מהי עמדתכם בנושאים שונים? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי עמדתכם בנושאים שונים?

מר מקלדת

Recommended Posts

כמה שאלות של כן/לא...

1. האם אתם מאמינים באלוהים (לאו דווקא זה של התנ"ך או של כל דת אחרת)? ברוחות?

2. האם אתם צמים ביום כיפור?

3. האם תמולו את בנכם?

4. האם אתם תומכים בלגליזציה של קנאביס בישראל? סמים קלים אחרים? כל סוגי הסמים?

5. האם אתם תומכים בפתיחת בתי קזינו חוקיים בישראל?

6. האם אתם תומכים במיסוד הזנות בישראל?

7. האם אתם תומכים באפלייה "מתקנת"?

8. האם אתם חושבים שישראל היא מדינה מושחתת ביחס למערב אירופה?

9. האם אתם בעד עונש מוות בישראל? לגבי משפחות הפשע?

10. האם אתם רואים בהפלות משהו בלתי מוסרי?

ובחזרה לנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

1. האם אתם מאמינים באלוהים (לאו דווקא זה של התנ"ך או של כל דת אחרת)? ברוחות? לא

2. האם אתם צמים ביום כיפור? לא

3. האם תמולו את בנכם? כן. מטעמי מסורת וכיבוד הורים

4. האם אתם תומכים בלגליזציה של קנאביס בישראל? סמים קלים אחרים? כל סוגי הסמים? קנאביס בלבד וגם זה בתנאי שהמשתמש יקבל אישור והמינון יהיה מוגבל.

5. האם אתם תומכים בפתיחת בתי קזינו חוקיים בישראל? לא.

6. האם אתם תומכים במיסוד הזנות בישראל? לא

7. האם אתם תומכים באפלייה "מתקנת"? תלוי למי- בעיקרון כן.

8. האם אתם חושבים שישראל היא מדינה מושחתת ביחס למערב אירופה? אין דעה

9. האם אתם בעד עונש מוות בישראל? לגבי משפחות הפשע? לא. אבל בעד החמרת העונשים הקיימים

10. האם אתם רואים בהפלות משהו בלתי מוסרי? תלוי במקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטרת העל שלו היא גיבוש מידע פסיכולוגי-סוציו-אקונומי על המשתמשים בפורום ושימוש במידע הזה כדי לנצח בויכוחים מול כל משתמש אחר באתר, הוא רוצה להיות ה- User של HWZone!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטבע גם משדר לאנשים עם קוצר ראייה שהם לא אמורים לשרוד,

או לאנשים עם אסטמה, סכרת, המופיליה ועשרות מחלות אחרות שהם לא אמורים לשרוד, או לשרוד פחות טוב.

אבל לטיפול הרפואי הזה אתם לא מתנגדים, נכון?

ולא, אני לא בעד ברית מילה בהכרח. אני חושב שצריך לבדוק טוב לפני שמחליטים ולא להגיד "טבעי זה הכי טוב" כמו מפגרים.

כמו שיש מוצרים שכתוב עליהם "רכיבים טבעיים בלבד" כאילו שזה בהכרח דבר טוב.

הרי גם ציאניד, נפט ואורניום זה טבעי לחלוטין, ואף אחד לא רוצה את זה באוכל שלו, נכון?

התגובה נשמרה על הכונן הקשיח לצורך תיעוד היסטורי, כדי שמתישהו ב-2277 אחרי מלחמה גרעינית כשהעולם יתחיל להשתקם, ללקק את השברים ולחלץ מידע טכנולוגי, יהיה את הסיכוי שהם ידעו שגם אנחנו היינו אינטיליגנטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים...

