מודינג לרסיבר - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג לרסיבר

Arik.G

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יווו אחי עבודה נקייה ויפה

הקיצר גם לי יש רסיבר ישן שמחובר עם ענקיים לכיף אל המחשב הרסיבר של JVC קצת יותר מתקדם וקטן אני רוצה להוסיף לו לדים או משהו וגם שמתי לב שהוא מתחמם אני יכול לצנן אותו?

ואיך אני יכול להוסיף לו לדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייוו אתם סתומים!! הוא עבד על כולנו בעניים, תסתכלו טוב ותראו שהוא שם פאנל מכוער מאחורי הרסיבר היפה, אפילו אפשר ליראות את הכפתורים המוזהבים וש הפאנל המכוער מרוחק מהרסיבר באיזה סנטימטר ...

עריכה: גם לא רואים את הכפתורים השחורים כי הוא הניח את הפאנל בזווית ככה שלא נוכאל לראות את הכפתורים יענו הוא חיבר אותם

ואללה איך לא סמתם לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייוו אתם סתומים!! הוא עבד על כולנו בעניים, תסתכלו טוב ותראו שהוא שם פאנל מכוער מאחורי הרסיבר היפה, אפילו אפשר ליראות את הכפתורים המוזהבים וש הפאנל המכוער מרוחק מהרסיבר באיזה סנטימטר ...

עריכה: גם לא רואים את הכפתורים השחורים כי הוא הניח את הפאנל בזווית ככה שלא נוכאל לראות את הכפתורים יענו הוא חיבר אותם

ואללה איך לא סמתם לב

אתה יודע , כדאי לחשוב פעמיים לפני שאתה אומר משהו כי לפעמים אתה יכול להיראות מאוד מטומטם.

עשיתי את זה מזמן ולכן אין לי תמונה של איך שהוא היה מזמן. אם תסתכל טוב טוב תראה שהחורים בפאנל המקורי תואמים בדיוק

לכפתורים ::) . וגם למה לי לעבוד על מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווו אחי עבודה נקייה ויפה

הקיצר גם לי יש רסיבר ישן שמחובר עם רמקולים ענקיים לכיף אל המחשב הרסיבר של JVC קצת יותר מתקדם וקטן אני רוצה להוסיף לו לדים או משהו וגם שמתי לב שהוא מתחמם אני יכול לצנן אותו?

ואיך אני יכול להוסיף לו לדים?

תן תמונה (אם אתה יכול) זה יעזור לתת לך רעיון.

בכל מקרה לדים את יכול להכניס בכל מקום , אפילו סתם בפנים שזה יזהר דרך החורי איוורור.

ולצנן אותו אתה יכול אם מאוורר על הצלעות , אבל אני לא רואה טעם כי אם הוא בא בלי אקטיבי אז כנראה שאין בזה צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע? בתמונה הראשונה זה כבר אחרי שהחלפת את הפאנל? ואז סמת את הפאנל הישן מלפנים???

זה כבר משהו אחר כי אתה אמרת בתמונה הראשונה "זה לפני" זה לא לפני זה רק הפאנל שלפני , להבא תפרט יותר כי זה ממש ניראה מוזר שאתה אומר שזה לפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אריק

כרגע אין לי דיגיטלית לצלם אבל ראיתי שבתוך הרסיבר יש היטסינק ענק שם

הבעיה שלי זה שאני לא יודע לאן לחבר לשם לדים או מאוורר כי במילא זה לא מחשב אין שם מולקסים

אם תוכל לעזור לי אודה לך מאוד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...