I9000 מסלקום, האם כדאי? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

I9000 מסלקום, האם כדאי?

iakovl

Recommended Posts

טוב, לא היה הכי צפוי אבל...

הלכתי היום לסלקום ופלאפון בשביל לראות מה האפשרויות שלי אצלהם מאחר וההתחייבות שלי באורנג' נגמרת עכשיו

סלקום הציעו לי די די מעניין

חבילת סטודנט עם 400 "יחידות" (SMS או שיחה) + 500 מגה בחודש + הI9000 ב 130 ש"ח לחודש

נשמע לי די טוב יחסית לעובדה שעכשיו באורנג אני משלם באזור ה90~100 די קבוע

מה מצחיק בכל הסיפור? הבאתי את הקפטיבייט שלי רק לפני חודש, עדיין לא יצא לי כמעט להשתמש בו בגלל כל נושא החלפת הרומים ואני עדיין עם הנקסוס (כן, מגיע מצב שבו לבן אדם יש 3 מכשירים במקביל כנראה)

מה דעתכם? להחליף לסלקום ולקחת את הI9000? או לא לבזבז כוח ולהישאר עם הקפטיבייט באורנג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לשאול איך קיבלת את המחיר הזה? הרי חבילת ה-400 דקות עולה 160 ש"ח והתוספת עבור חבילת הגלישה בנפח 500 מגה היא 20 ש"ח נוספים כך שסה"כ יוצא 180 ש"ח כולל מע"מ כל חודש. לי אישית בסלקום הציעו חבילה דומה ב-150 ש"ח אבל כמובן ש-130 ש"ח מאוד יתאים לי.

במחיר כזה לדעתי זה די משתלם גם אם אתה מגיע ל-300 יחידות כי בסופו של דבר אתה מקבל את המכשיר בחינם במקום לשלם עליו 2500 ש"ח בשוק הפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק טוב טוב בחוזים האם יש התייחסות למה קורה במידה ותקופת ההתחייבות תסתיים בינואר בגלל הרפורמה - השמועה אומרת שאנשים יאולצו לשלם מחירי מחירון על המכשיר בגלל שלא יהיה יותר סבסוד כי אין התחייבות...

ואני לא מבין - יש לך כבר מכשיר דומה לגלקאסי, אתה משלם פחות באורנג' לפי מה שאתה אומר, אז למה לך לעבור לזה בכלל ולהתחייב מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, קיבלתי הצעה נגדית של אורנג

250 דקות שיחה + 250 הודעות + גלישה 1 גיגה + איפון 4 (כן אני יודע, לא לפחד אני לא עובר לצד האפל) ב120 ש"ח

עד כמה שאני מבין אני יכול לקחת את זה וזה לא יזיז לחשבון החודשי שלי ואני אוכל למכור את האיפון באזור ה3300~3500 בכיף (תקנו אותי אם אני טועה)

כי באמת בסופו של דבר באמת יש לי את הקפטיבייט, SGS לכל דבר ועניין... לא חייב להתעקש על I9000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, קיבלתי הצעה נגדית של אורנג

250 דקות שיחה + 250 הודעות + גלישה 1 גיגה + איפון 4 (כן אני יודע, לא לפחד אני לא עובר לצד האפל) ב120 ש"ח

עד כמה שאני מבין אני יכול לקחת את זה וזה לא יזיז לחשבון החודשי שלי ואני אוכל למכור את האיפון באזור ה3300~3500 בכיף (תקנו אותי אם אני טועה)

כי באמת בסופו של דבר באמת יש לי את הקפטיבייט, SGS לכל דבר ועניין... לא חייב להתעקש על I9000

אתה מתחייב ל36 חודשים כשאתה עושה את חבילת האייפון הזאת.

ה"רשמי" זה 18, אבל אם באמת תצא אחרי 18 חודשים אתה תשלם 2000 שקל על האייפון במזומן. כלומר אתה מחוייב ל36 חודשים בקניית .

כלומר אין שדרוג מכשיר 3 שנים, כלומר עוד שנה וחצי כשהאייפון יהיה מעאפן, אתה תשלם עליו עדיין מחיר מלא.

בנוסף בקרוב הולכים להכנס המון מפעילים וירטואלים וחוקים מגבילים חדשים על חברות הסלולר, כך שלהתחייב זה לא חכם.

IF ITS TOO GOOD TO BE TRUE, IT PROBABLY IS.

לא מאמין שאנשים עדיין קונים את הפיתויים הזולים של חברות הסלולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגמרה לי ההתחייבות...

ניגשתי לסלקום, מציעים לי אחרי החזר של המכשיר שהבאתי מחו"ל:

700 יח'+חבילת גלישה של ג'יגה ב120 שקל....

700 יח'+ חבילת גלישה בלת מוגבלת ב160 שקל.

כמובן שאני יכול להבחור חבילת יח' של 400 יח ועוד יותר להוזיל, עד כמה שידוע לי אני יכול להסתדר גם עם 400. מה אומרים?

אני כמובן יכול לקחת מכשיר סלולארי אבל אני מעדיף שלא, זאת סוג של התחייבות מולם, לשלם להם על המכשיר... למרות שאני לא בטוח שאני יכול לקבל אם אני עושה זיכוי למכשיר שהבאתי.... בכל מקרה אני לא רוצה מכשיר שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...