מפרט AMD ב-2500, צריך עזרה במארז וMB. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט AMD ב-2500, צריך עזרה במארז וMB.

nottheguy

Recommended Posts

הגיע הזמן לשידרוג רציני. לא למטרת OC, בכוונה להחליף מעבד עוד שנה-שנתיים.

CPU : Athlon XP 1800+ Tray CPU [ ¤ 352.07 ] 1

Motherboards for : Gigabyte GA-7NNXP nForce2 Ultra400 Motherboard (D-DDR,GF4MX,5.1 Sound,RAID,S-ATA,1394,2xLAN,USB 2.0) [ ¤ 997.9 ] 1

Memory : DDR-RAM 512MB 3200 Samsung Original Memory [ ¤ 517.54 ] 1

CPU Cooling : Spire WhisperRock III CPU Cooler for [ ¤ 67.5 ] 1

Cases : Codegen Midi Tower 6082-CAW Front USB/Audio 400W Black Case w/X-Window [ ¤ 319.83 ] 1

Service : Computer Assembly [ ¤ 150.57 ] 1

סה"כ 2406.

שלוש שאלות:

1. המתחרה העיקרי של ה-MB ששמתי הוא ה-LANPARTY2 של DFI. ההבדל במחיר 30 ש"ח. מה דעתכם? שימו לב שלג'יגהבייט יש יותר פיטצ'רים, אבל פחות תוספות (כמו הפאנל הקידמי ש DFI מציעים).

2. המארז נראה אחלה ויש ספק 400W, אבל האם זה בא כפיצוי על איכות גרועה? למישהו יש מארז של CODEGEN ויכול לספק מידע?

3.עד כמה שלי ידוע, הלוח לא מגיע עם כרטיס מסך ONBOARD, אבל ב-PCH ככה זה מופיע. טעות?

תודה אנשים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יחזיק לך להרבה זמן....

CPU : Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) Tray CPU [ ¤ 565.41 ] 1

Motherboards for : Epox 8RDA+ v2.1 nForce2 Motherboard (DDR400, AGP8X, 5.1 Dolby Sound, ATA133, 1394, LAN, USB 2.0) [ ¤ 571.12 ] 1

Memory : DDR-RAM 512MB 3200 Samsung Original Memory [ ¤ 517.54 ] 1

CPU Cooling : Spire FridgeRock CPU Cooler for [ ¤ 50.62 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6AR1 Front 300W Case [ ¤ 309.96 ] 1

Service : Computer Assembly [ ¤ 150.57 ] 1

Subtotal : ¤ 2165.22

אם אתה רוצה S-ATA קח את הלוח: +EPOX 8RDA3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט רוצה את הלוח הכי טוב שאפשר מתוך הסתכלות לעתיד. מעבר לזה יש ללוח Dual ככה שאם אתה דופק את הביוס, יש עוד אחד כדי לשחזר את זה שדפקת. ויש גם Dual Power System שמבטיחה יציבות מטורפת (לטובה). מצד שני יש מאורר נוסף על הלוח שמוסיף עוד רעש.

הדילמה שלי היא בין שני לוחות האם האלה (Gigabyte ו- DFI) אלא אם יש למשהו רעיון יותר טוב ל-high-end MB.

לעניין המארז - לא עדיף ספק 400W? אם לא, אז איך איכות הבניה של ה-HEC ועד כמה נוח לעבוד איתו (מסילות לכוננים, קצוות מלוטשים וכו')?

תודה ;)

עריכה -

IDO, אני מודה על התגובה אבל הלוח הזה לא תומך ב400FSB ולכן לא מתאים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו דיון דומה בפורומים על עקרון "הלוח הטוב ביותר הקיים בשוק":

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=24;action=display;threadid=52101

כדי לקצר לך את הקריאה, המחיר לא קובע את טיב הלוח. ב-500 ש"ח אתה יכול לקבל לוח אשר מבוסס על אותו צ'יפסט. כלומר, הביצועים פחות או יותר זהים. כיום, לא בעיה לשחזר ביוס וזה סתם בזבוז לקנות לוח כה יקר בשביל ה-DUAL . לכן, במידה ואינך צריך את הפיצ'רים המיוחדים של הלוח, אין שום סיבה לא להסתפק בלוח עם מחיר עד 600 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אוקיי...הבנתי שאני קצת נסחף אחרי פיצ'רים כמו הבחור ההוא.

אז בוא נעשה סדר - מה שאני צריך זה צ'יפסט nforce2 ultra400, עם כרטיס קול מובנה כמה שיותר טוב עם יציאת s/p-dif, תמיכה בSATA ויכולת RAID.

האם ה- NF7-s וה-8RDA3+ עונים על הדרישות? אני די בטוח שכן, אבל רק רוצה לודא.

אם כן אני אחליט כבר בינהם כי כבר ראיתי שחצי מהאנשים תומכים באביט וחצי באיפוקס.

תודה ::)

עריכה -

הי עידו, פעם שנייה שאתה מוסיף תגובה במקביל אלי...

אני מתכוון לקנות עכשיו מעבד פשוט וזול, ועוד שנה להחליף לאחד ב 400FSB. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...