Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

^^^

לא ניסחתי את עצמי טוב , טוב לא משנה.

העלילה נחמדה אבל לא משהו שאתה באמת תזכור לכל החיים.

אבל בלי קשר אני ממליץ לשחק בקודמים, בעיקר במורווינד.

:hizuk:

מאוד מומלץ לשחק במורוונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ריאיון חדש עם טום הווארד ב-IGN

http://pc.ign.com/articles/115/1158651p1.html

נקודות מעניינות:

* שינוי במערכת הנדידה יאפשר fast travelling למקומות שכבר גילית, מלבד זאת יהיו אמצעי תחבורה להגיע לאזורים מרכזיים, נשמע בדומה ל-Morrowind.

* דרקונים יופיעו חלקם באירועים מתוסרטים מראש, חלקם יהיו מפוזרים רנדומלית.

* שפת דרקונים תהיה משולבת, כאשר צירןף מילים נכון יוביל ל-Dragon shout ("צעקת דרקון") שיחולל מעין מהלך קסם. יהיה ניתן ללמוד במהלך המשחק מילים מהשפה. זה כנראה מה שראינו בסרטון, כאשר הגיבור מתמודד מול הדרקון.

* המשחק יאפשר לנצל את DirectX11 ולגבי תאריך השחרור- 11/11/11- לא מודאגים לגביו, פשוט מנסים לסחוט מה שאפשר ולשלב במשחק.

נ.ב- תקראו עד סוף הראיון ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסדרה הזאת יש קהילת מפתחי מודים עצומה, כך שכאן אין מה לדאוג.

התמונה האחרונה עשתה לי את זה, בתקווה שהמחשב שלי יריץ את הנופים האלה על גרפיקה מלאה עם draw distance, זו הולכת להיות חוויה לסייר ברחבי , במיוחד לאחר שהכריזו שיגרמו לשחקן לבלות יותר בשטח בדומה ל-morrowind.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה אומר שהחבר'ה של IGN שערכו את הסרטון חשבו שזה יהיה מגניב להשים את הפתיח של Oblivion בתחילת הראיון :)

Gamespot עם ראיון משלהם, גם כן עם טוד הווארד:

http://www.gamespot.com/pc/rpg/elderscrollsvskyrim/video/6308920/the-elder-scrolls-v-skyrim-todd-howard-interview?&tag=stitialclk%3Bgamespace#embed_video

לא משהו מעניין, גם כאן כמו בראיון של IGN פשוט מזכירים שוב ושוב את כל מה ששמענו כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...