אני למעשה מאמין שיש סיכוי (ולא קטן) שלפנינו הייתה אבולוציה שלמה שנכחדה בגלל קרב בין חיזרים. אני יודע שזה נשמע תמוה לחלוטין, אבל ראיתי תוכנית בערוץ ההיסטוריה על כך שיש אזורים במדבר בהם מצאו גם:

א) חול שהפך לסוג מסוים של זכוכית וסוג זה נוצר עקב פיצוץ פצצה גרעינית באזור, אותה האבן/זכוכית התגלה 2000 שנים מאוחר יותר בניסוי הפצצה הגרעינית הראשונה.

ב) באותם אזורים מצאו רמות קרינה מעט גבוהות מהרגיל ואין להם הסבר למה.

ג) באותם אזורים מצאו זכר של מאוד שלדים ונגלו ערים קטנות. חלק מהשלדים נראים הולכים מחובקים (כמו זוג), חלק החזיקו ידים (כשאחד מהשלדים היה שלד של ילד). המומחים העריכו שהם נהרגו בשבריר שניה ובכלל לא ידעו שזה קורה.

ד) באזורים רבים ברחבי הגלובוס נמצאו ציורים עתיקים על קירות שבהם מתועדת כוויכול מלחמה בין שני אלים, כאשר האנשים על האדמה זועקים לשמיים ובוערים. לדוגמה, שני כרכרות ענקיות מרחפות כשכל אחת מהם יורה אש על השניה-מעריכים כי באותה התקופה לאנשים לא היה מושג איך לתאר את זה, ולכן הם תיארו את זה בדרכים שהיו ידועות אז (כגון כרכרה עם סוסים).

בדיוק מהסיבה הזאת כיום יש חוות מידע אדירות שמאחסנות מאות מליוני טרה-בייטים של מידע-כל המידע בעולם, על מנת שאם יום אחד ניכחד-הדורות הבאים יוכלו למצוא מידע והוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחילופין, יכולים להיות הסברים יותר פשוטים לחלק מהדברים,

כמו התפרצות הר געש, רעידת אדמה קשה או אפילו פגיעה של מטאור.

ועם כל הכבוד, ציורי מערות זה לא בדיוק הוכחה טובה לשום דבר.

בדיוק כשם שציורים של לידתו הבתולית של ישו או חזרתו לחיים מן המתים אינם מוכיחים שהאירוע אכן קרה במציאות.

התגובה נשמרה על הכונן הקשיח לצורך תיעוד היסטורי, כדי שמתישהו ב-2277 אחרי מלחמה גרעינית כשהעולם יתחיל להשתקם, ללקק את השברים ולחלץ מידע טכנולוגי, יהיה את הסיכוי שהם ידעו שגם אנחנו היינו אינטיליגנטיים.

;D

למרות שלא הבנתי מי אינטליגנט בדיוק. את רוב בני האדם לא הייתי מגדיר כהרבה יותר אינטיליגנטיים מאשר נעל ממוצעת.

ומאחר שכולנו חולקים בערך 99% מה-DNA, מה זה אומר על האינטיליגנטיים מבינינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחילופין, יכולים להיות הסברים יותר פשוטים לחלק מהדברים,

כמו התפרצות הר געש, רעידת אדמה קשה או אפילו פגיעה של מטאור.

לדעתי בהתחשב במספר השנים שהאנושות קיימת פה, ביקור של חייזרים הוא בהחלט סביר. בסך הכל מספר הכוכבים הוא פחות או יותר בלתי ספיר. כבר נמצא איזה כוכב (או יותר) עם תנאי מחייה זהים לשלנו, פשוט הם במרחק כמה מליוני שנות אור.. אני מאמין שאם האנושות תשרוד עוד 500,000 שנה נוכל לעשות מסעים כאלה בכמה דקות אם לא שניות, ואם יהיה שם מה לחקור אז אין סיבה שלא היינו עושים את זה. כמובן שעל הדרך לא תהיה לנו בעיה להשמיד איזה כוכב או שנים בשביל הכיף, הרי בסה"כ אנחנו אכזריים.

