מחשב נדלק אבל אין אות ווידאו מהמסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נדלק אבל אין אות ווידאו מהמסך

יהונתן

Recommended Posts

היי,

הלכתי היום לעבודה,לא כיביתי אותו והמסך נכבה,עכשיו המסך פשוט לא מקבל אות ווידאו,המחשב נדלק ויש צפצוף,אני רואה שהביוס עולה והכל,

אבל פשוט אין אות מהמסך,כשאני מכבה ומדליק עולה הלוגו של המסך וזה נראה שהבעיה לא במסך עצמו,יכול להיות שהכרטיס פשוט נדפק ???

הוצאתי אותו וניסיתי להריח אם יש ריח שרוף או משהו,ועדיין כלום,המאוורר מסתובב וכשאני מוציא את הכבל של החשמל הוא מצפצף,זה אומר שהוא מגיב,

אולי לא מספיק.ניסיתי להחליף את הסלוטים של הזכרונות אבל עדיין אותו דבר,רק אות ווידאו לא מתקבל,

יכול להיות שנדפק הכרטיס מסך ? ללא כל התראה ? יכול להיות ? למרות שאני חושב שהוונדוס עולה והכל רק לא מתקבל אות.

הכל עבד פיקס עד עכשיו.

אילו דברים אני צריך לבדוק לפני שאני לוקח אותו לתיקון ??? ואם זה כרטיס מסך זה בטח יהיה חבילה עכשיו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.תנסה פעם אחד בנפרד!ואם לא תנסה להשיג אחרים לבדיקה!

2.תנסה להשתמש בכרטיס מסך אחר.למרות שאם אתה רואה את הביוס זה אומר שיש לך בעיה בדרייברים בווינדוס או בווינדוס עצמו!

3.תנסה חלק מהרכיבים במחשב אחר במידה ואפשר.

4. ואם אתה לא שומע ברמקולים שהווינדוס עולה סיכוי טוב שהוא לא עולה ;).

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה,לא רואים פיזית שהביוס עולה,אין אות בכלל,אני רק שם לב שהעכבר נדלק והאורות על המקלדת נדלקים ואני שומע את המחשב חושב יחסית,כאילו,הווינדוס עולה,דיברתי עם טכנאי והוא אומר שכמעט בטוח שזה הסימוס,בגלל איזה קצר הכבלים מלאים בחשמל וצריך לאפס את הסימוס,יש לי מישהו מושג איך עושים את זה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מזה סימוס...

לאפס את הלוח אם אתה יכול אם אני לא טועה דרך הוצאת הסוללה שלו למשך כמה זמן ולהחזיר..לא לעלות את המחשב בלעדיה...

בדקת עם שני הזכרונות כל אחד בנפרד בתושבת אחרת?

נסית כרטיס אחר..או את הכרטיס במחשב אחר?

אולי גם שווה לנסות עם ספק אחר....לפעמם זאת גם הבעיה..אבל נדיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק חדש...עם הזכרונות שיחקתי,יש ביוס ויש סימוס אני לא מבין בסימוס יותר מדי,אין לי מושג,הוא אמר משהו שבגלל קצר כנראה הכבלים מלאים בחשמל,

בכל אופן,אם למישהו יש מצב איך מאפסים את הסימוס אני אמשח זה יחסוך לי הוצאה מיותרת...

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

clear cmos איפוס הביוס, יש 2 דרכים אחת לנתק מהחשמל להוציא את הסוללה שעל גבי הלוח אם למשך של 5-10 דקות

להחזיר ולחבר את החשמל, שים לב שלא לטעות כי יכול להיגרם נזק.

הדרך השניה להיסתכל בחוברת של הלוח אם ולראות איפה נימצא הג'אמפר שכן בכל לוח זה משתנה.

אני היתי מציע לך קודם לפרוק קבלים תכבה את המחשב תלחץ מספר לחיצות ארוכות

לאחר מכן תחבר לחשמל ותראה אים זה עזר המידה ולא תאפס את הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי,הגעתי לרמה שאני מנתק את הכרטיס מסך ועם פן מקרר אותו ומנקה אותו,

אתה אומר לנתק את החשמל להוציא את הסוללה ולהשאיר ככה 10 דקות ואז להחזיר את הסוללה ולנסות להדליק ???

אני יחפש ג'אמפר לאיפוס,הלוח הוא קומנדו ויש לו כפתור של איפוס ביוס לחצתי עליו וכלום לא עזר,

ננסה להוציא את הסוללה ולהשאיר 10 דקות.

נקווה שיעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא התכוון לכומוס ולא לסימוס כי פעם ראשונה שאני שומע את המילה הזאת,

בקשר לג'אמפר אתה אמור להוציא קודם מהחשמל ולהחזיר אותו למקום ולאחר מכן להחזיר לחשמל מקווה שעשיתה ככה,

איך בדיוק עשיתה?[br]פורסם בתאריך: 11.11.2010 בשעה 20:51:21

אחי,הגעתי לרמה שאני מנתק את הכרטיס מסך ועם פן מקרר אותו ומנקה אותו,

אתה אומר לנתק את החשמל להוציא את הסוללה ולהשאיר ככה 10 דקות ואז להחזיר את הסוללה ולנסות להדליק ???

אני יחפש ג'אמפר לאיפוס,הלוח הוא קומנדו ויש לו כפתור של איפוס ביוס לחצתי עליו וכלום לא עזר,

ננסה להוציא את הסוללה ולהשאיר 10 דקות.

נקווה שיעבוד

חח פן זה הדבר הכי בסיסי עושים את זה גם בלי קשר לבעיית חומרה לניקוי אבק שהיצטבר לדוגמא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להבין את העיניין עם הלחיצות...לפרוק קבלים ? מה זה אומר ?

לכבות את המחשב,לנתק מהחשמל,ולתת לחיצות על הכפתור ??זה משחרר חשמל שיושב בקבלים ??

אני אנסה,נקווה שזה יעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את המחשב לטכנאי,המחשב עולה אבל יש מלא קלקולים במסך,כנראה הכרטיס מסך הלך,נקווה שלא,אם כן איזה כרטיס הכי כדאי לקנות עד 1000 ש"ח ?

אני יודע שATI נותנים הרבה יותר בפחות כסף לא ???

איך זה :

כרטיס מסך Sapphire ATI HD5770 1GB PCIe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...