא היה עניין. ניסיתי להמשיך את הקווסט הראשי אבל גם השתעממתי והפסקתי לשחק.

אני מחכה למבצע עליו ועל ההרחבה שלו בסטים. אולי במבצעים היומיים ב2.5$ ;D

עם כמה מודים שמשפרים את הגראפיקה זה יהיה אחלה משחק לקיץ הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא התמקדתי מדי בקווסט הראשי.

לקחתי על עצמי הרבה משימות צדדיות ותוך כדי, כשהייתי באזור במפה שקשור לראשי- הייתי מקדם אותו קצת.

כך שלקח לי הרבה זמן לסיים אותו- אבל היה שווה את זה בסוף.

יש שם כמה אזורים מגניבים שמגיעים אליהם עם הקווסט הראשי לקראת סיומו וכמובן הראוותנות שמלווה אותו ברגעים המכריעים.

אני בכוונה מדבר במילות קוד... נותן צ'אנס לאלה מבינכם שפספסו את זה... אהההמ crowbar :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

עכשיו הנה עוד שאלה : האם אתם מעדיפים לבנות דמות של לוחם על כל סוגיו או קשת או קוסם

אני תמיד מנסה לגוון ובסוף יוצר בבון גדול ושעיר שמסתובב עם חתיכה ענקית של ברזל ...

אשמח לשמוע אתכם בנושא

שיהיה יום טוב

נ.ב אני ממש מקווה שמערכת הקווסטים הצדדים נשמרה כמו שהיא מהמשחק הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא התמקדתי מדי בקווסט הראשי.

לקחתי על עצמי הרבה משימות צדדיות ותוך כדי, כשהייתי באזור במפה שקשור לראשי- הייתי מקדם אותו קצת.

כך שלקח לי הרבה זמן לסיים אותו- אבל היה שווה את זה בסוף.

יש שם כמה אזורים מגניבים שמגיעים אליהם עם הקווסט הראשי לקראת סיומו וכמובן הראוותנות שמלווה אותו ברגעים המכריעים.

אני בכוונה מדבר במילות קוד... נותן צ'אנס לאלה מבינכם שפספסו את זה... אהההמ crowbar :-X

תודה תודה :yelclap:

אבל הכל נתון בידי . אולי גם השנה יהיו לפני הקיץ ואז נצליח לקנות את המשחק ממבצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשת זו הדמות הקשה ביותר אך הכיפית ביותר לטעמי (הדמות שדורשת הכי הרבה חשיבה ותכנון).אתה מסוגל להרוג אויבים בחץ אחד אם אתה משמתש ב-alchemy כדי ליצור רעלים.

קוסם זו דמות cookie cutter ,אתה פשוט מפוצץ לכולם את הצורה ולא נותן חשבון.

ולוחם..זה לוחם,הדמות המשעממת ביותר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שלשחק קשת זה הכי קשה , איך מתנהגים בתוך מבוך או בכל סביבה סגורה ??

אבל Extra ,מה משעמם בלהיות גורילה שמסתובבת עם גרזן בגודל של ילד קטן וחובטת בכל דבר שזז ? ;D ;D ;D

(אני לא ממש משחק ככה אבל אני אוהב את הכיוון הזה)

נ.ב. אני מקווה שבנוסף לאלכימיה היו עוד מקצועות באותו סגנון שיאפשרו ליצור פריטים , אפילו בתור לוחם לדעת להשתמש במקצוע הזה נכון זה יעיל מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שלשחק קשת זה הכי קשה , איך מתנהגים בתוך מבוך או בכל סביבה סגורה ??

קייטינג עובד בכל מקום ;D

אני שיחקתי גנב עם קשת, התמחתי בקסם העלמות וזה סגר לי הרבה פינות. היתי מדלג מפינה לפינה ולפעמים בכלל לא טורח להרוג את האויבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה משחק במשחק 100 שעות+ להיות גורילה עם גרזן מתחיל להיות קצת חוזר על עצמו :xyxthumbs:

בעיקרון כדי להיות קשת סוס אתה צריך לדעת איפה להשיג ציוד טוב או להכין לבד (שזה הכי משתלם וחזק).אתה צריך לדעת להשתמש בקסמי illusion ואם לא תשתמש בהם יהיה לך מאוד קשה בהמשך.אישית אני הולך wood elf עם מזל של קוסם בשביל magicka .אבל בוא לא נדבר פה יותר על OBLIVION הרי זהו לא התרד בשביל זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

עכשיו הנה עוד שאלה : האם אתם מעדיפים לבנות דמות של לוחם על כל סוגיו או קשת או קוסם

אני תמיד מנסה לגוון ובסוף יוצר בבון גדול ושעיר שמסתובב עם חתיכה ענקית של ברזל ...

אשמח לשמוע אתכם בנושא

שיהיה יום טוב

נ.ב אני ממש מקווה שמערכת הקווסטים הצדדים נשמרה כמו שהיא מהמשחק הקודם

אני תמיד משחק קוסם, גם במורוווינד. אלדר סקרולס פשוט לא מאוזן לטובת הקסמים ולא דווקא לגבי קרב. למה לנסות ולהתגנב כשקסם פשוט הופך אותך לבלתי נראה? למה להתעסק עם פריצת מנעולים ולא לשכוח לקחת איתך כלים לפריצה כאשר קסם אחד פשוט פותח כל מנעול?

קוסם יכול לעשות כל מה שדמות אחרת יכולה לעשות, ובדרך כלל בצורה הרבה יותר טובה ויעילה. כמובן שבשביל האתגר אפשר תמיד לנסות ולוותר לגמרי על הקסמים, אבל אין ספק שהדמות הכי חזקה והכי יעילה בכל מצב אפשרי תהיה תמיד זאת שמתמקדת בעיקר בקסמים.

האמת שאני מקווה שב קצת יאזנו את זה, כי עד עכשיו הרבה מאוד מיומניות היו מיותרות לגמרי ביחס לקסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...