ואני ממש לא פוסל את האפשרות של הר געש/מטאור, אבל גם לא של ביקור חייזרים. לגבי קיום חייזרים בכללי-הסבירות היא 100% נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שלא הבנתי מי אינטליגנט בדיוק. את רוב בני האדם לא הייתי מגדיר כהרבה יותר אינטיליגנטיים מאשר נעל ממוצעת.

ומאחר שכולנו חולקים בערך 99% מה-DNA, מה זה אומר על האינטיליגנטיים מבינינו?

נגדיר את זה ככה - אם הם נייק, אנחנו אסיקס.[br]פורסם בתאריך: 28.11.2010 בשעה 23:35:20

אם כבר מדברים...

אני למעשה מאמין שיש סיכוי (ולא קטן) שלפנינו הייתה אבולוציה שלמה שנכחדה בגלל קרב בין חיזרים. אני יודע שזה נשמע תמוה לחלוטין, אבל ראיתי תוכנית בערוץ ההיסטוריה על כך שיש אזורים במדבר בהם מצאו גם:

א' ב' ג' יפית ד' ה' ו' ז' ב-ח' של ה-ת'

בדיוק מהסיבה הזאת כיום יש חוות מידע אדירות שמאחסנות מאות מליוני טרה-בייטים של מידע-כל המידע בעולם, על מנת שאם יום אחד ניכחד-הדורות הבאים יוכלו למצוא מידע והוכחות.

לגבי א'-ת', אתה צריך להביא הוכחות. מעולם לא שמעתי על הדברים הללו (טוב מלבד ציורי הקיר, שלא שמעתי עליהם ספציפית אבל אני לא רואה סיבה שאדם שיראה צלחת גדולה בשמיים נלחמת בצלחת אחרת, יחליט לצייר אותן כמרכבות).

לגבי חוות המידע - אף אחד לא לוקח בחשבון שיש סיכוי סביר שכמות עצומה של שרתי איחסון מידע שמרוכזים במקום אחד יהרסו עקב אותה אפוקליפסה שעלולה להגיע כל רגע, נכון? זה צריך להיות הרבה מאוד מטרים מתחת לקרקע, בחדר ממוגן בצורה עילאית, עם לפחות שני גיבויים נפרדים במקומות שונים בעולם לכל ביט של מידע. כלומר, זה צריך להיות פאקינג FAILPROOF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגדיר את זה ככה - אם הם נייק, אנחנו אסיקס.

:xyxthumbs:

לדעתי בהתחשב במספר השנים שהאנושות קיימת פה, ביקור של חייזרים הוא בהחלט סביר. בסך הכל מספר הכוכבים הוא פחות או יותר בלתי ספיר. כבר נמצא איזה כוכב (או יותר) עם תנאי מחייה זהים לשלנו, פשוט הם במרחק כמה מליוני שנות אור.. אני מאמין שאם האנושות תשרוד עוד 500,000 שנה נוכל לעשות מסעים כאלה בכמה דקות אם לא שניות, ואם יהיה שם מה לחקור אז אין סיבה שלא היינו עושים את זה. כמובן שעל הדרך לא תהיה לנו בעיה להשמיד איזה כוכב או שנים בשביל הכיף, הרי בסה"כ אנחנו אכזריים.

ואני ממש לא פוסל את האפשרות של הר געש/מטאור, אבל גם לא של ביקור חייזרים. לגבי קיום חייזרים בכללי-הסבירות היא 100% נקודה.

קודם כל - כל עוד אין לנו עדויות אפילו לקיום של חיים חוצנים הסבירות היא 100% רק אם אתה לא יודע הסתברות...

אני כן חושב שבהתחשב בגודל העצום של היקום והזמן שהוא קיים אז סטטיסטית לא סביר שאנחנו הזן ה"אינטיליגנטי" היחיד שהתפתח ביקום, ואנחנו בטח לא הכי מפותחים אפילו.

