ת'רד חנויות דיגיטליות - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד חנויות דיגיטליות

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 990
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חנות חדשה בשם Desura נוספה לרשימה. החנות שייכת לאתר המודים ModDB. החנות כוללת משחקי מפתחים, משחקים חינמיים וגם משחקים מוכרים יותר שלרובם יש מודים באתר. החנות כוללת תוכנה צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החנות די חדשה ומודים זה הצד החזק של האתר ;D

אבל שווה לבדוק את המשחקים החינמיים שם, אולי יהיו מציאות..

______________________________________________________________________________________________-

המבצעים לשבוע השני לחגיגת 5 שנים לgamersgate:

http://www.gamersgate.com/5years?aff=ggnews

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות של GetGames:

לפני כמה שבועות היה להם שבהכנסת קוד פרומו מקבלים הנחה של 25% על Asassins Creed Brotherhood + שידרוג חינמי לגירסת Digital Deluxe.

ניסיתי להזין את הקוד פרומו, ופשוט לא קיבלתי את ההנחה. והשתמשתי בשיטה הזו מספר פעמים. יצרתי קשר עם התמיכה שלהם, והם הבטיחו לחזור אליי בהקדם. הם בוששו לעשות כן וביקשו ממני לנסות שוב כיוון שהם לא מצליחים לשחזר את הבעיה והם שיחזרו עוד פעם את ההגדרות. ניסיתי שוב ולא הצלחתי, ובסוף קיבלתי מהם את ההודעה הבאה:

Hi Judas

This is really strange. As you have bought from us before you have an account so I've added a free copy of the pre-order to your account. Meanwhile, we'll see if we can replicate the problem. You've tried two different browsers, so it can't be that.

If we find anything I may ask you to try the code again (without buying anything).

Kind regds

Dermot

למי שלא הבין: הם הוסיפו לי לחשבון את המשחק, חינם אין כסף. איזה שירות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

מתי ראית את מזלזלים במישהו, השירות שלהם ברמה מאוד גבוה.

חוץ מ EA STORE (שהשתפרו בשנים האחרונות) ו MS GFW (זבל מגעיל של MS) לא יצא לי ליראות חברות בשוק הזה שיש בעיה עם השירות שלהן. כולן חברות מצויינות ורציניות שעובדות בצורה מאוד הוגנת.[br]פורסם בתאריך: 19.03.2011 בשעה 21:08:12

20% הנחה על כל משחקי היריות ב D2D. לצערנו יש הרבה דברים שלא זמינים לישראל, במיוחד בהזמנות המוקדמות (BRINK ו 3).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מלא חברים שמתלוננים על ומנסים לא לקנות מהם. שליטה שלהם על החשבון שלך ממש מחרידה. יש מלא אנשים שיש להם נגיד כמה מאות משחקים בחשבון ו נעל את כל החשבון רק מכיוון שהייתה איזושהי בעיה בתשלום. זה נראה לך הגיוני? תנעלו משחק אחד שבן אדם רצה לקנות אבל מה פתאום את כל החשבון.

ידיד שלי בטעות במקום לקנות משחק לעצמו נתן אותו במתנה לחבר. עשה את זה ב D2D. אני יודע שזה מתומתם וזה טעות שלו, אבל SUPPORT של D2D עדיין עזרו לו. והשאירו משחק אצל החבר, כי הוא השתמש כבר ב KEY ונתנו לו החזר לקנות משחק חדש. זה נקרא שירות. חברה שמעריכה לקוחות ומבינה שאנשים עושים טעויות. ושירות של D2D נחשב לא הכי טוב. שמעתי שGAMERSGATE הכי טובים מבחינת השירות.

אני בטעות שלכתי GIFT לחבר שלי שרצה רק FEAR 1 אבל אני שלכתי לו את כל החבילה שעלתה פי 2. בתמיכה של ענו לי שאי-אפשר לעשות שום דבר ושלחו אותי לקרוא EULA. זה נקרא שירות חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתבלבל פה. אתה מקשר דברים שונים לגמרי. מה ש-D2D עשו זה מ"טוב ליבם" או איך שתקרא לזה. זה לא מבחינת שירות. סטים לא מזלזלים בך. זה שאתה עשית טעות זה אשמתך. כמו שאמרת אמרו לך לקרוא את ה-EULA. אין מה לעשות בנידון. אם תהיה לך בעיה סטים יעזרו לך ללא ספק, השירות שלהם מעל ומעבר. מה לעשות שעל טעויות משלמים. זה ש-D2D היו נחמדים יותר כלל לא קשור לדעתי לאיכות השירות. תיקון טעון שלך לא שווה לשירות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל האתרים כתוב בפרוש שאין אפשרות להחזיר, בגלל השליטה של בשוק הרבה מהאחרות מתקופפות הרבה פעמים בניסיון לגרום לך לחזור אליהן שוב בפעם הבאה.

D2D חרא של דבר, החלוקה האיזורית שלהם נוראית! זה נס אם מוצאים שם משהו ששווה קניה וזמין לישראל. על GAMERSGATE באמת אין לי דברים רעים להגיד, חוץ מזה שחסר שם חלק מהמשחקים הגדולים ויש שם הרבה מאוד משחקים קטנים שתמיד במבצע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתבלבל פה. אתה מקשר דברים שונים לגמרי. מה ש-D2D עשו זה מ"טוב ליבם" או איך שתקרא לזה. זה לא מבחינת שירות. סטים לא מזלזלים בך. זה שאתה עשית טעות זה אשמתך. כמו שאמרת אמרו לך לקרוא את ה-EULA. אין מה לעשות בנידון. אם תהיה לך בעיה סטים יעזרו לך ללא ספק, השירות שלהם מעל ומעבר. מה לעשות שעל טעויות משלמים. זה ש-D2D היו נחמדים יותר כלל לא קשור לדעתי לאיכות השירות. תיקון טעון שלך לא שווה לשירות טוב.

ידידי היקר! אתה טועה ובגלל דיבורים כמו שלך יכול להמשיך לזלזל בלקוחות. יש להם מיליון חשבונות ולא אכפת להם ממך ומה אתה מרגיש או חושב עליהם. הם יכלו בקלות לבטל את העסקה כי שירות טוב מעריך את לקוחות ורוצה שהם יחזירו. אנחנו כולם בני אדם ולא , לכן עושים טעיות ואל תגיד לי שעל טעיות משלמים. אתה מדבר עכשיו כמו שירות לקוחות טיפוסי ישראלי. מחברה בין-לאומית דווקא ציפיתי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי היקר! אתה טועה ובגלל דיבורים כמו שלך יכול להמשיך לזלזל בלקוחות. יש להם מיליון חשבונות ולא אכפת להם ממך ומה אתה מרגיש או חושב עליהם. הם יכלו בקלות לבטל את העסקה כי שירות טוב מעריך את לקוחות ורוצה שהם יחזירו. אנחנו כולם בני אדם ולא , לכן עושים טעיות ואל תגיד לי שעל טעיות משלמים. אתה מדבר עכשיו כמו שירות לקוחות טיפוסי ישראלי. מחברה בין-לאומית דווקא ציפיתי יותר.

תרשה לי להגיב ב:

:lol: :lol: :lol:

Welcome to the real world

ידידי היקר! לאף אחד לא אכפת ממך... אכפת רק מהכסף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• ag43 locked וגם unlocked this דיון
  • ag43 pinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...