עם זאת, צריך לזכור שהיקום הוא ענק ושבלי דרך לנוע במהירות גבוהה ממהירות האור (חורי תולעת, קיפול מרחב או משהו בסגנון)

אז רק לבקר בכוכב הקרוב ביותר אלינו ייקח 4 שנים, וגם זה אם נעים במהירות האור! (ועוד 4 שנים על מנת לשלוח אות רדיו שהחללית הגיעה...)

ולכן גם אם קיימים חייזרים איפשהו אנחנו יכולים להסתובב ביקום אלפי שנים ועדיין לא למצוא אותם ולא לדעת שהם קיימים.

אז בנתיים, עם כל הכבוד, אני מעדיף לדבוק בהסברים קצת יותר סבירים מאשר ביקור של חייזרים בכדור הארץ.

עריכה:

רק דבר אחד אחרון ששכחתי ויואב הזכיר לי...

בני האדם כבר יצאו ממערות (ולכן הפסיקו לצייר על הקירות שלהם) הרבה לפני שבייתנו סוסים ובנינו מרכבות.

אז איך זה שבני האדם הקדמונים שלך יכלו לצייר מרכבות מעופפות אבל לא חלליות, אם הם גם לא ראו כרכרה בחיים שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שזה נכון מה שאתה מתאר. אף עצם לא מסוגל לנוע במהירות הגבוהה ממהירות האור, ועד אשר לא יוכח אחרת הנתון הקבוע הזה נכון עד כמה שאפשר. ככה שכל בנאדם מוגבל בסביבת המחייה שלו לרדיוס של כ-80 שנות אור, פחות או יותר, ממקום היוולדו. לצערי הסיכויים שנזכה לדעת האם הכוכב התאום שלנו (שאכן קיים) מיושב ממש ממש נמוכים, כי גם אם נשרוד עוד כמה מליוני שנים (וזה בכלל, בכלל בכלל לא נראה סביר במצב הנוכחי) ונגיע לשם ונדע (בהנחה שמסע במהירות האור שלא מוגבל במרחק עקב מחסור בדלק או מקור אנרגיה אחר מחכה לנו ממש מעבר לפינה), עדיין יקח לנו כמה מאות מליוני שנים להעביר את המידע חזרה לשאר האנושות. ואתה לא יכול לנחש אם נהיה כאן עוד 10 שנים שלא לדבר על עשרות מליונים.

בנוסף, הסבירות לקיומם של חיים חוצניים היא לא 100%. היא פחות או יותר לא ידועה, עם סבירות חזקה שהסיכויים לקיומם של חיים (כלשהם) מחוץ לכדור הארץ היא 99.9%. זאת מכיוון שאנחנו לא מכירים אפילו מליארדית מהיקום, לכן אין בכוחנו להעריך את הסבירות לקיומם של חיים. אם שאר היקום נראה פלוס מינוס כמו הגלקסיה שלנו והגלקסיות הסובבות, הסיכויים גבוהים (כי יש סיכוי גבוה להיווצרות כוכב לכת כמו כדור הארץ) אך עדיין לא 100%. גם אם נמצא מאה כדורי-ארץ-ים, זה עדיין לא אומר שהתפתחו שם חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד אחרון ששכחתי ויואב הזכיר לי...

בני האדם כבר יצאו ממערות (ולכן הפסיקו לצייר על הקירות שלהם) הרבה לפני שבייתנו סוסים ובנינו מרכבות.

אז איך זה שבני האדם הקדומנים שלך יכלו לצייר מרכבות מעופפות אבל לא חלליות, אם הם גם לא ראו כרכרה בחיים שלהם?

רציתי להעלות את הטענה הזאת אבל אז נזכרתי שחריטה התקיימה גם אלפי שנים אחרי צאתנו מהמערות. גם התנסחתי בהתאם (הניסוח המקורי היה "איש מערות" במקום "אדם").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...